Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Відновлення після інсульту в Миколаєві

Інсульт – це гостре порушення кровообігу в головному мозку, через яке виникають пошкодження частини головного мозку. Він може бути ішемічним або геморагічним, але в жодному разі не проходить для людини безслідно.

Залежно від того, яка частина мозку була уражена, людина може втратити різні функції. До найбільш розповсюджених наслідків інсульту відносять порушення мовлення, пам’яті, координації рухів, втрату чутливості, параліч та інші. Тому дуже важливо розпочати реабілітацію після інсульту якомога раніше.

Після стабілізації стану пацієнта і визначення типу інсульту лікарі усувають причину його виникнення. Одразу після цього (зазвичай на наступну добу) розпочинається реабілітація у стаціонарі. Вона дозволяє усунути довгострокові наслідки. Але найбільша робота всіх членів родини і тривала реабілітація пацієнта починається після госпіталізації. На цьому етапі важливо щоб реабілітація здійснювалась кваліфікованими реабілітологами та обов’язково під наглядом лікаря, амбулаторно у профільній клініці або на дому.

Клініка Медикасано все необхідне для результативного відновлення і реабілітації після інсульту. Досвідчені лікарі та кваліфіковані реабілітологи і медичні сестри, весь спектр необхідного обладнання і методів комплексного консервативного лікування для швидкого відновлення втрачених функцій та запобігання погіршенню стану.

Реабілітація після інсульту за авторською методикою досвідченого терапевта фізичної і реабілітаційної медицини, фізіотерапевта, терапевта і вертебролога Клавдії ВЕЛИЧКО – “Легкі Рухи”, дає можливість зберегти і відновити силу м’язів, повернути рухові можливості, відновити чутливість, у тому числі до позивів сечового міхура і кишківника, повернути людину до повноцінного життя, наскільки це можливо. Комплексне консервативне лікування під наглядом досвідчених лікарів за унікальними методиками Медикасано, дозволяє швидко досягти стійкого позитивного результату.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль
обмеженість рухів
втрата функцій організму (ковтання, контролю над сечовим міхуром тощо)
параліч
втрата координації рухів
порушення мовлення
втрата пам’яті та інші

Як підготуватись до прийому лікаря

Запишіться на прийом до реабілітолога одразу після стабілізації стану пацієнта. Чим раніше розпочати роботу, тим вище шанси повернути людині функціональні можливості у повному обсязі
Підготуйте медичну картку, результати обстежень і аналізів
Підготуйте людину до огляду і обстеження
Підготуйтеся до опитування, якщо пацієнт не може самостійно відповідати на питання лікаря, це повинен зробити його помічник

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікар вивчає історію хвороби пацієнта, дізнається про причину і тип інсульту, яка область була уражена, опитує щодо симптомів, способу життя і т.д.
2

Огляд і пальпація

Лікар оцінює стан тканин і структур, чутливості, функціональних можливостей.
3

Апаратне обстеження

КТ, МРТ, УЗД, ЕКГ, ЕНМГ, лабораторний скринінг та інші обстеження допомагають визначити стан організму після інсульту.
4

Складається індивідуальний план лікування і реабілітації.

Робота реабілітологів і медичних сестер з кожним пацієнтом проводиться індивідуально.
Запишіться на прийом!

  Особливості і можливості реабілітації після інсульту

  Після інсульту та виписки зі стаціонару з пацієнтом працює мультидисциплінарна команда різнопрофільних фахівців: сімейний лікар, невролог, терапевт ФРМ, фізіотерапевт, медичні сестри, реабілітологи та масажисти, можуть залучаються судинні хірурги, нейрохірурги, кардіологи та інші вузькопрофільні спеціалісти.

  На ефективність відновлення після інсульту впливають різні чинники: ділянка і масштаби ураження мозку, швидкість діагностики і першої допомоги, перебіг лікування, вік пацієнта, наявність супутніх захворювань, фізичний і психологічний стан, перебіг та динаміка відновлення під час реабілітації у стаціонарі, та якісна амбулаторна медична допомога і реабілітація.

  Нейрореабілітація і фізична реабілітація Легкі Рухи після інсульту може включати:

  1. Вправи на моторику – вони допомагають підвищити силу м’язів, координацію, сприяють відновленню рівноваги, ходи, ковтання та інших навичок.
  2. Відновлення рухливості: від використання додаткових засобів пересування (тростини, милиць, візка тощо)
  3. Обмежено-індукована терапія допомагає відновити рух ураженої кінцівки для покращення її функцій.
  4. Терапія рухами із застосуванням вправ відновлювальної та дихальної гімнастики SRgym. Допомагає зняти спастичність, збільшити діапазон рухів.
  5. Відновлювальна кінезітерапія.
  6. Заняття з вертикального розвантаження нижніх кінцівок з частковим навантаженням та відновленням ходи із застосуванням інноваційної системи Eleveo.
  7. Масаж. постізометрична релаксація та міофасціальний реліз.
  Особливості і можливості реабілітації після інсульту

  Діагностика

  Для призначення ефективного лікування, відновлення і реабілітації лікар повинен мати точну картину стану організму, тому діагностиці приділяється велика увага. Вона проводиться за наступними напрямками:

  Клінічний: опитування, огляд, пальпація, інструментальне обстеження і апаратна діагностика, лабораторний скринінг.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Фізична реабілітація після інсульту в клініці Медикасано

   Фізична реабілітація після інсульту включає комплекс вправ, маніпуляцій і процедур, спрямованих на відновлення функціональних можливостей пацієнта, запобігання погіршення стану і повторного інсульту.

   В клініці Медикасано реабілітація проводиться за унікальною методикою «Легкі Рухи», яка заснована на комплексній дії методів медикаментозного лікування, апаратних фізіопроцедур, активних і пасивних тренувань. В рамках методики Легкі Рухи розроблена відповідна програма Нейрореабілітації, яка складається з:

   • міофасціальний реліз
   • відновлювальна та дихальна гімнастика SRGym
   • постізометрична релаксація
   • відновлення ходи та контролю стану тіла;
   • відновлювальна кінезіотерапія
   • лікувальний масаж
   • апаратна фізіотерапія
   • медикаментозне лікування
   Фізична реабілітація після інсульту в клініці Медикасано

   Захворювання

   Інсульт
   Ішемічний інсульт
   Геморагічний інсульт
   Внутрішньомозковий крововилив
   Венозний інсульт
   Розгорнути

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МЕДИКАСАНО має дуже високі рейтинги завдяки професійності лікарів, комплексному підходу і власним методикам, що забезпечують ефективне лікування пацієнтів навіть у дуже важкому стані.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Індивідуальна робота з кожним пацієнтом. Для лікування і реабілітації кожного пацієнта складається індивідуальна програма згідно зі станом його організму та типом ураження.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Створені умови дають можливість приймати на реабілітацію пацієнтів у важкому стані і надавати їм повний комплекс медичних послуг.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики реабілітації. Методика Легкі Рухи, а також інші методики клініки Медикасано демонструють чудові результати і не мають аналогів в країні.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне обладнання. Клініка має найбільший асортимент фізіотерапевтичного обладнання в Миколаєві, унікальні тренажери і пристрої. Обладнання останнього покоління дає можливість здійснювати обстеження і процедури.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про реабілітацію після інсульту

    Коли після інсульту необхідно пройти реабілітацію?

    Як проводиться реабілітація після інсульту?