Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Мультихвильова лазерна терапія MLS

Мультихвильова лазерна терапія – це якісно нова революційна фізіотерапевтична процедура, для проведення якої використовується лазерне випромінювання. Сучасна апаратура дозволяє синхронізувати два режими випромінювання: імпульсний та постійний в червоному та інфрачервоному діапазонах, що дає швидкий комплексний результат.

Лазерні промені здійснюють унікальний вплив на організм людини. Вони ефективно стимулюють обмін речовин, а також захисну фагоцитарну активність та кількість лейкоцитів в осередку запалення, підвищує концентрацію імуноглобулінів, що підвищує місцевий імунітет, а також здійснює антибактеріальний вплив, місцевий і загальний тонізувальний ефект, покращує трофіку тканин.

Застосування лазерної терапії в комбінації з електротерапією, магнітотерапією, ударно-хвильовою терапією, відновлювальною КВЧ-терапією та ультразвуком дозволяє значно прискорити відновлення організму, скоротити час лікування, зменшити використання медикаментів у 2-3 рази.

Ця процедура успішно застосовується у складі унікальних комплексних методик клініки МедикаСано SanoSpine, Легкі Рухи та ScolioComplex.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль у кінцівках та хребті
набряк у кінцівках
запалення
обмеженість рухів
контрактури
перелами кінцівок
відновлення після операції
рани, опіки, травми

Як підготуватись до процедури мультихвильова лазерна терапія MLS

Прийти на консультацію до лікаря. Висока ефективність і інтенсивний вплив цієї процедури роблять обов’язковою умовою призначення лікаря. Тому лікування завжди розпочинається з консультації та діагностики.
Взяти із собою історію хвороби, дані попередніх обстежень, підготувати відповіді на всі можливі запитання лікаря стосовно вашого здоров’я та самопочуття.
Прийняти душ і вибрати зручний одяг, щоб вам було легко і зручно знімати і одягати його.
Спланувати день таким чином, щоб після процедури у вас не було значних фізичних навантажень.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Кожен прийом розпочинається з опитування щодо самопочуття, симптомів, що турбують пацієнта, а також вивчення історії хвороби.
2

Огляд

Під час огляду лікар визначає стан суглобів, кісток, м’язів тощо. Він проводить пальпацію та просить виконати певні рухи для функціональної діагностики.
3

Обстеження

Для підтвердження діагнозу проводиться інструментальне обстеження, пацієнт робить рентген-знімок, КТ чи МРТ, УЗД тощо.
4

Складання плану лікування

Складання плану лікування. Маючи на руках повну інформацію лікар зі своїми колегами складає індивідуальний комплексний план лікування.
Запишіться на прийом!

  Як діє мультихвильова лазерна терапія MLS

  Головною особливістю мультихвильової лазерної терапії MLS є комбінація різного випромінювання, що є більш виражений та стійкий результат.

  Мультихвильова лазерна терапія здійснює різнопланові клінічні ефекти:

  • знімає біль, запалення та набряк;
  • сприяє генерації тканин;
  • підвищує імунітет;
  • знищує бактерії;
  • стимулює трофіку тканин;
  • стимулює кровообіг у зоні впливу.

  Ця процедура є надзвичайно ефективною для лікування різноманітних патологій опорно-рухового апарату (включаючи запальні та дегенеративні захворювання суглобів, патології хребта, запалення нервових закінчень), а також для реабілітації після операцій та травм різного типу, включаючи бойові.

  Як діє мультихвильова лазерна терапія MLS

  Діагностика

  Неможливо провести ефективне лікування без точної діагностики, тому і клініці МедикаСано велику увагу приділяють цьому етапу. Мультихвильова лазерна терапія MLS має свої протипоказання, тому дуже важливо переконатися у їх відсутності.

  Діагностика проводиться за наступними напрямками:

  Клінічний – опитування, огляд, здача аналізів, інструментальне обстеження.
  Розгорнути

  Як проходить процедура в клініці МедикаСано
  МедикаСано

  Консультації та діагностика.

  Лікар проводить повноцінне обстеження, щоб визначити наявність показань та протипоказань для проведення процедури.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Артроз
   Хвороба Бехтерєва
   Артроз
   Спондилоартроз
   Міжхребцева грижа
   Розгорнути

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МедикаСано є одним з провідних медичних закладів України у сфері лікування захворювань опорно-рухового апарату та реабілітації. Інноваційні методики та персоналізований підхід до роботи з пацієнтами забезпечують високі показники одужання та реабілітації пацієнтів навіть у важкому стані.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна терапія. План лікування завжди включає цілий комплекс заходів, до разом дають швидкий та стабільний результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити лікування в умовах денного стаціонару, що дозволяє приймати їх навіть у важкому стані та забезпечувати цілодобовий медичний нагляд.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики лікування. Клініка має три власні унікальні методики (SanoSpine, Легкі Рухи та ScolioComplex), що довели чудову клінічну ефективність у лікування та реабілітації пацієнтів з патологіями опорно-рухового апарату.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Інноваційне обладнання. Клініка укомплектована сучасними медичними апаратами, що дозволяють проводити діагностику і лікування максимально точно та ефективно.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Чи є протипоказання до мультихвильової лазерної терапії MLS?

    Чи боляче проходить процедура мультихвильової лазерної терапії MLS?

    Скільки разів треба робити процедуру мультихвильової лазерної терапії MLS?