Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Онлайн консультація

Клініка МЕДИКАСАНО у квітні 2020 року, під час пандемії Covid-19, запровадила послугу – Онлайн консультація. Цьому передували запроваджені в країні, у зв’язку з Covid-19, безпрецедентні карантинні заходи самоізоляції, соціальної дистанції та обмежень у пересуванні, які не вирішували проблеми пацієнтів з рештою захворювань. Захворювання опорно-рухового апарату у більшості випадків супроводжуються тривалим і сильним болем, суттєвим погіршенням загального стану, частковою або повною втратою мобільності. Відсутність кваліфікованої і своєчасної допомоги таким пацієнтам може призвести до дуже важких наслідків та інвалідності. Складно описати відчуття людей в яких стався рецидив захворювань ОРА в умовах карантинних обмежень, тому страх, паніка, безпорадність, під час першої хвилі пандемії Covid-19, помножені на відсутність дієвих алгоритмів отримання допомоги тими хто її потребує, вимагали нових рішень, одним з яких стали – Онлайн консультації лікарів клініки МЕДИКАСАНО.

Масова евакуація населення Миколаївської і Херсонської областей та України загалом, у зв’язку з широкомасштабним вторгненням російської федерації 24 лютого 2022 року, вчергове актуалізувала потреби пацієнтів в онлайн консультаціях. За перші 9 місяців широкомасштабного вторгнення, провідний лікар клініки МЕДИКАСАНО, терапевт фізичної і реабілітаційної медицини, лікар Вищої категорії Клавдія ВЕЛИЧКО, надала сотні безоплатних онлайн консультацій українцям з різних куточків Європи та Світу.

За тривалий час активної практики онлайн консультації довели свою зручність, корисність та ефективність у дуже різних ситуаціях. Тому клініка МЕДИКАСАНО пропонує цю послугу всім пацієнтам у будь-якому куточку Світу, де б вони не знаходилися.

Ви можете отримати допомогу висококваліфікованих фахівців у зручний час, знаходячись будь-де. Заповніть Заявку на сайті і отримайте консультацію у найкращих лікарів МЕДИКАСАНО.

В яких випадках варто отримати онлайн консультацію

раптовий біль чи спазм незрозумілої етіології;
судоми кінцівок;
оніміння кінцівок;
відсутність можливості приїхати на прийом до лікаря;
бажання отримати альтернативну думку щодо лікування патологій опорно-рухового апарату

Як підготуватись до онлайн консультації

Чітко сформулюйте свої скарги, згадайте про всі симптоми, коли вони з’явились, за яких умов підсилюються тощо.
Підготуйте результати обстежень, якщо вони є. Бажано мати їх в електронному форматі і надіслати лікарю для ознайомлення. Це значно допоможе поставити правильний діагноз.
Переконайтесь, що ваш ноутбук, планшет чи інший гаджет, який ви використовуєте для зв’язку працює, має стабільне підключення до інтернету, має робочу камеру та мікрофон.
Знайдіть тихе і зручне місце для бесіди з лікарем у зазначений час.

Як проходить онлайн консультація в клініці МЕДИКАСАНО
МЕДИКАСАНО

1

Ви залишаєте заявку на сайті.

З вами зв’язується менеджер клініки і узгоджує зручний для вас час консультації.
2

Онлайн консультація

Після підключення ви розповідаєте лікарю всю свої скарги, надаєте результати обстежень, виконуєте його прохання та відповідаєте на запитання, щоб доктор міг поставити діагноз або надати певну допомогу.
3

Лікар встановлює попередній діагноз та дає поради для полегшення стану.

Пам’ятайте, що онлайн-консультація – це попередня оцінка. Для повноцінної діагностики лікар повинен бачити пацієнта, провести повноцінний огляд, пальпацію, апаратне обстеження.
Запишіться на прийом!

  В якого лікаря можна отримати онлайн консультацію

  Клініка МЕДИКАСАНО дає можливість отримати консультацію в онлайн режимі у провідних фахівців країни:

  • лікаря – терапевта фізичної та реабілітаційної медицини;
  • лікаря-невролога;
  •  лікаря ортопеда-травматолога;
  • лікаря-ангіолога, судинного хірурга.

  Якщо ви не знаєте який саме лікар вам потрібен, опишіть свої скарги менеджеру клініки і він допоможе визначити лікаря відповідної спеціалізації.

  В якого лікаря можна отримати онлайн консультацію

  Діагностика

  Під час онлайн консультації лікар може провести обмежену діагностику, що включає:

  1. Збір анамнезу, опитування щодо скарг і симптомів.
  2. Оцінка даних обстежень, що має пацієнт.

  Також він може дати направлення на апаратні обстеження: рентгенографію, КТ, МРТ, УЗД та інші.

  Переваги та недоліки онлайн консультації лікаря

  Онлайн консультації лікарів отримали чималу популярність завдяки великій кількості переваг, проте вони мають і свої недоліки.

  До переваг цієї послуги відносять:

  • Можливість отримати пораду та думку висококваліфікованого лікаря перебуваючи у будь-якому місці. Якщо у вас немає можливості приїхати до лікарні, ця послуга є незамінною.
  • Економія часу. Ви можете записатися на зручний час, не витрачати час на дорогу та очікування.
  • Низька вартість. Ціна онлайн консультації нижча за прийом оффлайн.
  • Віддалене ведення пацієнта. Якщо ви завершуєте своє лікування вдома, це можливість отримати пораду та корегування плану без поїздки до лікарні.

  Але не можна заперечувати, що віддалена діагностика і лікування не є повноцінною допомогою лікаря. Для точної діагностики, лікар повинен бачити пацієнта і контролювати процес проведення процедур. Тому клініка МЕДИКАСАНО завжди рекомендує проходити лікування у клініці під ретельним наглядом медичного персоналу.

   

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Медикаментозна терапія

  Для зняття болю, запалення, гематоми, загоєння, зростання тканин та прискорення одужання;
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Болі у спині, шиї, кінцівках
   М’язовий спазм, м’язовий біль
   Біль у суглобах
   Головний біль
   Запаморочення
   Розгорнути

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МЕДИКАСАНО має чудову репутацію завдяки високій кваліфікації лікарів, інноваційному обладнанню, індивідуальному підходу, комплексним програмам лікування і реабілітації, а також наданню повного спектра послуг. Онлайн консультації у лікарів МЕДИКАСАНО мають великий попит завдяки:
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Високій кваліфікації персоналу. В клініці працюють провідні фахівці у своїх галузях (ортопедії, неврології, ангіології та ін.). Ви можете отримати їх допомогу навіть перебуваючи у іншому місті чи країні.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Можливості підтримувати зв’язок зі своїм доктором та отримувати додаткові консультації під час або після завершення лікування у денному стаціонарі чи реабілітації.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Відповідальності та вичерпним відповідям лікарів. Спеціалісти складають експертну думку на основі наданої інформації. Ви можете поставити будь-яке питання.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Що лікує ортопед-травматолог?

    Як проходить огляд у ортопеда-травматолога?

    Коли треба записатися на консультацію до ортопеда-травматолога?