Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Біорезонансна стимуляція

Ряд фізіотерапевтичних процедур здатні здійснювати потужний лікувальний та профілактичний ефект без використання ліків. До таких відносять і біорезонансну стимуляцію. Це дуже ефективна процедура, яка призначається для терапії великого переліку патологій різних систем організму: опорно-рухового апарату, органів дихання, серцево-судинної системи, нервової системи, для реабілітації внаслідок травм та поранень тощо.

Біорезонансна стимуляція належить до процедур, що передбачають механічний вплив на тіло. Він здійснюється шляхом вібростимуляції та апаратного масажу у локальній ділянці. При цьому не має стресової складової, тому може використовуватися для терапії широкого переліка захворювань. До переваг біорезонансної стимуляції відносять:

 • багаторівневий ерготропний та трофоотропний вплив на тіло;
 • стійкість результату;
 • добре поєднується з іншими процедурами;
 • не має побічних ефектів;
 • комфорт для пацієнта.

Головним результатом процедури є нормалізація активних процесів мікрогемодинаміки на рівні інтерстиціального простору, забезпечення активізації живлення клітин поживними речовинами і киснем, а також виведення продуктів метаболізму.

Біорезонансна стимуляція часто включається до складу комплексних методик клініки МедикаСано для лікування і реабілітації захворювань опорно-рухового апарату SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль у м’язах, з обмеженням рухливості в суглобах;
біль у хребті, шиї, попереку;
контактури;
слабкість м’язів;
набряк кінцівок чи суглобів.

Як підготуватись до прийому лікаря

Записатися на прийом до лікаря. Для призначення будь-якої фізіотерапевтичної процедури лікар має мати на руках встановлений діагноз, тому перше, що треба зробити – це записатися на консультацію.
Огляд та обстеження. Лікар проводить огляд і детальну діагностику для встановлення діагнозу, визначення показань та протипоказань до проведення процедури.
Прийняти душ та обрати зручний одяг. Тіло повинно бути чистим, а одяг досить комфортним для того, щоб ви могли швидко одягнути і зняти його.
Заплануйте справи так, щоб після процедури не було значних фізичних навантажень.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Лікар дізнається про вашу історію хвороби, збирає загальні дані про стан організму, травми та операції, що були у вашому минулому.
2

Огляд

Лікар проводить загальний огляд і пальпацію, визначає стан хребта та м’язів. Може попросити виконати певні рухи.
3

Обстеження

Пацієнт здає аналізи, проходить обстеження на рентгені, УЗД, МРТ або КТ, плантографі та інших медичних приладах для встановлення точного діагнозу.
4

Складається план лікування

Маючи на руках всі дані, лікар встановлює діагноз та складає персональний план лікування. Пацієнти з гострим болем обслуговуються поза чергою!
Запишіться на прийом!

  Як діє біорезонансна стимуляція

  Процедура має потужний відновлювальний та знеболювальний ефект. Вона стимулює структурно-функціональний стан кісткової тканини, нормалізує кровотік та лімфотік на мікрорівні, а також покращує церебральну гемодинаміку в системі хребетних артерій та нормалізує термографічну картину.

  Процедура створює потужний лікувальний ефект:

  • значне та стійке знеболювання;
  • покращення периферичного кровообігу;
  • покращення оксигенації тканин;
  • зняття спазму з судин;
  • нормалізація артеріального тиску;
  • масаж тканин та клітин на мікрорівні;
  • зняття спазму та нормалізація тонус м’язів;
  • стимулювання анаболічних процесів у м’язах;
  • зміцнення кісткової тканини;
  • скорочення часу зрощення переломів;
  • сприяння відновленню рухових функцій;
  • зменшення ускладнення після пізньої реабілітації;
  • покращення кровообігу, секреторної та моторної функції ШКТ;
  • нормалізація імунної та нейрогормональної регуляції.
  Як діє біорезонансна стимуляція

  Діагностика

  Діагностика має вагоме значення у досягненні необхідного терапевтичного ефекту. Тому у клініці МедикаСано кожен пацієнт проходить всебічну детальну діагностику. Вона проводиться за наступними напрямками:

  Клінічний: огляд, пальпація, здача аналізів, апаратне обстеження.
  Розгорнути

  Як проходить процедура в клініці МедикаСано
  МедикаСано

  Консультація та обстеження

  Лікар складає повну клінічну картину для визначення діагнозу, наявності показань та протипоказань до проведення процедури.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Артрит
   Артроз
   Дисплазія суглоба
   Гострий міозит
   Люмбаго
   Розгорнути

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   Апаратна Біорезонансна стимуляція
   до 20 хв 450 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МедикаСано є лідером у лікування патологій опорно-рухового апарату, а також в реабілітації після травм та оперативних втручань. Сучасні методики та уважне ставлення до кожного пацієнта заслужили клініці чудову репутацію.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексне лікування. Для кожного пацієнта складається план терапії, що може включати медикаментозне лікування, ЛФК, фізіотерапевтичні процедури та інше, що в комплексі дає швидкий та стійкий результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Лікування у денному стаціонарі забезпечує цілодобовий нагляд пацієнтам, постійний контроль за динамікою їх стану. Лікарня приймає пацієнтів навіть у дуже важкому стані.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні власні методики лікування. Клініка МедикаСано має три унікальні методики, що довели свою клінічну ефективність.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне медичне обладнання. Клініка укомплектована сучасними апаратами, що дозволяють проводити обстеження, процедури і тренування максимально точно та ефективно.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про біль у спині

    Чи боляче проводити біорезонансну стимуляцію?

    Скільки процедур біорезонансної стимуляції треба зробити?

    Чи є протипоказання до біорезонансної стимуляції?