Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Виготовлення ортопедичних устілок в Миколаєві

Ортопедичні устілки – це спеціальні вставки для взуття, що призначені для підтримки стопи у природному анатомічно правильному положенні. Вони ефективно допомагають коригувати положення стопи, підтримують її звід, допомагають правильно розподілити навантаження на ноги та сприяють покращенню роботи опорно-рухового апарату. 

Ортопедичні устілки використовуються для профілактики та лікування ряду патологій опорно-рухового апарату: плоскостопості, вальгусної деформації стопи, сколіозу та ін. 

Устілки виготовляють персонально для кожного пацієнта з урахуванням особливостей побудови його стопи та мети терапії. Вони можуть мати супінатор, поглиблення в області п’яти, підняту зону перекату, метатарзальну подушечку для розвантаження пальців та інші елементи. 

Замовити якісні ортопедичні устілки ви можете в клініці МЕДИКАСАНО. Їх виготовляють індивідуально для кожного пацієнта після ретельної діагностики. Використання ортопедичних устілок входить до комплексних програм лікування і реабілітації, в тому числі «Легкі Рухи», ScolioComplex та SanoSpine.

Ви будете здивовані, але навіть погіршення зору внаслідок підвищення артеріального тиску через дегенеративні зміни у хребті і особливо грудному та шийному відділі, може бути наслідком деформації стоп і як наслідок дегенеративних змін суглобів гомілки, коліна, та стегна, порушення ходи, положення тазу і постави. На жаль лікарі клінік де відсутня мультидисциплінарна команда або комплексне консервативне лікування, не часто розглядають подібні зміни в комплексі. Тому, в разі рекомендації в носінні ортопедичних устілок, радимо звернутись до Медикасано і отримати не тільки діагностику з виготовленням устілок, але й ретельну оглядово-консультацію досвідчених лікарів клініки і за потреби всієї мультидисциплінарної команди.

Важливо зазначити, що ортопедичні устілки використовуються для корекції стоп і постави у дітей віком від 5 років!

В яких випадках звертатися до лікаря

швидка втомлюваність ніг
деформація стопи
біль у ногах
біль у спині
сколіоз
деформація пальців стопи
плоскостопість

Як підготуватись до прийому лікаря

Підготуйтеся до бесіди із лікарем. Згадайте про всі симптоми, що вас турбують, їх характер, коли вони посилюються та коли зникають.
Візьміть із собою результати попередніх обстежень, якщо вони у вас є, а також медичну картку. Це допоможе відстежити динаміку та правильно встановити діагноз.
Будьте готові відповісти на всі запитання лікаря: образ життя, професія, наявність травм, хронічних захворювань, перенесені операції та ін.
Вдягніться зручно. Не треба одягати колготки і т.п., адже обстеження на плантографі проводиться босоніж.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Лікар ставить загальні питання, вивчає історію хвороби, питає про симптоми, що вас турбують та їх характер.
2

Огляд

Ортопед проводить огляд, пальпацію та просить виконати певні рухи.
3

Обстеження

Діагностика обов’язково включає обстеження на пантографі, також можуть бути проведені рентгенографія, КТ, УЗД та інші обстеження для встановлення точного діагнозу.
4

Складається план лікування

Для кожного пацієнта розробляється персональний план терапії, що може включати різні процедури і методики, в тому числі використання ортопедичних устілок.
Запишіться на прийом!

  Кому призначають виготовлення ортопедичних устілок?

  Ці вироби активно застосовуються для лікування та профілактики широкого спектра патологій опорно-рухового апарату. Індивідуальне виготовлення ортопедичних устілок буде корисним:

  • людям із плоскостопістю;
  • пацієнтам із вкороченням однієї з кінцівок;
  • пацієнтам із деформацією стопи чи пальців стопи;
  • пацієнтам зі сколіозом, лордозом, кіфозом;
  • дітям і підліткам (за наявності відхилень у розвитку стопи);
  • спортсменам;
  • вагітним жінкам (ефективні як профілактична міра для зниження навантаження на опорно-руховий апарат, запобігання розвитку плоскостопості, деформації хребта та набряклості ніг);
  • людям із надлишковою вагою (устілки дозволяють знизити навантаження на суглоби і стопи);
  • людям певних професій, що передбачають тривале стояння чи ходьбу;
  • людям похилого віку;
  • пацієнтам після травм чи операцій на ногах. 

  Індивідуальні ортопедичні устілки також показані пацієнтам із ревматоїдним артритом, бурситом, остеоартрозом, діабетом та іншими захворюваннями. 

   

  Кому призначають виготовлення ортопедичних устілок?

  Діагностика

  Для виготовлення ортопедичних устілок визначальну роль має дослідження на плантографі, що дозволяє точно визначити стан та тип деформації. 

   

   

  Плантографія – це дослідження, що проводиться для визначення архітектури стопи та розподілу навантаження на неї у статичному та динамічному положенні. Цей метод дає можливість визначити наявність асиметричних навантажень, аномальних точок контакту, що необхідно для виготовлення устілок і корекції постановки стопи.
  Розгорнути

  Лікувальний ефект ортопедичних устілок
  МедикаСано

  Корекція постави.

  Устілки дозволяють правильно розподіляти навантаження на стопи та весь опорно-руховий апарат та запобігають розвитку деформацій хребта.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Плоскостопість
   Вальгусна деформація
   Цукровий діабет, діабетична стопа
   Сколіоз
   Артрит
   Розгорнути

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   Діагностика стоп та виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок
   1350 грн
   Корекція ортопедичних устілок
   375 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МЕДИКАСАНО має дуже високі рейтинги завдяки професійності лікарів, комплексному підходу і власним методикам, що забезпечують ефективне лікування пацієнтів навіть у дуже важкому стані.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексне лікування. Для кожного пацієнта розробляється персональний план лікування, що включає ряд процедур, вправ, виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок тощо.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. У важкому стані пацієнти можуть проходити лікування в умовах денного стаціонару. Це забезпечує цілодобовий догляд та можливість швидко реагувати на зміни у стані пацієнта.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні програми лікування. Клініка має власні програми лікування та реабілітації, що довели свою високу клінічну ефективність.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне обладнання. Новітнє устаткування дозволяє проводити діагностику та лікувальні процедури максимально точно та ефективно.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Які проблеми вирішують ортопедичні устілки?

    З якого віку можна носити ортопедичні устілки?

    Як підібрати ортопедичні устілки?

    Чи необхідно міняти ортопедичні устілки?