Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Магнітолазерна терапія MLT

Магнітолазерна терапія – це вид комбінованої фізіотерапевтичної процедури, під час якої вплив на тіло пацієнта здійснюється одночасно магнітним полем та лазерним випромінюванням низької інтенсивності. Магнітне поле підсилює проникну здатність лазерних променів, що робить їх вплив на тканини та загальний лікувальний ефект процедури більш потужним.

Процедура діє м’яко та добре переноситься пацієнтами. Вони відчувають тільки приємне тепло. Магнітолазерна терапія дозволяє зняти набряк і запалення, стимулювати обмін речовин у тканинах, мікроциркуляцію і проникність кровоносних судин, підвищити рівень антиоксидантів, знизити рівень холестерину, пришвидшити одужання, тому її застосовують для лікування переважної більшості патологій суглобів, хребта, м’язів тощо.

Магнітолазерна терапія успішно застосовується в складі комплексних методик лікування і реабілітації захворювань опорно-рухового апарату SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль у спині, шиї, м’язах;
болі у суглобах;
набряк;
запалення;
реабілітація після операції;
реабілітація після травми

Як підготуватись до прийому лікаря

Отримати консультацію у лікаря. Магнітолазерна терапія проводиться тільки з призначення лікаря, тому перше, що треба зробити, це записатися на прийом.
Огляд і обстеження. Лікар проводить повноцінний огляд і обстеження, встановлює діагноз, на основі якого призначає проведення процедури.
Прийміть душ та оберіть зручний одяг. Процедура проводиться на відкритих ділянках тіла, тож воно має бути чистим, а одяг досить зручним для того, щоб ви могли швидко одягнути та зняти його.
Зніміть всі прикраси, приберіть гаджети (телефон, розумний годинник та ін.), а також металеві предмети (ключі, запальничку та ін.) із зони впливу.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Робота із пацієнтом розпочинається з визначення симптомів, вивчення історії хвороби, сімейного анамнезу.
2

Огляд

Лікар проводить огляд і пальпацію для визначення стану тканин, фізичної спроможності та функціональних можливостей людини.
3

Обстеження

Апаратне обстеження дозволяє підтвердити діагноз та отримати детальну інформацію щодо стану здоров’я пацієнта.
4

Індивідуальний план терапії

На основі отриманої інформації лікар складає план лікування окремо для кожного пацієнта. Магнітолазерна терапія має загальнозміцнювальний ефект і безпечна для пацієнта, тому її включають до більшості лікувальних планів.
Запишіться на прийом!

  Як діє процедура

  Магнітолазерна терапія дозволяє впливати безпосередньо на осередок запалення – патологічну ділянку тіла, при цьому процедура не викликає жодного дискомфорту для пацієнта.

  Ця процедура має сильний різноплановий ефект:

  • усуває внутрішній набряк тканин;
  • стимулює кровообіг;
  • зменшує запалення;
  • підвищує оксигенацію клітин;
  • знімає спазм м’язів;
  • стимулює роботу імунної системи.

  На відміну від інших процедур, магнітолазерна терапія впливає не тільки на окрему ділянку тіла, а на загальні процеси в організмі.

  Як діє процедура

  Діагностика

  Точне і ефективне лікування не можна призначити без детальної професійної діагностики, тому у клініці МедикаСано їй приділяють особливу увагу. Сучасне обладнання і висока професійність мультидисциплінарної команди лікарів дає можливість детально вивчити стан здоров’я пацієнта і призначити відповідну терапію.

  Діагностика проводиться за наступними напрямками:

  Клінічний. Включає здачу аналізів, огляд, пальпацію, апаратне обстеження.
  Розгорнути

  Як проходить процедура в клініці МедикаСано
  МедикаСано

  Консультація і обстеження

  Для встановлення точного діагнозу, наявності показань та протипоказань.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Артроз
   Артрит
   Синовіт
   Менісцит
   Періартрит
   Розгорнути

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   Магнітолазерна-терапія (МЛТ)
   до 15 хв 295 грн
   Магнітолазерна-терапія (МЛТ)+ кожна додаткова зона
   до 8 хв 145 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Чудова репутація клініки МедикаСано в лікуванні патологій опорно-рухового апарату, реабілітації після побутових, спортивних і бойових травм, стала результатом плідної самовідданої роботи найкращої команди лікарів і медичних працівників. Кожен пацієнт отримує все необхідне для швидкого одужання та досягнення стійкого результату.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна терапія. Лікування кожного пацієнта включає цілий комплекс процедур, медикаментозної терапії, ЛФК та інших заходів, що здійснюють всеохопний ефект на організм і дозволяє йому швидше і ефективніше прийти в нормальний стан.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Дає можливість приймати на лікування пацієнтів навіть у дуже важкому стані, або тих, хто досі перебуває на госпіталізації, а також дуже швидко реагувати на їх динаміку. Кожен пацієнт знаходиться під цілодобовим наглядом медичного персоналу.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Сучасне медичне устаткування. Клініка обладнана найсучаснішими медичними приладами, що дозволяють проводити діагностику і процедури з максимальною ефективністю.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Власні методики лікування. Клініка практикує три унікальні методики лікування і реабілітації (SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex), що не мають аналогів і довели свою високу клінічну ефективність.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Чи є протипоказання до процедури магнітолазерної терапії?

    Наскільки боляче проходять процедури магнітолазерної терапії?

    Для чого призначається магнітолазерна терапія?