Українська
 • Русский
 • Українська
 • Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний
  Українська
 • Русский
 • Українська
 • Лікар вертебролог в Миколаєві

  Вертебролог – це лікар, який спеціалізується на лікування і профілактиці захворювань хребта, а також його деформацій. Лікар вертебролог володіє сукупністю знань різних сфер медицини: ортопедії, травматології, неврології, кінезіотерапії, мануальної терапії та ін. Це дозволяє комплексно оцінити стан пацієнта та призначити ефективний план лікування.

  Коли Вас турбує біль, якщо це не біль пов’язаний з патологіями опорно-рухового апарату, зазвичай потрібна консультація невролога. У більшості випадків біль та хронічний біль, особливо причини якого відбуваються через дегенеративні зміни у кістково-м’язовій системі опорно-рухового апарату, потребує лікування саме причини а не симптомів. Тому, консультація вертебролога або ортопеда-травматолога, у випадках подібних проблем є бажанішою за консультацію невролога.

  Вертебролог у Миколаєві використовує сучасні методики лікування та реабілітації. Вертебролог клініки Медикасано практикує унікальні методики лікування Легкі Рухи, ScolioComplex та SanoSpine, що дозволяють швидко та без використання медикаментів досягти значного прогресу у лікуванні та відновлення пацієнтів із різними патологіями хребта. Якщо стан пацієнта вимагає застосування медикаментозної терапії під наглядом досвідченого лікаря, Ви обов’язково отримаєте відповідний комплекс медикаментозного лікування, адже головна місія лікарів клініки Медикасано – здоров’я наших пацієнтів!

  Лікар вертебролог в Миколаєві

  Коли треба отримати консультацію лікаря вертебролога?

  головний біль (переважно у потилиці);
  хронічний або гострий біль у хребті;
  біль у шиї;
  біль у попереку;
  запаморочення;
  шум у вухах;
  знижена рухливість хребта;
  хрускіт під час поворотів тулуба та нахилів;
  слабкість у кінцівках;
  оніміння кінцівок;
  біль у міжребер’ї;
  гострий біль у грудях, що не пов’язаний із серцем;
  порушення постави;
  сутулість;
  стрибки артеріального тиску та інші.

  Що лікує вертебролог?

  До переліку патологій з якими допоможе лікар-вертебролог, відносять наступні:

  • остеохондроз;
  • сколіоз;
  • викривлення хребта;
  • протрузія;
  • міжхребцева грижа;
  • защемлення нервів;
  • радикулопатія;
  • стеноз;
  • зміщення хребців;
  • міжреберна невралгія;
  • корінцевий синдром тощо.

  Також вертебролог допомагає у відновленні після травм та операції.

  Одним з провідних напрямків роботи вертебролога є лікування сколіозу. Вертебролог у Миколаєві пропонує унікальну методику лікування сколіозу на різних стадіях ScolioComplex, що демонструє чудові клінічні результати.

  Якщо вас турбує біль у спині, Ви відчуваєте що у Вас остеохондроз, звичайний лікар невролог у більшості випадків може допомогти лише медикаментозним позбавленням болю, який обов’язково повернеться. Глибоке розуміння причинно-наслідкових зв’язків болю, лікування його причин, а не лише наслідків – є завданням лікаря вертебролога. Для цього лікар повинен мати у своєму розпорядженні не тільки весь спектр сучасних діагностичних методів, але й дієві методи апаратної фізіотерапії, реабілітації та масажу. 

  Річний Check-Up, пакет Діагностичний, від клініки Медикасано – найкращий спосіб заощадити на профілактиці і лікуванні більшості захворювань, для всієї родини! 

  Лікар вертебролог в Миколаєві - фото 2

  Які методи діагностики використовує вертебролог?

  1

  Збір анамнезу.

  Лікар дізнається про всі скарги і симптоми, що вас турбують, знайомиться з історією хвороби, травмами та операціями, що були проведені.
  2

  Огляд.

  Під час огляду лікар оцінює стан скелета, м’язів, зв’язок, а також фізіологічні вигини хребта, фіксує асиметрії хребта і скелета, деформації грудної клітки та ін. Також лікар оцінює обсяг рухів у суглобах і хребті, проводить функціональні проби.
  3

  Апаратне обстеження.

  Це обов’язковий етап, що дозволяє підтвердити початковий діагноз. Пацієнт робить рентгенографію, КТ чи МРТ, також лікар може призначити клінічні аналізи, УЗД та інші дослідження.
  4

  Денситометрія

  В разі підозри на остеопороз, лікар призначить Денситометрію, а в разі підозри на онкологічні захворювання, дослідження на онкомаркери та консультацію у онкохірурга.
  5

  Складання плану лікування.

