Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Сила Справжніх

Соціальний проєкт подолання наслідків війни та підтримки боєздатності ЗСУ «Сила Справжніх» Наш скромний внесок у Перемогу.

З квітня 2022 року, клініка комплексного консервативного лікування МЕДИКАСАНО, в рамках проєкту подолання наслідків війни та підтримки боєздатності ЗСУ «Сила Справжніх», надає безоплатну медичну допомогу військовослужбовцям, ветеранам та цивільним, які постраждали від бойових дій.

Обираючи клініку Медикасано, консультації наших досвідчених лікарів, наші якісні послуги і сервіс для Вашого швидкого одужання, Ви підтримуєте наш проєкт Сила Справжніх та допомагаєте нам лікувати військовослужбовців ЗСУ, Сил Оборони, ветеранів та постраждалих від бойових дій цивільних!

Сила справжніх це допомога

621

Військовослужбовцям ЗСУ та Сил Оборони

18

Ветеранам та цивільним

6.86

млн. грн Вартість наданої допомоги

3

Унікальні запатентовані методики

Допомога за проєктом Сила Справжніх надається у відповідності до основної спеціалізації клініки МЕДИКАСАНО

Комплексне консервативне лікування захворювань опорно-рухового апарату та пов‘язаних неврологічних і судинних патологій, за напрямками:

🔹 Лікування та реабілітація після міно вибухових травм

🔹 Лікування та реабілітація після травм спини та хребта

🔹 Лікування та реабілітація після травм і поранень кінцівок

🔹 Лікування та реабілітація після політравм

🔹 Лікування уражень хребта внаслідок носіння бронежилета

🔹 Лікування незрощуваних переламів

🔹 Консервативне лікування неврологічних захворювань

Принципи роботи

Сила Справжніх – це оптимальний перелік послуг комплексного консервативного лікування

•Наша команда використовує науково обґрунтовані методи під час лікування та реабілітації пацієнтів. •Наші лікарі тісно співпрацюють з колегами науковцями, стають учасниками науково-практичних конференцій у галузі фізичної реабілітації, ортопедії та ангіології міжнародного рівня. •Клініка проводить семінари для підвищення кваліфікації наших профільних спеціалістів, та навчання медичного персоналу на регулярній основі. •Ми співпрацюємо з медичними факультетами миколаївських вишів, студенти яких проходять виробничу практику у нашій клініці, за результатами якої, найкращі практиканти можуть отримати роботу в нашій команді.

Власні унікальні методики реабілітації

Відмінною рисою нашої клініки є застосування власних авторських методик комплексного консервативного лікування — SanoSpine, Легкі Рухи та ScolioComplex. Ці 3 методики дозволяють успішно лікувати повний спектр захворювань опорно-рухового апарату. Комплексний підхід включає весь необхідний комплекс заходів амбулаторного консервативного лікування в умовах Денного стаціонару для надання ефективної медичної і реабілітаційної допомоги від стану гострого болю та запалення до фізичної готовності до активних реабілітаційних вправ та профілактики.

Команда досвідчених лікарів

Здійснює лікарський прийом, діагностику та лікарський нагляд. Клініка має 12 лікарських спеціальностей. В клініці працюють найкращі лікарі Миколаєва. Весь медичний персонал має медичну освіту та відповідні кваліфікації Лікарі клініки регулярно беруть участь у профільних конференціях, тренінгах та навчаннях. У співпраці з колегами науковцями лікарі МЕДИКАСАНО обмінюються досвідом та ведуть постійну роботу з розробки та вдосконалення існуючих власних методик, запровадження нових методів лікування. Весь персонал проходить обов’язкове навчання та практичні заняття в клініці.

Індивідуальний підхід

Пацієнти з гострим болем та військовослужбовці ЗСУ обслуговуються позачергово! •Кожен пацієнт отримує медичну допомогу, лікування і реабілітацію за індивідуальним планом лікування, який складається на підставі призначень досвідчених лікарів клініки за результатами консультації. •Умови денного стаціонару, внутрішні стандарти якості, лікарський нагляд і контроль, дозволяють швидко реагувати на зміни стану або відсутність позитивної динаміки для досягнення стабільно найвищих показників результативності лікування і реабілітації.

Запишіться на прийом!

  Хто може отримати безоплатні послуги в межах проєкту СИЛА СПРАВЖНІХ?

  Військовослужбовці ЗСУ та Сил Оборони, до завершення військового стану

  – За направленням від військових шпиталів та медичних частин.

