Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Біль у плечі лікування в Миколаєві

Біль у плечі – це розповсюджений симптом, з яким до лікарні звертається 10 – 30% пацієнтів. Плечовий суглоб один з найрухливіших в організмі людині, тож інколи він страждає через травми, перенавантаження тощо. В деяких випадках біль у плечі виникає через захворювання опорно-рухового апарату, запалення суглоба та з інших причин.

Біль у плечі не тільки є причиною дискомфорту, він є важливим симптомом, що свідчить про розвиток патологічного процесу. Тому важливо якомога скоріше звернутись до лікаря. Своєчасна діагностика і лікування економить ваші час та гроші, дають можливість уникнути складної і небезпечної операції, підвищити результативність операції та скоротити час реабілітації після операції.

Подаруйте собі життя без болю. Клініка МЕДИКАСАНО пропонує клінічно доведені та ефективні методики лікування і реабілітації для вашого здоров’я.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль в плечі під час рухів;
біль в плечі у стані спокою;
гострий або тупий біль у плечі;
хрускіт плеча;
обмеженість руху в плечовому суглобі;
обмеженість руху в плечовому суглобі;
стрілючий біль в плечі;
судоми

Як підготуватись до прийому лікаря

Сформулюйте що вас турбує. Прислухайтесь до свого тіла і відчуйте всі симптоми. Згадайте коли біль з’явився вперше, чим супроводжується, коли посилюється.
Візьміть свою медичну картку, всі дані попередніх обстежень, перенесених операцій, висновки лікарів, призначене лікування тощо.
Підготуйтесь до запитань лікаря. Він буде з’ясовувати весь анамнез, образ життя, сімейний анамнез для встановлення точного діагнозу.
Вдягніть зручний одяг, щоб вам було легко його зняти та вдягнути під час огляду і обстеження. Якщо не буде протипоказань, після консультації з лікарем, Вам можуть запропонувати безкоштовне перше заняття з реабілітологом.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Лікар збирає всі дані про ваш стан здоров’я, історію хвороби, травми, операції у минулому, симптоми, які турбують вас зараз.
2

Огляд

Лікар проводить огляд і пальпацію для визначення характеру і типу болю, його локалізації та причини появи.
3

Обстеження

Пацієнт здає клінічні аналізи, проходить обстеження на рентгені, УЗД, КТ, МРТ.
4

Складається план лікування

Маючи всю інформацію лікар встановлює діагноз та складає індивідуальний план лікування. Пацієнти з гострим болем обслуговуються позачергово!
Запишіться на прийом!

  Де виникає біль у плечі?

  Біль у плечі може виникати через захворювання плечового суглоба або тканин, що його оточують.

  Залежно від причини появи, біль може мати різний характер та супроводжуватись різними симптомами:

  • при тендиніті та пошкодженні сухожилля біль має дуже сильний характер, що збільшується при навантаженні та прогресує з часом;
  • при плечелопатковому периартриті біль посилюється вночі, турбує під час рухів плечового суглоба, обмеження рухливості через біль, порушення чутливості і оніміння пальців;
  • при артриті біль тупий та посилюється під час руху. Він супроводжується обмеженістю рухливості суглоба, посилюється вночі;
  • при міалгії, поліоміозиті, фіброміозиті біль локалізується у м’язах, посилюється при натисканні;
  • при остеохондрозі біль посилюється у стані спокою, супроводжується обмеженістю рухів у суглобі, порушенням кровотоку у руці;
  • при невриті та плекситі біль буде віддавати в шию та лопатку, може мати стріляючий характер, супроводжується онімінням, відчуттям бігучих мурашок, судомами тощо.
  Де виникає біль у плечі?

  Діагностика

  Лікарі у клініці МЕДИКАСАНО приділяють велику увагу діагностиці, адже він її точності залежить швидкість і ефективність терапії. Вона проводиться у трьох напрямках:

  1. Клінічний: опитування, апаратне обстеження, пальпація – лікар збирає повний анамнез.
  2. Функціональні тести. Для діагностики з болем у плечі лікар проводить тест болючої дуги та тест на опір зовнішньої ротації.
  3. Консультації з вузькими спеціалістами. Колективний підхід дає можливість скласти оптимальний план лікування для кожного конкретного пацієнта.
  Рентгенографія дозволяє визначити наявність значних пошкоджень плеча: переломи, крововиливи, пухлини, вивихи.
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Медикаментозна терапія

  Медикаментозна терапія допомагає швидка зняти біль, запальний процес. Застосовується для лікування супутніх патологій.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Артрит
   Плечелопатковий периартрит
   Сколіоз
   Невралгія трійчастого нерву
   Бурсит
   Розгорнути

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн
   Повторна консультація під час проходження курсу лікування в клініці
   250 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МЕДИКАСАНО користується чудовою репутацією завдяки відповідальності, увазі до кожного пацієнта і передовим ефективним методикам лікування. – Комплексний індивідуальний план лікування дає необхідний результат дуже швидко. – Денний стаціонар. Клініка приймає на лікування і реабілітацію пацієнтів в будь-якому стані що дозволяє амбулаторне лікування, навіть під час госпіталізації (з дозволу лікаря), або в стані загострення хвороби. – Лікування в клініці проходить під постійним наглядом лікарів та кваліфікованого медичного персоналу. Це дозволяє скоротити час лікування та реабілітації і досягти кращих результатів. – Власні унікальні методики для лікування і реабілітації захворювань опорно-рухового апарату. – Сучасне обладнання і тренажери. Забезпечують точність діагностики, ефективність лікування та реабілітації.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексний підхід до лікування. Для кожного пацієнта складається індивідуальний комплексний план лікування і відновлення, який дає хороший і стабільний результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Можливість лікування у денному стаціонарі. Людина може розпочати реабілітацію чи лікування навіть перебуваючи на госпіталізації. В клініці він постійно знаходиться під наглядом медичного персоналу.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Власні методики реабілітації. Клініка МедикаСано пропонує лікування і відновлення за авторськими методиками, що добре зарекомендували себе на практиці.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне обладнання та унікальні тренажери. Для діагностики та лікування використовують інноваційні прилади.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про біль у плечі

    Через що виникає біль у плечі?

    Як позбавитись болю у плечі?

    Чому важливо лікувати біль у плечі?

    Як зняти біль у шиї?

    Коли звертатись із болем у плечі до лікаря?

    Як записатись на прийом в МЕДИКАСАНО?