Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Лікування порушення постави в Миколаєві

Порушення постави (сутулість, плоска спина, кругла спина, кругло-увігнута спина, плоско-увігнута спина, асиметрична постава та сколіоз), розвивається через плоскостопість, деформації та нерівномірну довжину кінцівок та поганий зір, які можуть бути як причиною, так і наслідком порушень постави, а також слабкий м’язовий корсет, травми та захворювання хребта. У більшості випадків захворювання формується у дитячому чи підлітковому віці, коли відбувається стрімкий ріст організму. У підлітка порушення постави можуть набути стійкої форми та прогресувати протягом усього життя.

Саме по собі порушення постави не є захворюванням, однак без терапії, воно з часом призводить до серйозних наслідків: сколіозу, остеохондрозу, протрузій дисків, міжхребцевої грижі, вегето-судинної дистонії тощо.  

Клініка МЕДИКАСАНО застосовує власну запатентовану методику безопераційного консервативного лікування порушень постави та супутніх неврологічних і судинних патологій SanoSpine, яка за багато років клінічно довела свою ефективність і результативність.

В яких випадках звертатися до лікаря

Збільшення прогину хребта у грудному чи поперековому відділах;
Неправильне положення голови;
Асиметричність плечей та лопаток;
Випнуті лопатки;
Біль в спині;
Опуклість грудей та живота

Як підготуватись до прийому лікаря

Сформулюйте свої скарги, згадайте всі симптоми, коли вони виникли, запишіть їх.
Візьміть результати обстежень, які ви проходили раніше та візьміть із собою медичну карту.
Одягніть дитину у зручний одяг, який дозволить швидко роздягатися та одягатися.
Підготуйте відповіді на стандартні питання: наявність алергії, чи були у вас травми, звички, кількість фізичних навантажень тощо.

Як проходить консультація в клініці
МедикаСано

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Лікар проводить опитування, дізнається про ваші скарги, історію хвороби, травми тощо.
2

Огляд

Лікар проводить детальний огляд, оцінює стан м’язів та хребта, суглобів. Проводить пальпацію спини, просить виконати прості рухи.
3

Обстеження

Діагностика включає стандартні та специфічні (за необхідності) клінічні аналізи. Також необхідно зробити знімок на рентген-апараті, МРТ або КТ. За відсутності протипоказань, після консультації лікаря, Вам буде обов’язково запропоноване безкоштовне пробне заняття з реабілітологом!
4

Складається план лікування

Коли у лікаря є всі необхідні дані, він визначає точний діагноз та складає персональний план лікування. За необхідності він залучає інших вузьких спеціалістів. Пацієнти з гострим болем обслуговуються поза чергою!
Запишіться на прийом!

  Які типи порушень постави існують?

  Порушення постави пов’язують з різними вигинами хребта, у залежності від цього розрізняють декілька видів:

   • сутулість – грудний кіфоз майже без лордозу;
   • округла спина – великий грудний кіфоз без лордозу;
   •  кругло-вигнута спина – значний грудний кіфоз та лордоз попереку і шиї;
   • плоска спина – зменшеність всіх вигинів;
   • плоско-вигнута спина – невеликий грудний кіфоз та великий лордоз попереку тощо.
  Які типи порушень постави існують?

  Діагностика

  В клініці МедикаСано діагностиці приділяється багато уваги, адже від точності поставленого діагнозу залежить ефективність лікування. Для діагностики використовується сучасне медичне обладнання, яке дає можливість отримати повну і чітку картину стану хребта і м’язів.

  Для діагностики порушення постави використовуються:

  • рентгенографія;
  • КТ – комп’ютерна томографія;
  • спондилографія;
  • лабораторні аналізи;
  • МРТ – магнітно-резонансна томографія.
  Рентгенографія дозволяє визначати переломи кісток, в тому числі з ускладненнями (зсувами, осколкамия і ін.). Також лікар призначає це обстеження, якщо підозрює артроз, артрит та інші захворювання суглобів.
  Розгорнути

  Консервативне лікування захворювань опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Фізіотерапевтичні процедури

  Дозволяють покращити кровообіг, тонус м’язів, зняти больовий синдром. Залежно від клінічної картини це може бути магнітна, лазерна чи ультразвукова терапія. Дозволяє швидко усунути біль, запалення, а також симптоми інші супутніх захворювань, нормалізувати ростові процеси.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Сутулість
   Лордоз
   Протрузії
   Кіфоз

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн
   Повторна консультація під час проходження курсу лікування в клініці
   250 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Переваги звернення до клініки MedicaSano

    Всебічний підхід до лікування із залучення мультидисциплінарної команди найкращих лікарів, професіоналізм медичних сестер та реабілітологів є запорукою чудових результатів у лікуванні і профілактиці патологій опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 1
    Комплексний підхід до лікування. Лікарі використовують комплекс сучасних процедур, занять на тренажерах тренажери і методики лікування для отримання необхідного результату
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 2
    Лікування у денному стаціонарі. Пацієнт може розпочати реабілітацію та лікування навіть перебуваючи на госпіталізації (з дозволу лікаря). У клініці за його станом постійно стежить кваліфікований медичний персонал.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 3
    Власні методики реабілітації. Клініка МедикаСано пропонує лікування і відновлення за авторськими методиками, що добре зарекомендували себе на практиці.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 4
    Сучасні тренажери та медичне обладнання. Для діагностики і лікування використовується сучасне обладнання, яке дозволяє проводити процедури максимально точно і ефективно для пацієнта.

    Питання та відповіді про порушення постави

    Що таке порушення постави?

    Як перевірити поставу?

    Яке буває порушення постави?

    Чому порушується постава?

    Чим небезпечні порушення постави?

    Як уникнути порушення постави?

    Як записатись на прийом в МЕДИКАСАНО?