  Ветерани ЗСУ

  – За рішенням адміністрації клініки, до 15 днів 1 раз на рік.

  – За наявності фінансування від БО «МБФ «СИЛА СПРАВЖНІХ» або інших благодійних організацій.

  Цивільні особи, постраждалі від бойових дій, слабозахищених категорій населення

  – За рішенням адміністрації клініки.

  – За наявності фінансування від БО «МБФ «СИЛА СПРАВЖНІХ» або інших благодійних організацій.

  Цей проєкт став логічним продовженням нашого соціального впливу який ми здійснювали з моменту відкриття клініки:

  2020/04   – безоплатні онлайн-консультації лікарів під час пандемії Covid-19

  2020/04   – безоплатний підвіз пенсіонерів та пацієнтів з обмеженою рухливістю до клініки і додому, під час пандемії Covid

  2020/05   – знижкова програма «Поваги для військовослужбовців ЗСУ, Сил Оборони та ветеранів»

  2020/10   – безоплатні профогляди 976 учнів 4х сільських шкіл на стан порушень постави та деформацій кінцівок

  2021/10   – безоплатне оздоровлення в клініці 3х груп учнів сільських шкіл, безоплатні заняття з реабілітологами 46 дітей

  2022/04   – безоплатне лікування та відновлення військовослужбовців ЗСУ, Сил Оборони, ветеранів, ВПО, представників інших слабозахищених категорії населення за проєктом «Сила Справжніх»

  Проєкт Сила Справжніх підтримує боєздатність ЗСУ та Сил Оборони:

  Влітку та на початку осені 2022 року перед звільненням Херсону, більше 100 військовослужбовців повернулись до виконання бойових завдань

  З того часу до 50 наших Справжніх, за направленнями від шпиталів, щомісяця отримують безоплатні послуги лікування і реабілітації за унікальними методиками клініки МЕДИКАСАНО. Посттравматичні нейропатії проміневого, серединного, ліктьового нервів, стегнового нерву, малогомілкових нервів; стани після оперативного лікування декомпресійної геміламінектомії; стани після пластики хрестообразної зв’язки колінного суглоба; наслідки вибухової травми; стани після меніскектомії колінного суглоба; незрощувані перелами; акубаротравма, контузія головного мозку; стани після перелому шийних хребців; післятравматичний артроз колінного, уступного, кульшового суглобу; плантарний фасцит; коксартроз І-ІІІ ступеню, деформуючий остеоратроз колінного, гомілкового, плечового суглобів; плечелопатковий периартрит; вертеброгенна люмбоішіалгія; вертеброгенна цервікалгія, вертеброгенна торкалгія. – Ось неповний перелік станів і діагнозів за якими надається допомога в клініці.

  Проєкт фінансується за рахунок

  🔹   Прибутків клініки МЕДИКАСАНО, але ми завжди раді допомозі благодійних організацій, партнерів та приватних благодійників.

  🔹   Дуже часто військовослужбовці приймають рішення оплатити послуги клініки на користь своїх побратимів, за це ми висловлюємо їм повагу та даруємо знижки за програмою «Поваги для військовослужбовців ЗСУ, Сил Оборони та ветеранів»

  Обираючи клініку Медикасано, консультації наших досвідчених лікарів, наші якісні послуги і сервіс для Вашого швидкого одужання, Ви підтримуєте проєкт Сила Справжніх та ЗСУ!

  Лекції для помічників ветеранів

  З метою поширення інформації про проєкт Сила Справжніх і про можливості клініки Медикасано, в рамках партнерства з Миколаївським ЧНУ ім.Петра Могили, ми регулярно берем участь у лекціях для Помічників Ветеранів

  Партнерами проєкту є:

  «Миколаївський центр підтримки ветеранів»

  ЧНУ ім.Петра Могили

  БО «МБФ «Сила Справжніх»

   

  Ви можете допомогти проєкту «Сила Справжніх» через благодійну організацію БО «МБФ «Сила Справжніх» зв‘язавшись з координатором

  Контактна особа: Антоніна МОТОРНА

  Тел: +380502418018

  E-mail: syla.spravzhnikh@gmail.com

  Сайт: https://medicasano.com.ua/syla-spravzhnikh

   

  БО “МБФ “СИЛА СПРАВЖНІХ”

  Код одержувача: 45254175

  Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк»

  Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA143052990000026003031716813

  Валюта: UAH