Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Консультація та огляд лікаря на дому

Консультація та огляд лікаря на дому – це дуже зручна послуга, що стає у пригоді при плановому огляді, загостренні, після травми, що відбулася недавно, у разі, якщо стан пацієнта не є небезпечним для життя та не вимагає негайної госпіталізації та в інших випадках.

Ви можете викликати для консультації на дому лікарів різних спеціалізацій у клініці Медикасано. Досвідчені фахівці проведуть огляд та визначать попередній діагноз, складуть план лікування (за наявності достатнього обсягу даних) або внесуть правки (якщо він був складений раніше).

Якщо виклик терміновий, підкресліть цей факт під час розмови з представником клініки. Розкажіть у якому стані знаходиться потерпілий, що з ним сталося та яку допомогу вже було надано. Дотримуйтесь інструкцій, що вам нададуть, та чекайте на лікаря.

При гострих станах, якщо необхідно негайно провести лікувальні заходи, треба одразу викликати швидку медичну допомогу. Бригада парамедиків приїжджає максимально швидко та надає першу допомогу для зняття критичних симптомів, а також госпіталізує пацієнта у разі необхідності.

У клініці Медикасано ви можете отримати консультацію на дому наступних спеціалістів:

 • лікаря ортопеда-травматолога;
 • лікаря вертебролога;
 • лікаря терапевта ФРМ;
 • лікаря терапевта
 • лікаря невролога.

В яких випадках звертатися до лікаря

розтяжіння, розриви чи надриви зв’язок та сухожиль
забій
вивих суглоба
защемлення нервів
біль у кінцівках, спині, суглобах
набряк
обмеженість рухів
викривлення хребта
порушення постави
реабілітація після операції чи травми

Як підготуватися до огляду вдома

Залиште заявку на сайті або зателефонуйте у клініку, щоб викликати лікаря додому. Під час розмови опишіть стан пацієнта та причину виклику лікаря.
Підготуйтесь до опитування та огляду лікаря. Згадайте про симптоми, що вас турбують, коли та з яких причин вони виникли.
Підготуйте дані попередніх обстежень, якщо вони у вас є. Чим більше інформації матиме лікар, тим точнішими будуть діагностика та лікування.
Підготуйте кімнату, де лікар проводитиме огляд (в ній повинно бути достатньо місця для огляду, пальпації, функціональних тестів). Прийміть душ, зручно вдягніться та очікуйте на візит лікаря у зазначений час.

Як проходить консультація лікаря на дому?
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу.

Лікар дізнається про історію хвороби, симптоми, відстежує динаміку патологічного процесу.
2

Огляд і пальпація.

Лікар оцінює стан опорно-рухового апарату, шкіри, робить попередній висновок щодо типу і характеру захворювання.
3

Обстеження.

Дані огляду необхідно підтвердити. Для цього пацієнт здає аналізи та проходить апаратне обстеження.
4

План лікування

Якщо діагноз встановлено раніше і виклик повторний, лікар може оцінити динаміку, ефективність терапії та за необхідності внести зміни у план лікування.
Запишіться на прийом!

  Коли потрібна консультація лікаря на дому?

  Можливість викликати лікаря для консультації та огляду на дому є чудовим варіантом для людей з обмеженими можливостями щодо переміщення містом:

  • пацієнтів з інвалідністю;
  • пацієнтів у важкому стані після операції чи травми;
  • лежачих хворих;
  • пацієнтів із гіпсовою пов’язкою чи значними перев’язками і т.п.

  Також це дуже зручний варіант для людей похилого віку або дітей.

  Консультація лікаря на дому – це оптимальний варіант для пацієнтів як у фізичному, так і у психологічному плані.

  Проте треба пам’ятати, що діагностика та лікування патологій опорно-рухового апарату передбачають комплексне обстеження, яке рідко можна провести в домашніх умовах. Тому у більшості випадків пацієнту доведеться відвідати клініку для проведення рентгенографії, КТ, МРТ та інших тестів. Також не всі фізіотерапевтичні процедури можна провести на дому, якщо вони передбачають використання спеціального обладнання.

  Тому пацієнт має бути готовим до того, що на певному етапі йому доведеться їхати у клініку.

  Коли потрібна консультація лікаря на дому?

  Діагностика

  Діагностика – це важливий етап, від якого залежить точність і ефективність лікування. В побутових умовах лікар не може провести повний комплекс заходів, що необхідні для встановлення діагнозу патологій опорно-рухового апарату.

  Під час консультації на дому діагностика включає:

  • огляд;
  • пальпацію;
  • функціональні тести.

  Також пацієнт може скористатися послугою забору аналізів на дому.

  Але для встановлення діагнозу у більшості випадків необхідним є апаратне обстеження: рентгенографія, КТ, УЗД, МРТ та ін. Провести їх вдома неможливо, тож пацієнтові доведеться відвідати клініку принаймні на цьому етапі.

  Огляд
  Розгорнути

  Захворювання:

  Травма
  Забій
  Сколіоз
  Остеохондроз
  Реабілітація після операції чи травми
  Артрит
  Артроз
  Міозит
  Ішіас
  Протрузії
  Міжхребцева грижа
  Коренцевий синдром
  Плоскостопість

  Запишіться на прийом!

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка Медикасано має чудову репутацію завдяки високій кваліфікації лікарів та уважному дбайливому ставленню до кожного пацієнта.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексний індивідуальний план лікування. Для терапії та відновлення прописується персональна програма, що включає широкий комплекс процедур та заходів, що дають швидкий та стійкий результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар у клініці. Цей формат роботи дозволяє надавати повний комплекс послуг і працювати з пацієнтами навіть у важкому стані.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні програми лікування та відновлення. Фахівці клініки Медикасано розробили унікальні методики, що дають чудовий терапевтичний ефект.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне медичне обладнання. Клініка обладнана медичними апаратами останнього покоління для діагностики і лікування.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Часті запитання

    Як викликати лікаря додому у клініці Медикасано?

    На який час можна викликати лікаря додому?

    Якого лікаря можна викликати додому у клініці Медикасано?