Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

3D-діагностика хребта в Миколаєві

3D-діагностика хребта – це безпечний та точний метод діагностики, що дозволяє швидко і без шкідливого опромінення провести діагностику опорно-рухового апарату. Цей метод активно застосовується сучасними клініками, особливо для роботи із дітьми та підлітками.

Комп’ютерну 3D-діагностику хребта в Миколаєві ви можете пройти у клініці Медикасано. Протягом 10 хвилин лікар отримує точну картину стану всіх структур і тканин опорно-рухового апарату і може призначити відповідне лікування.

Коли треба записатися на 3D-діагностику хребта?

болі у хребті та шиї;
головні болі;
підвищена хронічна втомлюваність;
оніміння рук чи ніг;
судоми;
погіршення пам’яті, зору;
розлади сну;
спазми м’язів;
підвищення артеріального тиску.

Що покаже 3D-діагностика хребта?

Цей метод діагностики дозволяє отримати чітке об’ємне зображення всієї структури опорно-рухового апарату. З його допомогою можна визначити:

 • порушення постави;
 • сколіоз, його вид та стадію розвитку;
 • відділи хребта, у яких є функціональні блоки;
 • стан м’язового корсета, його тонус, місця укорочень та фасцій;
 • дефекти рухливості хребцевих сегментів, їх гіпо- та гіперрухливості;
 • зміни відстані між дисками;
 • протрузії та грижі.

 Порушення постави у дітей найрозповсюдженіша патологія, для діагностики і спостереження якої потрібен дуже високий рівень опромінення Застосування 3D-діагностики у поєднанні з періодичною рентгенівською діагностикою, дозволяє суттєво зменшити рівень шкідливого опромінення та підвищити результативність.

Комп’ютерна 3D-діагностика дає можливість дати комплексну оцінку стану хребта і м’язів спини, побачити порушення у всіх окремих сегментах і обсягу рухів міжхребцевих фасетних суглобів, що у більшості випадків дає можливість не проводити більш дорогі і небезпечні діагностичні процедури. У деяких випадках за результатами 3D-діагностики хребта пацієнту призначають пройти МРТ конкретного відділу.

Річний Check-Up, пакет Діагностичний, від клініки Медикасано – найкращий спосіб заощадити на профілактиці і лікуванні більшості захворювань, для всієї родини! 

Що покаже 3D-діагностика хребта?

Переваги 3D-діагностики хребта

Фахівці рекомендують цей метод діагностики через суттєві переваги, що він має:

 1. Безпечність – під час обстеження людина не піддається негативному впливу опромінення, тому саме його призначають для дітей та підлітків для виявлення порушень постави та сколіозу.
 2. Швидкість – на обстеження потрібно не більше 10 хвилин, тож навіть дитина легко може витримати процедуру.
 3. Відсутність протипоказань.
 4. Можливість проведення необмежену кількість разів, що корисно для відстеження динаміки стану пацієнта і корегування його програми.

В клініці Медикасано ви можете пройти 3D-діагностику хребта в Миколаєві на сучасному високоточному ліцензованому швейцарському обладнанні. Процедура проходить швидко і безболісно, не вимагає попередньої підготовки.

Переваги 3D-діагностики хребта

Запишіться на прийом!

  Ціни

  3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
  720 грн

  Наші лікарі

  Величко Клавдія Володимирівна
  Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
  Докладніше
  Шуткін Юрій Петрович
  Ортопед-травматолог
  Докладніше
  Короткова Надія Олександрівна
  Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
  Докладніше
  Бурдіян Анатолій Миколайович
  Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
  Докладніше

  Запишіться на прийом!

   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
   Комплексна терапія. Для всіх пацієнтів складається комплексний план лікування, що включає різні методики та процедури. Це дозволяє отримати швидкий, потужний та стабільний терапевтичний ефект.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
   Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити терапію у денному стаціонарі, що гарантує повноцінний цілодобовий догляд та швидку реабілітацію. Клініка приймає пацієнтів навіть у важкому стані який не потребує обов’язкової госпіталізації.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
   Інноваційне медичне обладнання та тренажери. Інноваційне устаткування дає можливість проводити діагностику і лікування точно та максимально ефективно.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
   Власні методики лікування і реабілітації. Клініка багато років успішно застосовує власні унікальні методики, що не мають аналогів в країні. Вони довели клінічну ефективність та допомогли тисячам пацієнтів досягти стійкого покращення.

   Відгуки пацієнтів про наші клініки

   Виталий Вознюк
   Вік: 29
   Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
   Додано 22 Липня 2023 12:21
   Катерина Богомолець
   Вік: 23
   Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
   Додано 6 Липня 2023 15:10
   Деркцен Михайло
   Вік: 34
   Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
   Додано 1 Вересня 2023 14:32
   Іваненко Степан
   Вік: 36
   Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
   Додано 31 Липня 2023 2:55
   Кроль І.
   Вік: 31
   Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
   Додано 25 Серпня 2023 11:33
   Кусько Д
   Вік: 33
   Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
   Додано 15 Серпня 2023 15:35