Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Рання діагностика остеопорозу у Миколаєві

Остеопороз – це дуже загрозливе захворювання опорно-рухового апарату, для якого характерне зменшення щільності кісток, внаслідок чого вони стають більш крихкими. Через це люди отримують складні переломи навіть через незначні удари чи побутові травми.

Головною небезпекою хвороби є її поступовий та непомітний розвиток. Тому рання діагностика остеопорозу є дуже важливою для своєчасного стримування патологічного процесу.

Якщо ви помітили симптоми захворювання або знаходитесь у категорії ризику варто пройти ранню діагностику остеопорозу в Миколаєві у клініці Медикасано.

Коли треба пройти діагностику остеопорозу?

Дифузний остеопороз як правило розвивається паралельно з процесом старіння людини, тому найчастіше зустрічається у жінок віком від 50 років, або у постменопаузальному періоді та у чоловіків віком від 60 років. Проте остеопороз може виникати і у більш ранньому віці, навіть у дітей.

Місцевий остеопороз вражає певні ділянки скелету, як правило діагностується після перелому, тому що виникає через травму кісткової тканини. Найчастіше це трапляється із кістками передпліччя, плеча, також часто страждає шийка стегна та хребці.

При розвитку остеопорозу відбувається здавлювання хребта, що супроводжується наступними симптомами:

 • зменшується зріст;
 • печія;
 • біль за грудиною;
 • болі в спині;
 • порушення постави (виникає сутулість);
 • порушення ходи;
 • ускладненість рухів та ін.

Всі ці симптоми вказують на необхідність обстеження якомога скоріше.

Крім того, регулярну діагностику повинні проходити особи із категорії ризику:

 • жінки після 50 років та чоловіки старші за 60 років;
 • жінки після численних пологів;
 • люди після тривалого постільного режиму;
 • вегетаріанці, люди, що практикують голодування, складні дієти, незбалансовано харчуються;
 • люди, що тривалий час вживають препарати, що знижують рівень кальцію;
 • курці;
 • особи, що вживають багато алкоголю та ін;
 • пацієнти перед ендопротезуванням суглобів.

Денситометрія – це те що Вам точно не запропонують у масажному салоні або кабінеті мануального терапевта, адже дуже часто на думку фахівців, які не мають повної вищої медичної освіти і кваліфікації, діагностика та лабораторний скринінг – це лише зайві витрати, які “можна замінити” швидким але дуже ризикованим і тимчасовим ефектом м’язової релаксації. Натомість наслідки таких звичних для здорової людини маніпуляцій, в разі наявності остеопорозу, навіть при звичайному масажі, можуть бути неспівставно важкими – переломи і тріщини ребер, хребців тощо!

Річний Check-Up, пакет Діагностичний, від клініки Медикасано – найкращий спосіб заощадити на профілактиці і лікуванні більшості захворювань, для всієї родини

Коли треба пройти діагностику остеопорозу?

Як проводиться рання діагностика остеопорозу?

Рання діагностика – найкращий спосіб зупинити розвиток хвороби та уникнути інвалідності. Діагностика включає:

 1. Збір анамнезу, дослідження історії хвороби і сімейного анамнезу, пацієнт розповідає про симптоми, що його турбують.
 2. Огляд і пальпація пацієнта.
 3. Лабораторний скринінг.
 4. Апаратне обстеження. Остаточно встановити діагноз «остеопороз» можна тільки після проведення денситометрії у поєднанні з лабораторним скринінгом. Сучасні клініки використовують ультразвукову денситометрію через її точність та безпечність для пацієнта.

Цей комплекс заходів дає можливість виявити остеопороз навіть на початковій стадії і вчасно розпочати лікування.

Пройти ранню діагностику остеопорозу в Миколаєві, отримати консультацію досвідчених лікарів, почати своєчасне лікування і профілактику для уникнення важких наслідків, Ви можете у клініці Медикасано.

Як проводиться рання діагностика остеопорозу?

Запишіться на прийом!

  Ціни

  Консультація лікаря до 30 хвилин
  530 грн

  Наші лікарі

  Величко Клавдія Володимирівна
  Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
  Докладніше
  Шуткін Юрій Петрович
  Ортопед-травматолог
  Докладніше
  Короткова Надія Олександрівна
  Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
  Докладніше
  Бурдіян Анатолій Миколайович
  Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
  Докладніше

  Запишіться на прийом!

   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
   Комплексна терапія. Для всіх пацієнтів складається комплексний план лікування, що включає різні методики та процедури. Це дозволяє отримати швидкий, потужний та стабільний терапевтичний ефект.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
   Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити терапію у денному стаціонарі, що гарантує повноцінний цілодобовий догляд та швидку реабілітацію. Клініка приймає пацієнтів навіть у важкому стані який не потребує обов’язкової госпіталізації.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
   Інноваційне медичне обладнання та тренажери. Інноваційне устаткування дає можливість проводити діагностику і лікування точно та максимально ефективно.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
   Власні методики лікування і реабілітації. Клініка багато років успішно застосовує власні унікальні методики, що не мають аналогів в країні. Вони довели клінічну ефективність та допомогли тисячам пацієнтів досягти стійкого покращення.

   Відгуки пацієнтів про наші клініки

   Виталий Вознюк
   Вік: 29
   Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
   Додано 22 Липня 2023 12:21
   Катерина Богомолець
   Вік: 23
   Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
   Додано 6 Липня 2023 15:10
   Деркцен Михайло
   Вік: 34
   Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
   Додано 1 Вересня 2023 14:32
   Іваненко Степан
   Вік: 36
   Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
   Додано 31 Липня 2023 2:55
   Кроль І.
   Вік: 31
   Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
   Додано 25 Серпня 2023 11:33
   Кусько Д
   Вік: 33
   Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
   Додано 15 Серпня 2023 15:35