Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Магнітоіндукційна терапія ЕМІТ

Екстракорпоральна магнітоіндукційна терапія (ЕМІТ) – надзвичайно ефективна і корисна фізіотерапевтична процедура. Імпульсне електромагнітне поле високої інтенсивності впливає на тіло на клітинному і молекулярному рівні, що дає можливість швидко позбавити людини болю та полегшити її стан як під час гострого, так і під час хронічного періоду захворювання. Зміна частот додатково активізує і прискорює регенерацію тканин.

Екстракорпоральна магнітоіндукційна  терапія здійснює лікувальний вплив у двох режимах:

 1. Регенерація і відновлення. Магнітне поле глибоко проникає в кістки, сухожилля і зв’язки на високій частоті. Воно діє глибше (до 15 см), м’якше і потужніше за ударно-хвильову терапію.
 2. Стимуляція і мобілізація.

ЕМІТ дозволяє повністю відмовитися від медикаментів або суттєво зменшити потребу в них. Ця процедура дає стійкий та тривалий терапевтичний ефект. Пройти курс процедур екстракорпоральної магнітоіндукційної терапії можна у денному стаціонарі клініки МедикаСано.

Процедура ЕМІТ чудово доповнює ударно-хвильову терапію ЕУХТ, а також заняття SanoRoller та інші лікувальні заходи і процедури за унікальними програмами лікування опорно-рухового апарату, розробленими досвідченим терапевтом ФРМ Величко К.В.

Вона застосовується у складі комплексних методик SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex

В яких випадках звертатися до лікаря

гострий хронічний біль;
зрощення переламів;
спастичність;
слабкість та атрофія м’язів;
обмеження рухливості суглобів;
проблеми із диханням (особливо після інсульту та Сovid).

Як підготуватись до прийому лікаря

Пройти огляд у лікаря. Цю процедуру проводять виключно за призначенням лікаря, тож перше, що треба зробити – записатися на прийом та розповісти лікарю про всі симптоми, надати результати попередніх обстежень.
Пройти обстеження в клініці МедикаСано. Для встановлення діагнозу проводиться детальний огляд та апаратне обстеження (рентгенографія, КТ, УЗД, МРТ та ін.)
Прийняти душ та обрати зручний одяг. Для проведення будь-яких процедур тіло повинно бути чистим, а одяг досить зручним, щоб вам було легко зняти та надіти його.
Прибрати всі металеві предмети та електронні пристрої: ключі, електронні картки, смартфон, планшет, розумний чи звичайний годинник, прикраси тощо. Вони не повинні бути у зоні терапевтичного впливу.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікар проводить опитування, дізнається про ваші скарги, стан здоров’я, вивчає історію хвороби.
2

Огляд

Під час огляду, лікар оцінює стан кісток, м’язів, зв’язок, рухові можливості, проводить пальпацію, просить виконати певні рухи.
3

Обстеження

Для підтвердження діагнозу пацієнт робить знімок-рентген чи МРТ.
4

Індивідуальний план лікування

Лікар може залучити колег з іншою спеціалізацією. Пацієнти з гострим болем обслуговуються позачергово!
Запишіться на прийом!

  Як діє процедура магнітоіндукційна терапія ЕМІТ

  Процедура естракорпоральної магнітоіндукційної терапії займає 15 – 20 хвилин. Кількість часу та сеансів лікар визначає виходячи із діагнозу, наявності протипоказань, кількості терапевтичних зон та інших факторів.  

  ЕМІТ здійснює широкий різноплановий терапевтичний ефект:

  • на кістки – електромагнітне поле покращує кровообіг та сприяє швидкому формуванню хрящової і судинної мозолі, стимулює мінералізації хряща і ремоделюванні кістки;
  • на м’язи – елетромагнітне поле впливає на нервово-м’язові тканини зсередини, що призводить до деполяризації нервів та скорочення м’язів. В процесі відбувається зміцнення м’язів, що були пошкоджені;
  • на суглоби – електромагнітний вплив призводить до повторюваних скорочень м’язів, що оточують суглобову капсулу. Це ефективно мобілізує суглоб, знімає запалення та підвищує його рухливість;
  • швидко і ефективно знімає біль навіть високої інтенсивності та хронічний.

  До переваг цієї процедури відносять:

  • можливість амбулаторного лікування;
  • можливість проведення процедури у гіпсі та одязі;
  • лікування без дотику;
  • безболісність процедури;
  • відсутність побічних ефектів і ризиків;
  • швидкий ефект;
  • стійкий довготривалий результат.
  Як діє процедура магнітоіндукційна терапія ЕМІТ

  Діагностика

  Діагностика це дуже важливий етап під час лікування будь-якого захворювання. Лікар повинен не тільки встановити діагноз, але й переконатися у тому, що у пацієнта немає протипоказань для проходження цієї процедури.

  Діагностика включає:

  Клінічне обстеження: збір анамнезу, проведення аналізів, інструментальне обстеження (рентгенографія, МРТ) для встановлення всіх ознак і характеру патологічного процесу.
  Розгорнути

  Як проходить процедура в клініці МедикаСано
  МедикаСано

  Проведення процедури

  В клініці МедикаСано процедура ЕМІТ проводиться на висококласному обладнанні під постійним контролем лікаря. Вона включає наступні етапи.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Артроз
   Артрит
   Любмалгія
   Радикулопатія
   Функціональні хребцеві блоки
   Розгорнути

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   Супермагніт (ЕМІТ), магнітоіндукційна терапія
   до 10 хв 700 грн
   Супермагніт (ЕМІТ), магнітоіндукційна терапія + кожна додаткова зона
   до 5 хв 500 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МедикаСано має чудову репутацію завдяки унікальним ефективним методикам та високій професійності медичного персоналу. Кожен пацієнт отримує необхідну допомогу, уважне турботливе ставлення і підтримку протягом усього лікування та реабілітації.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексний підхід до лікування. Для кожного пацієнта складається індивідуальний план лікування, що включає необхідні процедури, заняття ЛФК, масажі, медикаментозну терапію тощо. Всі заходи в комплексі дають швидкий та тривалий результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Можливість лікування в умовах денного стаціонару дозволяє приймати пацієнтів навіть у важкому стані та забезпечити йому цілодобовий нагляд і допомогу.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні власні методи лікування. Клініка практикує декілька унікальних методик, що довели свою клінічну ефективність і дозволили стати на ноги тисячам пацієнтів МедикаСано.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне медичне обладнання. Клініка має сучасні інноваційні прилади, що дозволяють проводити обстеження і процедури дуже точно, безпечно і з максимальною ефективністю.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Чи є побічні ефекти після процедури ЕМІТ?

    Чи є протипоказання до процедури магнітоіндукційна терапія ЕМІТ?

    Як глибоко впливає магнітоіндукційна терапія ЕМІТ?