Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Ударно-хвильова терапія ЕУХТ

Однією з найпопулярніших та ефективних фізіотерапевтичних процедур є ударно-хвильова терапія ЕУХТ.  Це високоінтенсивна процедура, що дозволяє отримати значний терапевтичний ефект. Вона проводиться для терапії та відновлення хвороб і травм опорно-рухового апарату, зокрема тих, що з’явилися через бойові дії.

Основним принципом дії ЕУХТ є унікальна спроможність акустичних імпульсів здійснювати позитивний вплив на біологічні процеси ангіогенезу на молекулярному рівні, а також на процеси утворення кальцифікатів та знімати гострий больовий синдром. Процедура має потужний знеболювальний ефект та активно стимулює регенерацію тканин.

ЕУХТ здійснює біомеханічну стимуляцію тканин, що дає різноплановий ефект:

 • зняття болю;
 • зменшення запальних процесів;
 • стимуляція кровообігу в області лікування;
 • розпушення дегенеративних кісткових наростів, знищення кальцифікатів та зон осифікації;
 • ліквідування фіброзних осередків;
 • стимуляція току крові і лімфи, ангіогенезу;
 • пришвидшення загоєння;
 • пришвидшення зростання переломів;
 • зв’язки і сухожилля стають більш еластичними та стійкими.

Ця процедура може проводитись одночасно з іншими фізіотерапевтичними процедурами: екстракорпоральною магнітоіндукційною терапією ЕМІТ, магнітолазерною терапією та ін.

Ударно-хвильова терапія ЕУХТ рекомендована профільним інститутом МОЗ України. Цей метод фізіотерапії успішно застосовується в комплексі унікальних методик лікування і відновлення клініки МедикаСано: SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex.

В яких випадках звертатися до лікаря

потужний больовий синдром;
обмеженість рухів;
бойові та спортивні травми;
слабкість у кінцівках та ін.

Як підготуватись до процедури ударно-хвильової терапії

Запишіться на консультацію до лікаря. Під час прийому детально розкажіть про ваші симптоми і скарги, надайте всі дані щодо історії хвороби.
Пройдіть огляд і обстеження. Для уточнення діагнозу і призначення процедури лікар повинен мати повну інформацію про стан вашого здоров’я, наявність показань та протипоказань для проведення ударно-хвильової терапії.
Прийміть душ і виберіть зручний одяг. Для будь-якої процедури тіло повинно чистим, а одягу досить зручним, щоб ви могли швидко зняти його та одягнутися.
Заплануйте свій день так, щоб після процедури фізичні навантаження були мінімальними.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікар дізнається про історію хвороби, проводить опитування, відзначає усі симптоми, що вас турбують.
2

Огляд

Під час огляду лікар оцінює стан кісток, м’язів та суглобів людини, його фізичну спроможність. Він проводить пальпацію та просить виконати певні рухи.
3

Обстеження

Для підтвердження діагнозу пацієнт здає аналізи, робить рентгенографію, МРТ чи інші апаратні обстеження.
4

Складання індивідуального плану лікування

Команда вузькопрофільних фахівців складає персональний план терапії для пацієнта. Процедура ЕУХТ може бути призначена самостійно, або в поєднанні з іншими фізіотерапевтичними процедурами.
Запишіться на прийом!

  Як діє процедура ударно-хвильової терапії?

  Клінічний ефект процедури полягає у:

  • знятті больового синдрому;
  • покращенні кровообігу в зоні впливу;
  • розпушенні кісткових наростів дегенеративної природи, кальцифікантів та фіброзних осередків, після чого їх фрагменти поступово розсмоктуються.

  Розрізняють три види процедури:

  • радіальну (слабкі імпульси);
  • планарну (імпульси середньої потужності);
  • сфокусовану (для інтенсивної терапії патологій із сильними болями).

  Для генерації фокусних ударних хвиль є різноманітне обладнання. У клініці МедикаСано використовується найсучасніший апарат – п’єзоелектричний. До його переваг відносять: безшумність, точність фокуса, незначні перешкоди і стабільність, завдяки чому тканини пошкоджуються мінімально.

  До переваг ЕУХТ відносять:

  • можливість лікування в амбулаторному режимі;
  • неінвазивність процедури;
  • незначна можливість побічних ефектів та ризиків;
  • швидке досягнення довготривалого результату;
  • високу ефективність процедури.
  Як діє процедура ударно-хвильової терапії?

  Діагностика

  Діагностика є дуже важливим етапом лікування, тому у клініці МедикаСано їй приділяють велику увагу. Лікарі проводять повноцінне обстеження для встановлення точного діагнозу:

  Клінічне: збір анамнезу, здача аналізів, інструментальне обстеження.
  Розгорнути

  Як проходить процедура в клініці МедикаСано
  МедикаСано

  Консультації та обстеження.

  Лікар збирає анамнез, проводить огляд, пацієнт повинен зробити рентгенографію, МРТ, коагулограму та здати аналіз крові на час згортання. За цими даними лікар встановлює точний діагноз.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Артроз
   Остеохондроз
   Тендиніт
   Епікондиліт
   Деформуючий спондильоз
   Розгорнути

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   Ударно-хвильова терапія (ЕУХТ)
   до 10 хв 250 грн
   Ударно-хвильова терапія (ЕУХТ) + біомеханостимуляція BMS
   до 5 хв 150 грн
   Ударно-хвильова терапія (ЕУХТ) + кожна додаткова 1000 імпульсів
   до 5 хв 150 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Першокласна професійність персоналу та сучасний комплексний підхід до лікування зробили клініку МедикаСано лідером у лікуванні патологій опорно-рухового апарату. Методи терапії клініки демонструють чудові результати.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексний підхід.Всі патології опорно-рухового апарату вимагають різнопланового впливу, тому для лікування та реабілітації застосовується комплексний підхід, що включає різноманітні фізіотерапевтичні, медикаментозні та інші методики. Це дозволяє досягти одужання та максимального відновлення рухових функцій.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Можливість лікування в умовах денного стаціонару незамінна для пацієнтів у важкому стані. Крім того, це дозволяє забезпечити цілодобовий догляд і контроль за станом пацієнта.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Сучасне медичне обладнання. Клініка має першокласне устаткування для діагностики, проведення процедур і тренувань.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Власні методики клініки не мають аналогів. Вони довели клінічну ефективність та дозволяють швидко досягти стабільного прогресу.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Чи є у ударно-хвильової терапії побічні ефекти?

    Які існують протипоказання до проведення ударно-хвильової терапії?

    Як записатися на сеанс ударно-хвильової терапії?