Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Збільшення зросту під час корекції постави в Миколаєві

Програма реабілітації і відновлення Рівна Постава за авторською методикою клініки Sano Spine, на додачу до досягнення основних завдань, передбачає нормалізацію ваги та збільшення зросту пацієнта.

Спеціальні вправи спрямовані на природне витяжіння і відновлення форми хребта і структур тазу, масажі і процедури за методикою SanoSpine дозволяють покращити стан постави, позбутись больового синдрому, відновити обсяг рухів а також збільшити зріст людини до 3 – 7 см без хірургічних операцій. Разом з фізичним відновленням це здійснює потужний позитивний психологічних вплив і згначно підвищує самооцінку пацієнта.

Якщо невеликий зріст не є наслідком хронічного або вродженого захворювання, спеціальний комплекс вправ за методикою Сано Спайн допоможе виправити проблему, а також покращити загальний кістково-м’язової і судинної систем, периферійної нервової системи та опорно-рухового апарату.

В яких випадках допоможуть вправи для збільшення зросту

слабкий м’язовий корсет
дегенеративно дистрофічні зміни хребта і суглобів
порушення постави
сколіоз
остеохондроз
болі в попереку, спині

Як підготуватись до прийому лікаря

Запишіться на прийом у клініку. Зазначте мету вашого звернення, щоб консультант одразу направив вас до потрібного фахівця.
Візьміть свою медичну картку та всі дані попередніх обстежень, які ви проходили.
Підготуйтесь до опитування, огляду і обстеження. Лікар буде дізнаватись про наявність захворювань, операції, травми, ваш спосіб життя, звички тощо.
Оберіть комфортний одяг, щоб під час огляду і обстеження вам було зручно.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікар вивчає історію хвороби, дізнається про наявність патологій, травм у минулому і т.д.
2

Огляд і пальпація.

Лікар вивчає стан опорно-рухового апарату, всіх його структур, тканин. Також проводяться функціональні тести.
3

Обстеження.

Для виявлення патологій і визначення стану організму проводяться плантографія, 3D-сканування хребта, УЗД діагностика, МРТ, Рентген та інші обстеження.
4

Складається індивідуальна програма лікування і реабілітації.

Залежно від стану опорно-рухового апарату лікар розробляє персональну програму вправ і процедур.
Запишіться на прийом!

  Користь вправ СаноСпайн для збільшення зросту

  Користь вправ СаноСпайн для збільшення зросту

  Якщо невисокий зріст є наслідком слабкості м’язового корсету, сколіозу, неправильної постави, з часом відбувається защемлення міжхребцевих дисків та розвиваються інші дегенеративні зміни структур опорно-рухового апарату. Порушення в структурах хребта і суглобів викликають дискомфорт і біль, обмежують рухові можливості людини, заважають вести активний образ життя, знижують працездатність і як наслідок значно погіршують якість життя.

  Вправи для збільшення зросту або простими словами, природне витяжіння – є найбільш ефективними для підлітків, тому, якщо ви помічаєте суттєві відхилення від норми у рості дитини, варто звернутись до клініки Медикасано і пройти обстеження. Дозоване природне витяжіння хребта у поєднанні з спеціально підібраними гімнастичними вправами та кнезітерапією дозволяють ефективно збільшувати зріст навіть у дорослому віці.

  Внаслідок відновних занять, усунення порушень постави та дегенеративних змін хребта за методикою SanpSpine, відбувається збільшення зросту, покращення загального стану багатьох систем організму, усунення болю та функціональних блоків, що дає можливість вести активний образ життя, займатися спортом без дискомфорту і болю.

  Діагностика

  Для призначення ефективної програми у кожного пацієнта обов’язково вимірюють:

  • ваги
  • зросту
  • індексу ваги тіла
  • процентного співвідношення жирових показників
  Пацієнта фотографують поряд з постуральною сіткою для фіксації зовнішніх ознак порушень постави пацієнта.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Збільшення зросту у клініці Медикасано

   Збільшення зросту у клініці Медикасано

   Клініка Медикасано пропонує унікальну комплексну програму для збільшення зросту без вживання медикаментів і хірургічних операцій в рамках методики СаноСпайн. Заняття з кваліфікованим медичним персоналом допоможе посилити м’язовий корсет, активізувати процеси регенерації кісткової та сполучної тканини, покращити кровообіг і обмінні процеси, виправити поставу.

   Комплексна програма SanoSpine спрямована на:

   • функціональне виправлення м’язового дисбалансу м’язів і зв’язок хребта
   • розвантаження і стимуляцію ростових зон хребців та суглобів
   • регенерацію хрящових тканин, зв’язок, м’язів та судин
   • ангіогенез тканин насамперед кісткового апарату
   • посилення кровопостачання тканин хребта і суглобів кінцівок, запуску обмінних процесів
   • корекції та зміцнення м’язово-зв’язкового корсета
   • формування правильної постави
   • формування правильних стереотипів рухів

   Всі ці процеси у сукупності призводять до збільшення зросту людини.

   Курс завжди починається зі спеціального лікувального масажу, який триває півгодини. Він спрямований на усунення функціональних блогів, розігрів і розслаблення м’язів. Комплекс реабілітаційних вправ СаноСпайн триває до 60 хвилин.

   Тренування призводять до збільшення обсягу рухів у суглобах, м’язи стають більш міцними і еластичними, усувається м’язовий дисбаланс, підвищується пластичність суглобово-зв’язкового апарату.

   Стимуляція зон росту досягається спільним впливом масажу і курсу гімнастичних вправ SRgym. Пацієнт починає помічати покращення вже після перших занять. Також у тілі виникає легкість, зникає скутість рухів і дискомфорт. Людина стає більш активною і рухливою.

   Захворювання

   Сколіоз
   Кіфоз
   Лордоз
   Остеохондроз
   Грижа диска
   Розгорнути

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка Медикасано – це передовий приватний медичний заклад, який спеціалізується на лікуванні і реабілітації пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату, неврологічної та судинної систем. Досвідчений висококваліфікований персонал і унікальні методики щороку повертають здоров’я та повноцінне життя тисячам пацієнтів.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Індивідуальний підхід. Робота з кожним пацієнтом проводиться індивідуально, що дозволяє досягти швидкого і стійкого позитивного ефекту
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Медикасано має всі умови для надання повного комплексу медичних послуг в умовах денного стаціонару.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики лікування і реабілітації. Лікарі клініки створили методики для лікування опорно-рухового апарату, що не мають аналогів у Україні і відрізняються високою ефективністю.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне обладнання і тренажери. Для проведення діагностики і тренувань використовується обладнання останнього покоління.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про збільшення зросту

    Який результат можна отримати з допомогою програми для збільшення зросту?

    У якому віці можна збільшити зріст?

    Як можна збільшити зріст?