Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Фізична реабілітація після переломів в Миколаєві

Перелом кістки – це досить розповсюджена травма, яка виникає внаслідок механічного удару. Найчастіше зустрічаються побутові і спортивні переломи, а також травми такого типу внаслідок ДТП та інших нещасних випадків. Також зустрічаються патологічні переломи – вони виникають внаслідок захворювань, які послаблюють кістки (наприклад, остеопороз).

Люди похилого віку частіше страждають від травм цього типу, адже з віком кістки людини стають більш крихкими. Без своєчасної денситометрії для діагностики остеопорозу та лікування, літні люди можуть отримати перелом навіть під час масажу або через спотикання чи незначний удар.

Перелом – це важка травма, яка впливає на роботу всього організму. Через неї порушується кровообіг та іннервація кінцівки. Якщо перелом складний, відсутність своєчасного лікування і реабілітації можуть призвести до втрати функціональності кінцівки і хронічного болю внаслідок утворення хибного суглоба.

В яких випадках звертатися до лікаря

обмеженість рухів після зняття гіпсової пов’язки
регулярний тупий або гострий біль
набряк
втрата функціональності кінцівки

Як підготуватись до прийому лікаря

Запишіться на прийом до лікаря терапевта, терапевта ФРМ, фізіотерапевта, ортопеда-травматолога в клініці Медикасано у Миколаєві.
Візьміть дані попередніх обстежень і призначеного лікування, а також медичну картку з історією хвороби.
Сформулюйте скарги, будьте готові докладно описати травму, процес лікування та симптоми, які вас турбують зараз.
Вдягніться комфортно для обстеження і пробного заняття з реабілітологом.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікування і реабілітація завжди починаються з цього етапу. Лікар дізнається про характер травми, яке лікування було проведено.
2

Огляд і пальпація

Допомагають визначити стан кінцівки після терапії.
3

Обстеження призначене для підтвердження діагнозу

Рентген дозволяє отримати чітку картину стану перелому.
4

Складається індивідуальний план реабілітації.

Складається індивідуальний план реабілітації для кожного пацієнта.
Запишіться на прийом!

  Види переломів, особливості лікування та реабілітації

  Залежно від типу перелома, динаміки консолідації кістки і ускладнень залежать строки застосування консервативного лікування і реабілітації, а також їх тривалість. Перелом кістки може бути:

  1. Повний, неповний або надлом. При повному перломі кістка розділяється на 2 або більше частин. При неповному переломі кістка зберігає цілісність але тріскається тому порушується лише анатомічний зв’язок між уламками, при надломі окістя зберігає цілісність
  2. Неускладнений або ускладнений. При ускладненому або відкритому переломі кістка випинається над шкірою або крізь слизову оболонку, відбувається проникнення інфекції та патогенів, що супроводжується ушкодженням крупних судин і артерій, внутрішніх органів та нервів.

  Залежно від напрямку удару перелом кістки може бути:

  • поперечним – під прямим кутом до вісі
  • косим – під кутом до вісі
  • оскольчаcтим – кістка роздроблюється на декілька частин
  • забитим – якщо уламки кістки вбиваються один в один (часто буває у дітей)

  Всі ці переломи належать до категорії набутих травм. Інколи зустрічаються вроджені переломи, які є дуже небезпечними для дитини і часто призводять до складних дегенеративних процесів. Якщо травма виникла під час вагітності, існує ймовірність викривлення хребта та інші наслідки.

  Реабілітація після перелому залежить від виду, ступеню і важкості травми. Найскладнішими є оскольчаcті, відкриті та епіфазарні переломи (що призводять до зміщення чи вивиху суглоба). Відновлення після них може тривати до пів року, але відсутність своєчасного консервативного лікування та реабілітації може призвести до інвалідності.

  Види переломів, особливості лікування та реабілітації

  Діагностика

  Для призначення ефективної реабілітації лікар повинен мати точну інформацію щодо стану здоров’я пацієнта, тому у клініці Медикасано проводиться детальне обстеження за наступними напрямками:

  Клінічний: збір анамнезу, аналізи, рентгенологічне обстеження, огляд, пальпація.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Лікування і реабілітація переломів в клініці Медикасано

   Успішність відновлення після перелому залежить від різних факторів:

   • тип травми і термін її давності
   • стан кістки після перелому
   • наявність супутніх захворювань і ускладнень
   • вік людини
   • ступінь дотримання рекомендацій лікаря

   Клініка Медикасано має унікальну методику комплексного консервативного лікування і реабілітації пацієнтів, навіть після дуже важких і незрощуваних переломів – «Легкі Рухи». В рамках програми лікування пацієнту можуть бути призначені:

   • ударно-хвильова терапія
   • магнітоіндукційна терапія
   • високотехнологічні методи фізіотерапевтичного впливу на тканини
   • грязелікування
   • медикаментозне лікування
   • міофасціальний реліз
   • SRGym – відновлювальна та дихальна гімнастика
   • фізичні вправи на спеціальних тренажерах
   • відновлення ходи та контролю стану тіла за допомогою системи динамічного навантаження,  контролю ходи і положення
   • відновлювальна кінезітерапія у поєднанні з вертебро-суглобовою гімнастикою;
   • лікувальний масаж

   Курс лікування і реабілітації складається індивідуально для кожного пацієнта залежно від типу травми та інших важливих факторів.

   Методика «Легкі Рухи» не має аналогів і демонструє чудові клінічні результати особливо у військовослужбовців які як правило мають звертаються до клініки з дуже складними випадками. Комплексне консервативне лікування дозволяє швидко активізувати процеси консолідації кісткової тканини та повернути силу і функціональність кінцівки після перелому.

    

   Лікування і реабілітація переломів в клініці Медикасано

   Захворювання

   Перелом кісток
   Незрощуваний перелом
   Повільна консолідація кісток
   Псевдоартроз
   Хибний суглоб
   Розгорнути

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МЕДИКАСАНО має дуже високі рейтинги завдяки професійності лікарів, комплексному підходу і власним методикам, що забезпечують ефективне лікування пацієнтів навіть у дуже важкому стані.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексні індивідуальні програми лікування і реабілітації. Робота з кожним пацієнтом проводиться індивідуально і під постійним контролем лікаря. Програма лікування коригується залежно від динаміки та зміни стану пацієнта.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. У клініці створено всі умови для надання повного комплексу послуг. Пацієнти можуть розпочати реабілітацію і лікування в Медикасано одразу після госпіталізації та навіть під час госпіталізації.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики реабілітації. Команда лікарів Медикасано розробила унікальні методики, що дозволяють стабільно досягти видатних результатів навіть у пацієнтів зі значними ускладненнями.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне обладнання і тренажери. Для діагностики, процедур і тренувань використовується найбільший арсенал сучасного обладнання.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про реабілітацію після переломів

    Скільки може тривати реабілітація після перелому?

    Чому необхідна реабілітація після перелому?

    У кого частіше виникають переломи?