Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Лікувальний електрофорез

Лікувальний електрофорез – це фізіотерапевтична процедура, яка передбачає особливий метод введення медикаментів в тіло з допомогою постійного електричного струму малої сили та середньої напруги.

Порівняно з іншими методами терапії електрофорез має наступні переваги:

 • дозволяє використовувати мінімальні дози препарату безпосередньо на хворій ділянці тіла (тобто він не проникає у всю кровоносну та лімфатичну систему людини);
 • вплив здійснюється іонами ліків – найбільш активною їх формою;
 • в необхідній точці створюється велика концентрація препарату, при чому його дія буде пролонгованою;
 • слабкий електричний струм добре впливає на організм: виводить токсини, знімає запалення, стимулює метаболізм, нормалізує роботу внутрішніх органів тощо.

Всі пацієнти (особливо діти) люблять цю процедуру завдяки швидкому ефекту та безболісному способу введення ліків.

Ця процедура дає можливість значно покращити стан людини при лікуванні артриту, артрозу, остеохондрозу та інших патологій опорно-рухового апарату.

Електрофорез часто включають до складу унікальних комплексних методик лікування і реабілітації SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex. Він може призначатися окремо, або поєднуватись і лазерною терапією, магнітотерапією та іншими фізіотерапевтичними процедурами.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль у шиї, спині, хребті, кінцівках;
контрактури;
обмеженість рухливості;
розтяжіння;
переломи;
вивихи;
невралгія;
біль у м’язах.

Як підготуватись до прийому лікаря

Пройти консультацію в лікаря. Електрофорез є лікарською процедурою з потужним ефектом, тому проводиться вона виключно за призначенням лікаря після обстеження.
Огляд та обстеження. Лікар проводить детальну діагностику для визначення наявності показань та протипоказань.
Прийняти душ та вдягти зручний одяг. Процедура проводиться на відкритій ділянці тіла, тому варто обрати одяг, який вам буде легко зняти та одягнути.
Заплануйте день так, щоб після процедури у вас не було значних фізичних навантажень.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікування розпочинається з консультації лікаря: він запитує про симптоми, з’ясовує історію хвороби, сімейний аналіз.
2

Огляд

Лікар проводить огляд і пальпацію, визначає стан кісток та м’язових структур. Тести допомагають визначити рухові можливості.
3

Обстеження

Клінічні аналізи та апаратне обстеження проводяться для підтвердження діагнозу.
4

Індивідуальний план лікування

Отримавши повну інформацію, лікар складає індивідуальний план терапії, в який можуть входити фізіотерапевтичні процедури, заняття ЛФК, масажі тощо.
Запишіться на прийом!

  Як діє процедура

  Принцип цього методу полягає у тому, що медикамент поступає в організм через міжклітинні проміжки, потові і сальні залози у вигляді заряджених іонів. При цьому лікарська доза дуже маленька, а ефективність її значно зростає.

  Велика частина ліків затримується в епідермісі та підшкірно-жировій клітковині, тобто поступає в кров не одразу, а протягом деякого часу. Це забезпечує пролонгований ефект процедури – покращення обміну речовин, іннервація, зняття набряку, болю та ін. завдяки електрофорезу ліки максимально накопичуються в патологічному осередку – їх вплив буде значно більшим ніж при прийомі препарату перорально чи ін’єкційно.

  Цей метод здійснює потужну різнопланову дію:

  • протизапальну;
  • знеболювальну;
  • розсмоктуючу;
  • розслабляє м’язи;
  • активізує роботу залоз;
  • трофічну;
  • стимулює кровопостачання тканин;
  • стимулює проведення нервового імпульсу по волокну.
  Як діє процедура

  Діагностика

  Діагностика є важливим етапом лікування, адже тільки правильний діагноз дає можливість скласти ефективний та точний план терапії. В клініці МедикаСано для кожного пацієнта проводиться ретельна діагностика за наступними напрямками:

  Клінічний. Пацієнт здає аналізи, проходить огляд, пальпацію, також обов’язково проводиться апаратне обстеження.
  Розгорнути

  Як проходить процедура в клініці МедикаСано
  МедикаСано

  Проведення процедури

  Час процедури, кількість сеансів та інтенсивність впливу визначається конкретно для кожного пацієнта. Стандартна процедура триває від 15 до 40 хвилин, а курс може включати від 5 до 20 процедур.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Остеохондроз
   Остеоартроз
   Артрит
   Спондильоз
   Вивих
   Розгорнути

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   Електрофорез
   275 грн 2475 грн 10 процедур
   Електрофорез з препаратом
   295 грн 2655 грн 10 процедур

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МедикаСано є провідним медичним закладом у лікуванні патологій опорно-рухового апарату, а також реабілітації після операцій і травм. Уважне ставлення до кожного пацієнта, інноваційні методики та індивідуальний підхід забезпечують швидке повноцінне одужання.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексне лікування. Для пацієнта складається індивідуальний комплексний план терапії, що включає різні методи і процедури для отримання швидкого і стійкого результату.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Лікування в умовах стаціонару дає можливість раніше розпочати реабілітацію та забезпечити пацієнту цілодобовий медичний догляд.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики лікування. Клініка має три власні методики лікування і відновлення (SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex), що не мають аналогів і демонструють чудові терапевтичні результати.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасні медичні апарати. Клініка оснащені найкращим сучасним медичним обладнанням, що дає можливість проводити процедури, тренування і діагностику максимально точно те результативно.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Коли призначають електрофорез?

    Скільки сеансів електрофорезу треба робити?

    Чи є протипоказання до проведення електрофорезу?