Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Біль у попереку лікування в Миколаєві

Біль у попереку – це одна з найбільш розповсюджених скарг у людей різного віку. Дедалі більше пацієнтів страждає від болю у цій зоні хребта.

Біль у попереку – це синдром, який свідчить про розвиток захворювання хребта, навколишніх тканин, або їх травмування. Залежно від причини появи він може мати різний характер: гострий або тупий, тягучий, стрілючий, виникати у певному положенні тіла, або бути хронічним.

Без належного лікування біль поступово переходить у хронічну стадію і суттєво погіршує якість життя пацієнта. Патології у поперековому відділі можуть викликати біль у грудному та шийному відділах, порушувати нервову передачу, кровопостачання, викликати синдром грушоподібного м’яза, оніміння ніг болі, в животі та інші проблеми. Тому дуже важливо вчасно звернутись до клініки і розпочати лікування. Клініка МЕДИКАСАНО пропонує ефективне консервативне лікування за власними методиками.  

В яких випадках звертатися до лікаря

гострий чи тупий біль у попереку;
біль у попереку, який іррадіює у пах, ноги, сідниці;
оніміння спини та нижніх кінцівок;
обмеженість рухів;
стрілючий біль у попереку;
відчуття мурашок в зоні попереку, сідниць і нижніх кінцівок

Як підготуватись до прийому лікаря

Сформулюйте свої скарги, згадайте коли біль з’явився вперше, коли посилюється, які ще симптоми вас турбують.
Візьміть медичну картку та результати всіх обстежень, знімки КТ, МРТ, рентгенівські. Вони знадобляться для встановлення діагнозу.
Підготуйтесь до бесіди з лікарем та огляду. Треба згадати всі захворювання, травми, операції, чи були подібні випадки у сімейному анамнезі тощо.
Вдягніть комфортний одяг, який дозволить швидко і легко роздягатись і одягатись протягом обстеження. За відсутності протипоказань, після консультації лікаря, Вам буде обов’язково запропоноване безкоштовне пробне заняття з реабілітологом!

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Прийом лікаря включає докладну бесіду стосовно вашого стану, історії хвороби, травм, операцій тощо.
2

Огляд

Лікар оцінює стан м’язів і хребта, просить виконати прості рухи, проводить пальпацію.
3

Обстеження

Для встановлення діагнозу пацієнт здає аналізи і проходить апаратне обстеження на рентген-апараті, КТ, МРТ, УЗД.
4

Складається план лікування

Маючи на руках повну інформацію лікар встановлює діагноз і розробляє індивідуальний план лікування. На цьому етапі можуть бути залучені інші вузькопрофільні фахівці. Пацієнти з гострим болем обслуговуються поза чергою!
Запишіться на прийом!

  Де виникає біль у попереку?

  Біль у попереку може виникати через захворювання і ураження хребта, які викликають защемлення нервових корінців, а також через спазми, запалення м’язів.

  Біль буває:

  • гострим;
  • ниючим;
  • тупим;
  • підгострим;
  • перемінним;
  • хронічним (триває понад 12 тижнів).

  Біль у попереку зліва може виникати через  сколіоз, остеохондроз, інфекційні захворювання хребта, порушення кровообігу, радикуліт, неправильну поставу чи переохолодження.

  Біль у попереку справа може свідчити як про патології хребта, так і про наявність запалення, внутрішню кровотечу, патології печінки тощо.

  Залежно від причини біль буде різним:

  • при хворобі Бехтерева біль у попереку посилюється у стані спокою супроводжується скутістю рухів, зменшується після фізичних вправ;
  • при грижі та остеохондрозі біль дуже сильний, обмежує рухи, у важкому стані людина не може нахилитись чи піднятись без опори;
  • при сколіозі біль виникає на пізніх стадіях, супроводжується підвищеною втомлюваністю, слабістю рук;
  • при спондилоартрозі біль помірний, але підсилюється під час ходьби чи тривалого стояння, супроводжується болючістю та напругою м’язів попереку, обмеженістю рухів, знижується після відпочинку. Без лікування він може стати хронічним;
  • при протрузії біль помірний, з часом підсилюється, переходить на сідниці та нижні кінцівки, знижується рухова активність, бувають простріли у попереку;
  • при артриті біль у попереку тупий, порушується чутливість у різних частинах тіла, після тривалого перебування у одній позі, людина не може рухатися через біль.
  Де виникає біль у попереку?

  Діагностика

  В процесі лікування і реабілітації діагностика відіграє дуже важливу роль, адже він точності діагнозу залежить правильність і ефективність лікування.

  В клініці МЕДИКАСАНО пацієнти проходять повне детальне обстеження, яке включає:

  Лабораторні аналізи використовується для оцінки загального стану організму, наявність запалення та отримання інших даних.
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Медикаментозна терапія

  Медикаментозну терапію для швидкого зняття болю, спазму, набряку, запалення, а також для лікування супутніх патологій.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Міжхребцеві грижі
   Протрузії
   Сколіоз
   Порушення постави
   Ішіас
   Розгорнути

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн
   Повторна консультація під час проходження курсу лікування в клініці
   250 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МЕДИКАСАНО має дуже високі рейтинги завдяки професійності лікарів, комплексному підходу і власним методикам, що забезпечують ефективне лікування пацієнтів навіть у дуже важкому стані.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексний підхід до лікування. Для кожного пацієнта складається індивідуальний комплексний план лікування і відновлення, який дає хороший і стабільний результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Можливість лікування у денному стаціонарі. Людина може розпочати реабілітацію чи лікування навіть перебуваючи на госпіталізації. В клініці він постійно знаходиться під наглядом медичного персоналу.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Власні методики реабілітації. Клініка МедикаСано пропонує лікування і відновлення за авторськими методиками, що добре зарекомендували себе на практиці.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне обладнання та унікальні тренажери. Для діагностики та лікування використовують інноваційні прилади.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про біль у попереку

    Чому виникає біль у попереку?

    Що робити з болем у попереку?

    Стрілючий біль у попереку коли виникає?

    Як уникнути болю в попереку?

    Як записатись на прийом в МЕДИКАСАНО?