Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Лікар вертебролог в Миколаєві

Вертебролог – це лікар, який спеціалізується на лікування і профілактиці захворювань хребта, а також його деформацій. Лікар вертебролог володіє сукупністю знань різних сфер медицини: ортопедії, травматології, неврології, кінезіотерапії, мануальної терапії та ін. Це дозволяє комплексно оцінити стан пацієнта та призначити ефективний план лікування.

Коли Вас турбує біль, якщо це не біль пов’язаний з патологіями опорно-рухового апарату, зазвичай потрібна консультація невролога. У більшості випадків біль та хронічний біль, особливо причини якого відбуваються через дегенеративні зміни у кістково-м’язовій системі опорно-рухового апарату, потребує лікування саме причини а не симптомів. Тому, консультація вертебролога або ортопеда-травматолога, у випадках подібних проблем є бажанішою за консультацію невролога.

Вертебролог у Миколаєві використовує сучасні методики лікування та реабілітації. Вертебролог клініки Медикасано практикує унікальні методики лікування Легкі Рухи, ScolioComplex та SanoSpine, що дозволяють швидко та без використання медикаментів досягти значного прогресу у лікуванні та відновлення пацієнтів із різними патологіями хребта. Якщо стан пацієнта вимагає застосування медикаментозної терапії під наглядом досвідченого лікаря, Ви обов’язково отримаєте відповідний комплекс медикаментозного лікування, адже головна місія лікарів клініки Медикасано – здоров’я наших пацієнтів!

Коли треба отримати консультацію лікаря вертебролога?

головний біль (переважно у потилиці);
хронічний або гострий біль у хребті;
біль у шиї;
біль у попереку;
запаморочення;
шум у вухах;
знижена рухливість хребта;
хрускіт під час поворотів тулуба та нахилів;
слабкість у кінцівках;
оніміння кінцівок;
біль у міжребер’ї;
гострий біль у грудях, що не пов’язаний із серцем;
порушення постави;
сутулість;
стрибки артеріального тиску та інші.

Що лікує вертебролог?

До переліку патологій з якими допоможе лікар-вертебролог, відносять наступні:

 • остеохондроз;
 • сколіоз;
 • викривлення хребта;
 • протрузія;
 • міжхребцева грижа;
 • защемлення нервів;
 • радикулопатія;
 • стеноз;
 • зміщення хребців;
 • міжреберна невралгія;
 • корінцевий синдром тощо.

Також вертебролог допомагає у відновленні після травм та операції.

Одним з провідних напрямків роботи вертебролога є лікування сколіозу. Вертебролог у Миколаєві пропонує унікальну методику лікування сколіозу на різних стадіях ScolioComplex, що демонструє чудові клінічні результати.

Якщо вас турбує біль у спині, Ви відчуваєте що у Вас остеохондроз, звичайний лікар невролог у більшості випадків може допомогти лише медикаментозним позбавленням болю, який обов’язково повернеться. Глибоке розуміння причинно-наслідкових зв’язків болю, лікування його причин, а не лише наслідків – є завданням лікаря вертебролога. Для цього лікар повинен мати у своєму розпорядженні не тільки весь спектр сучасних діагностичних методів, але й дієві методи апаратної фізіотерапії, реабілітації та масажу. 

Річний Check-Up, пакет Діагностичний, від клініки Медикасано – найкращий спосіб заощадити на профілактиці і лікуванні більшості захворювань, для всієї родини! 

Що лікує вертебролог?

Які методи діагностики використовує вертебролог?

1

Збір анамнезу.

Лікар дізнається про всі скарги і симптоми, що вас турбують, знайомиться з історією хвороби, травмами та операціями, що були проведені.
2

Огляд.

Під час огляду лікар оцінює стан скелета, м’язів, зв’язок, а також фізіологічні вигини хребта, фіксує асиметрії хребта і скелета, деформації грудної клітки та ін. Також лікар оцінює обсяг рухів у суглобах і хребті, проводить функціональні проби.
3

Апаратне обстеження.

Це обов’язковий етап, що дозволяє підтвердити початковий діагноз. Пацієнт робить рентгенографію, КТ чи МРТ, також лікар може призначити клінічні аналізи, УЗД та інші дослідження.
4

Денситометрія

В разі підозри на остеопороз, лікар призначить Денситометрію, а в разі підозри на онкологічні захворювання, дослідження на онкомаркери та консультацію у онкохірурга.
5

Складання плану лікування.

Вертебролог у Миколаєві складає комплексний план терапії і реабілітації персонально для кожного пацієнта. Також він може залучати до процесу невролога, лікаря ФРМ та інших вузькопрофільних спеціалістів.
Запишіться на прийом!

  Які методи лікування застосовує вертебролог у Миколаєві?

  Для досягнення швидкого і стійкого результату, вертебролог використовує комплекс лікувальних методів і процедур. План лікування може включати:

  1. Медикаментозне лікування призначається для зняття больового синдрому, набряку, запалення тощо. За наявності показань може бути проведена лікувальна блокада.
  2. Фізіотерапевтичні процедури призначаються для зняття больового синдрому, набряку, підвищення живлення тканин, прискорення регенерації, збільшення обсягу рухів тощо. Процедури допомагають збільшити ефективність терапії в цілому. Залежно від показань лікар може призначити ударно-хвильову терапію, магнітолазерну терапію, магнітолазерультразвукову терапію, ТЕКАР-терапію та ін.
  3. Плазмотерапія. Ця процедура демонструє високу ефективність у лікуванні патологій хребта. Вона допомагає зняти больовий синдром, спазми м’язів, прискорити відновлення кісткової та хрящової тканини, збільшити обсяг рухів хребта і кінцівок, запобігає утворенню спайків та фіброзу.
  4. ЛФК. Спеціальні фізичні вправи є обов’язковою частиною лікування патологій хребта. Вони дозволяють зміцнити м’язовий корсет, досягти стійкого результату, витягнути хребет тощо. Всі вправи виконуються під наглядом лікаря.
  5. Лікувальний масаж. Ефективна процедура, що допомагає покращити кровообіг і лімфотік, зняти спазм м’язів, збільшити рухливість хребта і кінцівок тощо.

  Також лікар може призначити маніпуляції на хребті, рефлексотерапію, кінезіотерапію та інші процедури.

  Які методи лікування застосовує вертебролог у Миколаєві?

  Запишіться на прийом!

   Ціни

   Лікування та реабілітація хребта за методикою “ЛегкіРухи” на Вертеброгенних тренажерах до 60 хвилин
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна терапія. Для всіх пацієнтів складається комплексний план лікування, що включає різні методики та процедури. Це дозволяє отримати швидкий, потужний та стабільний терапевтичний ефект.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити терапію у денному стаціонарі, що гарантує повноцінний цілодобовий догляд та швидку реабілітацію. Клініка приймає пацієнтів навіть у важкому стані який не потребує обов’язкової госпіталізації.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Інноваційне медичне обладнання та тренажери. Інноваційне устаткування дає можливість проводити діагностику і лікування точно та максимально ефективно.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Власні методики лікування і реабілітації. Клініка багато років успішно застосовує власні унікальні методики, що не мають аналогів в країні. Вони довели клінічну ефективність та допомогли тисячам пацієнтів досягти стійкого покращення.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35