Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Забої лікування в Миколаєві

Забій – це пошкодження тканин і органів без порушення цілісності шкіри. При цьому можуть бути уражені кровоносні судини, підшкірно-жирова клітковина, м’язи та внутрішні органи. Причиною забою, зазвичай, є травма тупим предметом.

Сам по собі забій не вважається серйозною травмою, але інколи може приводити до розвитку дистрофічних процесів, патологій, порушення функцій кінцівок та внутрішніх органів.  Тому якщо трапився сильний забій, або симптоми не проходять протягом тривалого часу, варто звернутися до лікаря.

Клініка МЕДИКАСАНО допоможе швидко позбутись симптомів та наслідків забою, відновити функціональність організму та повернутись до життя без болю.

В яких випадках звертатися із забоєм до лікаря

синець або гематома в місці забиття;
набряк;
біль, що зберігається протягом тривалого часу;
нудота, підозра на внутрішній крововилив та інші ознаки порушення функцій внутрішніх органів.

Як підготуватись до прийому лікаря

Сформулюйте свої скарги. В деталях згадайте коли трапилась травма та які симптоми ви відчували після неї.
Візьміть історію хвороби, результати попередніх обстежень. Вони можуть бути корисними, якщо забій великий та було пошкоджено внутрішні органи.
Підготуйтесь до опитування лікаря. Він буде детально виясняти обставини, характер та причини травмування, вашу історію хвороби тощо.
Оберіть зручний одяг, щоб вам було комфортно роздягатися одягатися під час обстеження.
За відсутності протипоказань, після консультації лікаря, Вам буде обов’язково запропоноване безкоштовне пробне заняття з реабілітологом!

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Лікар з’ясовує всі симптоми, обставини травми, знайомиться з історією хвороби.
2

Огляд

Лікар проводить візуальний огляд, пальпацію, може попросити виконати прості рухи.
3

Обстеження

Пацієнт проходить апаратне обстеження для виключення більш серйозних травм.
4

План лікування

Лікар встановлює діагноз та складає комплексний план лікування та відновлення. В МЕДИКАСАНО на цьому етапі працює команда різнопрофільних фахівців для того, щоб терапія і реабілітація була всебічною і максимально ефективною.
Пацієнти з гострим болем обслуговуються позачергово!
Запишіться на прийом!

  Де виникають забої?

  Забій може виникнути у будь-якій частині тіла. В повсякденному житті зазвичай трапляються забої рук та ніг. Як правило, вони проходять самі по собі і не несуть небезпеки для здоров’я та життя. Але інколи, забої є дуже небезпечними і вимагають лікарської допомоги:

  • забій голови – це дуже небезпечна травма, яка може викликати сильний головний біль, струс мозку, крововилив;
  • забій шиї може привести до порушення кровообігу у великих судинах, що призведе до гіпоксії мозку та інших неприємних наслідків;
  •  забій хребта може бути серйозним і небезпечним, порушити рухову активність, чутливість кінцівок і спини;
  • забій суглоба – небезпечне явище, при якому може статися крововилив в сам суглоб. При цьому він збільшується, контури згладжуються, утруднюються рухи та виникає сильний біль;
  • забій серця, легенів, нирок, печінки та інших внутрішніх органів може викликати їх травму, порушення функцій, що матиме дуже серйозні наслідки.
  Де виникають забої?

  Діагностика

  Діагностика – це важливий етап лікування. При діагностиці забою дуже важливо з’ясувати які наслідки мала травма та чи не потребує людина термінової госпіталізації.

  Рентгенографія дозволяє оцінити стан кісткових структур, виключити переломи та тріщини.
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Медикаментозна терапія

  Медикаментозна терапія дозволяє стабілізувати стан пацієнта, зменшити біль та набряк.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Забій
   Гематома
   Набряк

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн
   Повторна консультація під час проходження курсу лікування в клініці
   250 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка комплексного консервативного лікування МЕДИКАСАНО має чудову репутацію завдяки високій кваліфікації лікарів, сучасному обладнанню, власним дієвим методикам реабілітації, уважному ставленню до кожного пацієнта і високій результативності лікування.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна терапія. До лікування кожної патології і травми в клініці підходять всебічно, залучаючи мультидисциплінарну команду лікарів, використовуючи найкраще обладнання та новітні методики для досягнення швидкого і повного одужання.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Пацієнти можуть розпочати лікування в МЕДИКАСАНО у який передбачає можливість амбулаторного лікування, навіть під час госпіталізації (з дозволу лікаря), або в разі загострення хвороби. Своєчасне звернення до клініки МЕДИКАСАНО значно скорочує час терапії і реабілітації та дозволяє швидше досягти одужання.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Власні методики профілактики і відновлення, що довели свою клінічну ефективність в лікуванні і реабілітації: ЛегкіРухи, SanoSpine.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне медичне обладнання і унікальні тренажери. Клініка укомплектована за останнім словом техніки, що робить діагностику і лікування максимально точними та результативними.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про забої

    Що не можна робити при забої?

    Як відрізнити забій від перелому?

    Де найчастіше трапляються забої?