Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Лікар терапевт фізичної і реабілітаційної медицини

Лікар терапевт фізичної і реабілітаційної медицини (терапевт ФРМ) – це фахівець, що спеціалізується на діагностиці, лікуванні патологій скелета і м’язів (опорно-рухового апарату), периферичної нервової системи та судин, відновленні функцій організму після дуже широкого спектру захворювань, травм, операцій та поранень.

Комплексне консервативне лікування включає в себе методи медикаментозного лікування, ін’єкції препаратів крові, стовбурових клітин, ботоксу, іноваційні методи апаратної фізіотерапії, у тому числі інноваційні ударно-хвильова терапія, багатохвильова лазерна терапія, магнітоіндукційна терапія, ТЕКАР-терапія, методи фізичної реабілітації, у тому числі активні фізичні вправи різного типу, механотерапію, масаж, грязелікування. У клініці МЕДИКАСАНО використовують також унікальні методики, що дозволяють швидко досягти бажаного результату.

Протягом нашого життя ми стикаємось з безліччю загроз нашому здоров’ю. Щоб уникнути захворювань опорно-рухового апарату, пов’язаних неврологічних і судинних патологій, або значно відтермінувати їх настання, у більшості випадків достатньо своєчасної та ефективної профілактики. Фактично після майже кожної госпіталізації пов’язаної з захворюваннями опорно-рухового апарату, неврології та судин потрібна реабілітація та спостереження спостереження в умовах Денного Стаціонару. В цьому висококваліфікований лікар терапевт фізичної і реабілітаційної медицини є незамінним.

Лікар терапевт ФРМ в клініці МЕДИКАСАНО підбирає кожному пацієнту окремий індивідуальний курс лікування, з урахуванням діагнозу, стану та індивідуальних особливостей. Після ретельного обстеження лікар складає план лікування і реабілітації, постійно слідкує за станом пацієнта в умовах Денного Стаціонару, за необхідності коригує курс лікування і реабілітації.  

В яких випадках звертатися до лікаря

Сколіоз
Порушення постави
Біль у суглобах
Біль у спині
Головний біль
Реабілітація після травми
Контактури
Артроз
Невралгії
Реабілітація після операції
Важкі травми
Обмеженість рухів

Як підготуватись до прийому лікаря

Чітко сформулюйте що вас бентежить і якого результату ви бажаєте досягти. Згадайте коли з’явились симптоми, коли вони посилюються, коли зникають.
Візьміть із собою всі медичні документи і результати попередніх обстежень (КТ, УЗД, МРТ, рентген-знімки тощо).
Підготуйтесь до бесіди з лікарем і обстеження. Спеціаліст проведе опитування, огляд і пальпацію, попросить виконати прості рухи.
Вдягніться зручно, щоб під час обстеження ви почували себе комфортно і могли швидко роздягнутись і одягнутись. Якщо не буде протипоказань, після консультації з лікарем, Вам можуть запропонувати безкоштовне перше заняття з реабілітологом.

Як проходить консультація в клініці МЕДИКАСАНО
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікар збирає анамнез, знайомиться з історією хвороби, вислуховує скарги. Це перший важливий етап діагностики, тож важливо згадати про все, що вас турбує, щоб лікар отримав повну інформацію про стан здоров’я.
2

Огляд

Огляд та мануальне-м’язове тестування, оцінка стану суглобів і хребта, неврологічний та ортопедичний огляд. На цьому етапі лікар визначає стан опорно-рухового апарату, рухову спроможність.
3

Обстеження

Апаратне дослідження: рентген-знімки, обстеження на УЗД, КТ, МРТ, ЕНМГ діагностика, Денситометрія, лабораторний скринінг тощо, за призначенням лікаря. Сучасне медичне обладнання дозволяє отримати точну інформацію про стан організму для коректної діагностики.
4

План лікування

Складання індивідуальної програми лікування і реабілітації, що проходить під пильним наглядом лікаря. Кожен план індивідуальний і лікар корегує його, спостерігаючи за прогресом пацієнта. Пацієнти з гострим болем обслуговуються позачергово!
Запишіться на прийом!

  Що лікує лікар ФРМ?

  Лікар терапевт фізичної і реабілітаційної медицини виконує широкий спектр завдань. Він лікує не тільки ускладнення, що виникли після травм, через інсульт, інфаркт, вроджені патології опорно-рухового апарату та неврологічні розлади, але й як правило причини що до них призвели.

  Лікар допомагає відновити стан та втрачені функції організму і повернутись до повноцінного життя.

  Як правило пацієнти звертаються до лікаря ФРМ у наступних випадках:

  • порушення постави;
  • сколіоз;
  • остеохондроз;
  • болі в спині;
  • болі в шиї;
  • болі в попереку;
  • травми спинного мозку;
  • парези кінцівок;
  • травми кінцівок;
  • незрощувані перелами;
  •  черепно-мозкові травми;
  •  ампутації;
  •  інсульт;
  • невралгічні розлади;
  • вроджені патології.

  Лікар фізичної і реабілітаційної медицини об’єднує всю команду вузькопрофільних фахівців, які залучаються для лікування і реабілітації пацієнта в умовах Денного стаціонару клініки МЕДИКАСАНО.

  Що лікує лікар ФРМ?

  Діагностика

  Діагностика є найважливішим етапом лікування, тому в клініці МЕДИКАСАНО їй приділяють чималу увагу та використовують найновіше медичне обладнання. Базові напрямки діагностики:

  Клінічне обстеження (збір анамнезу, огляд, аналізи тощо)
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Унікальні власні методики:

  SanoSpine безопераційної корекції, лікування та профілактики захворювань хребта ; ScolioComplex корекції постави та хребта при дитячих сколіозах І-ІІІ ступеню ; Легкі Рухи лікування і профілактики артрозу, відновлення рухливості, реабілітації після операцій, травм, поранень та нейрореабілітації.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Біль у суглобах
   Біль у спині
   Обмеження рухливості в хребті та суглобах
   Сколіоз
   Порушення постави
   Розгорнути

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Індивідуальний підхід і унікальні методики терапія та відновлення дозволили клініці МЕДИКАСАНО заслужити чудову репутацію у пацієнтів із різних куточків України. Уважне ставлення до кожного пацієнта, висока кваліфікація і комплексний підхід забезпечують відмінні результати терапії.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексний підхід до терапії та відновлення. Лікарі використовують широкий спектр засобів для лікування і повернення функціональних можливостей, що дозволяє швидко отримати бажаний ефект.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Ви можете розпочати лікування в МЕДИКАСАНО навіть перебуваючи на стаціонарному лікуванні, з дозволу лікаря, ви можете розпочати процедури під час загострення хвороби, якщо стан дозволяє амбулаторне лікування. Наявність денного стаціонару, лікарського контролю і нагляду значно скорочує період лікування і реабілітації. Під час лікування і реабілітації у денному стаціонарі МЕДИКАСАНО, пацієнт завжди під наглядом кваліфікованого медичного персоналу і лікарів.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Власні методики лікування і відновлення. Найкращі досвідчені лікарі МЕДИКАСАНО розробили власні методики, які відмінно зарекомендували себе на практиці.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Інноваційне медичне обладнання і тренажери дозволяють здійснювати процедури і діагностику на найвищому рівні.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Що лікує лікар фізичної і реабілітаційної медицини?

    Коли треба йти до лікаря фізичної і реабілітаційної медицини?

    Як лікує лікар ФРМ?

    Скільки часу займає лікування у доктора фізичної і реабілітаційної медицини?