  Вертебролог у Миколаєві складає комплексний план терапії і реабілітації персонально для кожного пацієнта. Також він може залучати до процесу невролога, лікаря ФРМ та інших вузькопрофільних спеціалістів.
  Запишіться на прийом!

   Які методи лікування застосовує вертебролог у Миколаєві?

   Для досягнення швидкого і стійкого результату, вертебролог використовує комплекс лікувальних методів і процедур. План лікування може включати:

   1. Медикаментозне лікування призначається для зняття больового синдрому, набряку, запалення тощо. За наявності показань може бути проведена лікувальна блокада.
   2. Фізіотерапевтичні процедури призначаються для зняття больового синдрому, набряку, підвищення живлення тканин, прискорення регенерації, збільшення обсягу рухів тощо. Процедури допомагають збільшити ефективність терапії в цілому. Залежно від показань лікар може призначити ударно-хвильову терапію, магнітолазерну терапію, магнітолазерультразвукову терапію, ТЕКАР-терапію та ін.
   3. Плазмотерапія. Ця процедура демонструє високу ефективність у лікуванні патологій хребта. Вона допомагає зняти больовий синдром, спазми м’язів, прискорити відновлення кісткової та хрящової тканини, збільшити обсяг рухів хребта і кінцівок, запобігає утворенню спайків та фіброзу.
   4. ЛФК. Спеціальні фізичні вправи є обов’язковою частиною лікування патологій хребта. Вони дозволяють зміцнити м’язовий корсет, досягти стійкого результату, витягнути хребет тощо. Всі вправи виконуються під наглядом лікаря.
   5. Лікувальний масаж. Ефективна процедура, що допомагає покращити кровообіг і лімфотік, зняти спазм м’язів, збільшити рухливість хребта і кінцівок тощо.

   Також лікар може призначити маніпуляції на хребті, рефлексотерапію, кінезіотерапію та інші процедури.

   Лікар вертебролог в Миколаєві - фото 3

   Запишіться на прийом!

    Ціни

    Лікування та реабілітація хребта за методикою “ЛегкіРухи” на Вертеброгенних тренажерах до 60 хвилин
    Консультація лікаря до 30 хвилин
    530 грн

    Наші лікарі

    Величко Клавдія Володимирівна
    Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
    Докладніше
    Шуткін Юрій Петрович
    Ортопед-травматолог
    Докладніше
    Короткова Надія Олександрівна
    Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
    Докладніше
    Бурдіян Анатолій Миколайович
    Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
    Докладніше

    Запишіться на прийом!

     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
     Комплексна терапія. Для всіх пацієнтів складається комплексний план лікування, що включає різні методики та процедури. Це дозволяє отримати швидкий, потужний та стабільний терапевтичний ефект.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
     Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити терапію у денному стаціонарі, що гарантує повноцінний цілодобовий догляд та швидку реабілітацію. Клініка приймає пацієнтів навіть у важкому стані який не потребує обов’язкової госпіталізації.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
     Інноваційне медичне обладнання та тренажери. Інноваційне устаткування дає можливість проводити діагностику і лікування точно та максимально ефективно.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
     Власні методики лікування і реабілітації. Клініка багато років успішно застосовує власні унікальні методики, що не мають аналогів в країні. Вони довели клінічну ефективність та допомогли тисячам пацієнтів досягти стійкого покращення.

     Відгуки пацієнтів про наші клініки

     Ухін Олександр
     Вік: 65
     Я звернувся вперше, і так як мене тут зустріли, я не очікував такої насолоди. З першої хвилини на консультації я зрозумів, що тут працюють професіонали. Відносини до пацієнта на найвищому рівні.
     Додано 4 Червня 2024 17:39
     Тараруєв Е.
     Вік: 41
     Звернувся до клініки для проходження реабілітації кінцівки. Дуже чудове ставлення персоналу, дбайливій підхід та чудовий результат. Військові проходять першочергове та безкоштовне лікування. Дякую всьому персоналу!!!!
     Додано 30 Травня 2024 20:51
     Валентина Тараруева
     Вік: 35
     Доброго дня! Хочу подякувати всьому персоналу клініки за чудове ставлення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта який звернувся до вас. Так сталося що і моєму чоловіку потрібно було звернутися до вашої клініки, ми дуже задоволені результатом. Ви найкращі!
     Додано 30 Травня 2024 20:43
     Іващенко Олександр
     Вік: 32
     Гарний мед,заклад,ввічливий персонал,лікував спину,допомогло)
     Додано 18 Квітня 2024 10:42
     Сергiй
     Вік: 30
     Проходив реабілітацію по спині, ввічливий персонал, чиста клініка, військових лікують безкоштовно, дякую
     Додано 29 Березня 2024 17:35
     Шиятий Андрій
     Вік: 38
     Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
     Додано 14 Березня 2024 17:31