Українська
 • Русский
 • Українська
 • Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний
  Українська
 • Русский
 • Українська
 • Лікар терапевт фізичної і реабілітаційної медицини

  Лікар терапевт фізичної і реабілітаційної медицини (терапевт ФРМ) – це фахівець, що спеціалізується на діагностиці, лікуванні патологій скелета і м’язів (опорно-рухового апарату), периферичної нервової системи та судин, відновленні функцій організму після дуже широкого спектру захворювань, травм, операцій та поранень.

  Комплексне консервативне лікування включає в себе методи медикаментозного лікування, ін’єкції препаратів крові, стовбурових клітин, ботоксу, іноваційні методи апаратної фізіотерапії, у тому числі інноваційні ударно-хвильова терапія, багатохвильова лазерна терапія, магнітоіндукційна терапія, ТЕКАР-терапія, методи фізичної реабілітації, у тому числі активні фізичні вправи різного типу, механотерапію, масаж, грязелікування. У клініці МЕДИКАСАНО використовують також унікальні методики, що дозволяють швидко досягти бажаного результату.

  Протягом нашого життя ми стикаємось з безліччю загроз нашому здоров’ю. Щоб уникнути захворювань опорно-рухового апарату, пов’язаних неврологічних і судинних патологій, або значно відтермінувати їх настання, у більшості випадків достатньо своєчасної та ефективної профілактики. Фактично після майже кожної госпіталізації пов’язаної з захворюваннями опорно-рухового апарату, неврології та судин потрібна реабілітація та спостереження спостереження в умовах Денного Стаціонару. В цьому висококваліфікований лікар терапевт фізичної і реабілітаційної медицини є незамінним.

  Лікар терапевт ФРМ в клініці МЕДИКАСАНО підбирає кожному пацієнту окремий індивідуальний курс лікування, з урахуванням діагнозу, стану та індивідуальних особливостей. Після ретельного обстеження лікар складає план лікування і реабілітації, постійно слідкує за станом пацієнта в умовах Денного Стаціонару, за необхідності коригує курс лікування і реабілітації.  

  Лікар терапевт фізичної і реабілітаційної медицини

  В яких випадках звертатися до лікаря

  Сколіоз
  Порушення постави
  Біль у суглобах
  Біль у спині
  Головний біль
  Реабілітація після травми
  Контактури
  Артроз
  Невралгії
  Реабілітація після операції
  Важкі травми
  Обмеженість рухів

  Як підготуватись до прийому лікаря

  Чітко сформулюйте що вас бентежить і якого результату ви бажаєте досягти. Згадайте коли з’явились симптоми, коли вони посилюються, коли зникають.
  Візьміть із собою всі медичні документи і результати попередніх обстежень (КТ, УЗД, МРТ, рентген-знімки тощо).
  Підготуйтесь до бесіди з лікарем і обстеження. Спеціаліст проведе опитування, огляд і пальпацію, попросить виконати прості рухи.
  Вдягніться зручно, щоб під час обстеження ви почували себе комфортно і могли швидко роздягнутись і одягнутись. Якщо не буде протипоказань, після консультації з лікарем, Вам можуть запропонувати безкоштовне перше заняття з реабілітологом.

  Як проходить консультація в клініці МЕДИКАСАНО
  МЕДИКАСАНО

  1

  Збір анамнезу

  Лікар збирає анамнез, знайомиться з історією хвороби, вислуховує скарги. Це перший важливий етап діагностики, тож важливо згадати про все, що вас турбує, щоб лікар отримав повну інформацію про стан здоров’я.
  2

  Огляд

  Огляд та мануальне-м’язове тестування, оцінка стану суглобів і хребта, неврологічний та ортопедичний огляд. На цьому етапі лікар визначає стан опорно-рухового апарату, рухову спроможність.
  3

  Обстеження

  Апаратне дослідження: рентген-знімки, обстеження на УЗД, КТ, МРТ, ЕНМГ діагностика, Денситометрія, лабораторний скринінг тощо, за призначенням лікаря. Сучасне медичне обладнання дозволяє отримати точну інформацію про стан організму для коректної діагностики.
  4

  План лікування

  Складання індивідуальної програми лікування і реабілітації, що проходить під пильним наглядом лікаря. Кожен план індивідуальний і лікар корегує його, спостерігаючи за прогресом пацієнта. Пацієнти з гострим болем обслуговуються позачергово!
  Запишіться на прийом!

   Що лікує лікар ФРМ?

   Лікар терапевт фізичної і реабілітаційної медицини виконує широкий спектр завдань. Він лікує не тільки ускладнення, що виникли після травм, через інсульт, інфаркт, вроджені патології опорно-рухового апарату та неврологічні розлади, але й як правило причини що до них призвели.

   Лікар допомагає відновити стан та втрачені функції організму і повернутись до повноцінного життя.

