Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Магнітолазерультразвукова терапія МЛУЗ

Сучасне медичне обладнання дає можливість здійснювати одночасний цілющий вплив різного типу на організм. Магнітолазерультразвукова терапія – це інноваційна фізіотерапевтична процедура, яка передбачає комбінований вплив трьох факторів:

 • оптичних лазерних променів червоного та інфрачервоного типу;
 • магнітного поля імпульсного;
 • ультразвуку низькочастотного.

Магнітне поле дозволяє значно збільшити глибину проникнення лазерних променів в тканини тіла, що робить процедуру більш ефективною. Вплив ультразвуку забезпечує мікромасаж на рівні тканин і клітин. А також сприяє кращій засвоюваності гелів та мазей через шкіру.

Магнітолазерультразвукову терапію часто включають у склад унікальних комплексних програм лікування і реабілітації захворювань опорно-рухового апарату клініки МедикаСано: SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex, адже вона добре переноситься пацієнтами та дозволяє значно прискорити одужання і відновлення.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль у спині, шиї, кінцівках
обмеженість рухів
спазми м’язів
запалення
травми
реабілітація після операції чи травми
слабкість м’язів
набряк

Як підготуватись до прийому лікаря

Записатися на консультацію до лікаря. Магнітолазерультразвукова терапія МЛУЗ має потужний терапевтичний вплив та певні протипоказання, тому її проводять виключно з призначення лікаря. Перше, що треба зробити – записатися на прийом.
Пройти огляд і обстеження. Візьміть із собою результати попередніх обстежень (якщо вони у вас є), знімки, детально розкажіть про симптоми, що вас турбують. Лікар проведе огляд, пальпацію, відправить на апаратне обстеження для встановлення точного діагнозу.
Прийміть душ та оберіть зручний одяг. Тіло має бути чистим, а одяг таким, щоб вам було легко і зручно його зняти та надягти.
Зніміть всі металеві предмети, прикраси, а також залишіть гаджети поза зоною проведення процедури.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікування розпочинається з вивчення історії та наявних симптомів, щоб лікар міг скласти загальну картину стану здоров’я.
2

Огляд

Лікар оцінує стан хребта, м’язів, суглобів, тканин. Також він може провести пальпацію і попросити виконати певні рухи.
3

Обстеження

Пацієнт здає аналізи та проходить апаратне обстеження (рентгенографію, КТ, УЗД, МРТ та ін.)
4

Індивідуальний план терапії

Для кожного пацієнта складають персональний план терапії. Завдяки безпечності і потужному терапевтичному впливу процедуру МЛУЗ часто включають до плану лікування.
Запишіться на прийом!

  Як діє процедура магнітолазерультразвукова терапія

  Ця процедура ідеально поєднує ключові фактори впливу та дає загальнозміцнювальний оздоровлювальний ефект:

  • знімає внутрішній набряк тканин;
  • прибирає запальні процеси;
  • мікромасаж на клітковому рівні;
  • зменшує м’язовий спазм;
  • розпушує грубу з’єднувальну тканину;
  • сприяє розсмоктуванню інфільтратів;
  • сприяє розсмоктуванню спайок та рубців;
  • стимулює обмін речовин;
  • сприяє підвищенню оксигенації клітин;
  • активізує кровообіг;
  • стимулює регенерацію нервових волокон;
  • стимулює імунітет.

  Ця процедура є дуже ефективною в лікування та відновленні після різних патологій опорно-рухового апарату, а також ряду інших хвороб (гінекологічних, урологічних,  опіків тощо).

  Як діє процедура магнітолазерультразвукова терапія

  Діагностика

  Обстеження відіграє ключове значення у призначенні ефективного та точного лікування. Тому в клініці МедикаСано проводять всебічну детальну діагностику кожного пацієнта за наступними напрямками:

  Клінічний. Включає здачу аналізів, огляд, пальпацію, апаратне обстеження.
  Розгорнути

  Як проходить процедура в клініці МедикаСано
  МедикаСано

  Консультації та діагностика

  Проводиться детальне обстеження для визначення наявності показань та протипоказань.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Міжхребцева грижа
   Артрит
   Епікондиліт
   Спондилоартроз
   Артроз
   Розгорнути

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   Магнітолазероультрозвукова терапія
   365 грн 3285 грн 10 процедур

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    МедикаСано є одним з найкращих медичних закладів у галузі лікування патологій опорно-рухового апарату, а також відновлення його функцій після травм та операцій. Увага до кожного пацієнта, індивідуальний підхід та провідні методики забезпечують високі показники одужування пацієнтів навіть у дуже складному стані.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексний підхід. До лікування кожної патології підходять комплексно, що забезпечує швидке та максимальне відновлення.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Лікування в умовах денного стаціонару дає можливість приймати пацієнтів, що знаходяться на госпіталізації та у важкому стані, забезпечувати їм цілодобовий медичний нагляд та допомогу.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні власні методики лікування. Клініка має три методики лікування та реабілітації SanoSpine, Легкі Рухи та ScolioComplex, що демонструють високу клінічну ефективність.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне медичне обладнання. Клініка укомплектована найсучаснішим медичним обладнанням для діагностики, процедур та тренувань.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Чи є протипоказання до магнітолазерультразвукової терапії?

    Чи боляче проходити процедури магнітолазерультразвукової терапії?

    Скільки процедур магнітолазерультразвукової терапії треба пройти для одужання?