   Як правило пацієнти звертаються до лікаря ФРМ у наступних випадках:

   • порушення постави;
   • сколіоз;
   • остеохондроз;
   • болі в спині;
   • болі в шиї;
   • болі в попереку;
   • травми спинного мозку;
   • парези кінцівок;
   • травми кінцівок;
   • незрощувані перелами;
   •  черепно-мозкові травми;
   •  ампутації;
   •  інсульт;
   • невралгічні розлади;
   • вроджені патології.

   Лікар фізичної і реабілітаційної медицини об’єднує всю команду вузькопрофільних фахівців, які залучаються для лікування і реабілітації пацієнта в умовах Денного стаціонару клініки МЕДИКАСАНО.

   Лікар терапевт фізичної і реабілітаційної медицини - фото 2

   Діагностика

   Діагностика є найважливішим етапом лікування, тому в клініці МЕДИКАСАНО їй приділяють чималу увагу та використовують найновіше медичне обладнання. Базові напрямки діагностики:

   Клінічне обстеження (збір анамнезу, огляд, аналізи тощо)
   Розгорнути

   Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
   МедикаСано

   Унікальні власні методики:

   SanoSpine безопераційної корекції, лікування та профілактики захворювань хребта ; ScolioComplex корекції постави та хребта при дитячих сколіозах І-ІІІ ступеню ; Легкі Рухи лікування і профілактики артрозу, відновлення рухливості, реабілітації після операцій, травм, поранень та нейрореабілітації.
   Розгорнути

   Запишіться на прийом!

    Захворювання

    Біль у суглобах
    Біль у спині
    Обмеження рухливості в хребті та суглобах
    Сколіоз
    Порушення постави
    Розгорнути

    Ціни

    Консультації та обстеження
    Консультація лікаря до 30 хвилин
    530 грн
    3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
    720 грн

    Наші лікарі

    Величко Клавдія Володимирівна
    Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
    Докладніше
    Шуткін Юрій Петрович
    Ортопед-травматолог
    Докладніше
    Короткова Надія Олександрівна
    Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
    Докладніше
    Бурдіян Анатолій Миколайович
    Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
    Докладніше

    Запишіться на прийом!

     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

     Індивідуальний підхід і унікальні методики терапія та відновлення дозволили клініці МЕДИКАСАНО заслужити чудову репутацію у пацієнтів із різних куточків України. Уважне ставлення до кожного пацієнта, висока кваліфікація і комплексний підхід забезпечують відмінні результати терапії.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
     Комплексний підхід до терапії та відновлення. Лікарі використовують широкий спектр засобів для лікування і повернення функціональних можливостей, що дозволяє швидко отримати бажаний ефект.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
     Денний стаціонар. Ви можете розпочати лікування в МЕДИКАСАНО навіть перебуваючи на стаціонарному лікуванні, з дозволу лікаря, ви можете розпочати процедури під час загострення хвороби, якщо стан дозволяє амбулаторне лікування. Наявність денного стаціонару, лікарського контролю і нагляду значно скорочує період лікування і реабілітації. Під час лікування і реабілітації у денному стаціонарі МЕДИКАСАНО, пацієнт завжди під наглядом кваліфікованого медичного персоналу і лікарів.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
     Власні методики лікування і відновлення. Найкращі досвідчені лікарі МЕДИКАСАНО розробили власні методики, які відмінно зарекомендували себе на практиці.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
     Інноваційне медичне обладнання і тренажери дозволяють здійснювати процедури і діагностику на найвищому рівні.

     Відгуки пацієнтів про наші клініки

     Ухін Олександр
     Вік: 65
     Я звернувся вперше, і так як мене тут зустріли, я не очікував такої насолоди. З першої хвилини на консультації я зрозумів, що тут працюють професіонали. Відносини до пацієнта на найвищому рівні.
     Додано 4 Червня 2024 17:39
     Тараруєв Е.
     Вік: 41
     Звернувся до клініки для проходження реабілітації кінцівки. Дуже чудове ставлення персоналу, дбайливій підхід та чудовий результат. Військові проходять першочергове та безкоштовне лікування. Дякую всьому персоналу!!!!
     Додано 30 Травня 2024 20:51
     Валентина Тараруева
     Вік: 35
     Доброго дня! Хочу подякувати всьому персоналу клініки за чудове ставлення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта який звернувся до вас. Так сталося що і моєму чоловіку потрібно було звернутися до вашої клініки, ми дуже задоволені результатом. Ви найкращі!
     Додано 30 Травня 2024 20:43
     Іващенко Олександр
     Вік: 32
     Гарний мед,заклад,ввічливий персонал,лікував спину,допомогло)
     Додано 18 Квітня 2024 10:42
     Сергiй
     Вік: 30
     Проходив реабілітацію по спині, ввічливий персонал, чиста клініка, військових лікують безкоштовно, дякую
     Додано 29 Березня 2024 17:35
     Шиятий Андрій
     Вік: 38
     Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
     Додано 14 Березня 2024 17:31

     Питання та відповіді

     Що лікує лікар фізичної і реабілітаційної медицини?

     Коли треба йти до лікаря фізичної і реабілітаційної медицини?

     Як лікує лікар ФРМ?

     Скільки часу займає лікування у доктора фізичної і реабілітаційної медицини?