Українська
 • Русский
 • Українська
 • Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний
  Українська
 • Русский
 • Українська
 • Біль у суглобах лікування в Миколаєві

  В організмі людини близько 360 суглобів, які щоденно виконують активну роботу, тому не дивно, що біль у суглобах – досить розповсюджений симптом. Інколи, він виникає через переохолодження або застуду і в цьому разі турбуватися немає про що. Але дуже часто біль у суглобах є ознакою дегенеративних змін (наприклад, артрозу, тендинопатії, реактивного артриту тощо) і лікування треба розпочати якомога раніше.

  Суглоб – це структура, що є точкою з’єднання двох чи більше кісток. Основне призначення суглоба – забезпечення рухових можливостей і стабільності тіла. Суглоби складаються окістя, хрящів, суглобової сумки що заповнена синовіальною рідиною, сухожиль і суглобових нервів. Вони розрізняються за будовою, функціональністю і руховими можливостями.

  Здоров’я суглобів прямо впливає на якість життя і працездатність людини. Тому за появи тривожних симптомів (болю, набряку, клацанню, обмеженої рухливості тощо) необхідно негайно звернутисю до лікаря і пройти обстеження.

  Клініка Медикасано здійснює ефективне консервативне лікування захворювань суглобів, лікування болю у суглобах та відновлення їх функцій за власними унікальними методиками у поєднанні з медикаментозною терапією та фізіотерапією. Унікальні методики Медикасано дозволяють зняти біль в суглобах і повернути рухливість навіть пацієнтам у дуже важкому стані.

  Біль у суглобах лікування в Миколаєві

  В яких випадках звертатися до лікаря

  біль у суглобах (різкий, тупий, гострий)
  біль в суглобах при навантаженні
  біль, що турбує протягом кількох днів
  обмеженість рухів кінцівок та у суглобі
  почервоніння
  набряк
  підвищення температури в ураженій ділянці
  загальна слабкість.

  Як підготуватись до прийому лікаря

  Сформулюйте що вас бентежить. Згадайте коли тривожні симптоми з’явилися вперше, за яких ознак біль виникає, зникає чи посилюється. Які додаткові симптоми вас бентежать.
  Візьміть із собою медичну картку, дані попередніх обстежень, аналізів. Все це знадобиться лікарю для встановлення історії хвороби.
  Підготуйтесь до детального опитування і обстеження.
  Вдягніться комфортно, щоб вас було зручно вдягати і роздягатися під час діагностики.

  Як проходить консультація в клініці
  МЕДИКАСАНО

  1

  Збір анамнезу (історії хвороби)

  Лікар вивчає історію хвороби, наявність гострих та хронічних захворювань, розпитує про симптоми, стан здоров’я.
  2

  Огляд

  Лікар вивчає уражений суглоб, проводить пальпацію, може попросити виконати прості рухи чи вправи для визначення рухових можливостей і функціональної спроможності.
  3

  Апаратне обстеження

  Встановлення точного діагнозу можливе лише за наявності даних обстежень з використанням сучасної медичної апаратури. Для цього можуть бути призначені Рентгенографія, КТ, МРТ, УЗД, Денситометрія лабораторний скринінг та інші.
  4

  Складається план лікування

  У клініці Медикасано кожному пацієнту розроблять персональний план лікування згідно з його діагнозом та індивідуальними особливостями.
  Запишіться на прийом!

   Чому виникають болі у суглобах?

   Біль у суглобах може виникати через велику кількість причин. До найбільш розповсюджених відносять:

   • травми
   • артроз (зношування суглобів)
   • артрит (запалення суглобової сумки)
   • тендиніт (ураження сухожиль і зв’язок)
   • розрив меніска
   • бурсит (пошкодження навколосуглобової сумки)
   • хламідіоз

   Часто біль у суглобах виникає внаслідок запальних процесів під час застуди, ГРВІ, грипу та інших гострих респіраторних захворювань. Однак, в цьому разі симптом зникає сам по собі після одужання.

   Інколи цей симптом супроводжує онкологічні патології, а також досить рідкісні захворювання, наприклад, хвороба Бехтерева, некроз кісткової головки, порушення у роботі ЦНС, стрес, вагітність, період стрімкого розвитку дитини та інші процеси і стани. Факторами ризику є ожиріння, діабет, тиреоїдні захворювання.

   Застосування гормональних препаратів для відновлення функції суглоба та зняття болю, особливо в період активних тренувань у спортсменів, призводить до прискорення дегенеративних змін, травм та посилення болю.

   Причин, що можуть викликати біль у суглобах дуже багато і деякі з них є дуже небезпечними, адже захворювання суглоба поступово призводять до його деформації, втрати рухливості, його повного знерухомлення, некрозу кісткової тканини, дороговартісної заміни суглоба та в окремих випадках до інвалідізації.

   Біль у суглобах лікування в Миколаєві - фото 2

   Діагностика

   Діагностика є важливим етапом лікування, адже біль у суглобах може виникати з великої кількості причин. Для призначення адекватної і ефективної терапії важливо правильно встановити діагноз. У клініці Медикасано діагностика проводиться за всіма напрямками:

   Клінічний. Включає збір анамнезу, огляд, пальпацію, апаратне обстеження, аналізи.
   Розгорнути

   Запишіться на прийом!

    Консервативне лікування болю у суглобах в клініці Медикасано

    Біль у суглобах лікування в Миколаєві - фото 3

    Клініка Медикасано пропонує консервативні методи лікування болю у суглобах, відновлення їх функцій та рухливості. Перспективні унікальні запатентовані методики клініки допомагають повернути рухові можливості, зняти біль, набряк, усунути причину болю, зупинити та уповільнити розвиток дегенеративних змін.

    Лікування та реабілітація здійснюється за унікальними методиками комплексного консервативного лікування «Легкі Рухи» і SanoSpine, на основні яких складаються індивідуальні програми лікування, в рамках яких пацієнту можуть бути призначені:

    • вправи на тренажерах
    • міофасціальний реліз
    • постізометрична релаксація
    • відновлювальна кінезіотерапія
    • апаратна фізіотерапія (біорезонансна стимуляція, магніто-індукційна терапія, магнітолазерультразвукова терапія, ударно-хвильова терапія, мультихвильова лазерна терапія та інші інноваційні процедури)
    • грязелікування
    • SRgym – відновлювальна та дихальна гімнастика
    • лікувальний масаж
    • вертебро-суглобова гімнастика
    • PRP-плазмотерапія
    • ботулінотерапія

    У складних випадках лікарі можуть призначити медикаментозне лікування, параартикулярні та паравертебральні блокади для зняття набряку, гострого больового синдрому, зупинення хронічного болю та запальних процесів.

    Захворювання

    Артрит
    Артроз
    Патело-феморальний артроз
    Деформуючий артроз
    Гонартроз
    Розгорнути

    Наші лікарі

    Величко Клавдія Володимирівна
    Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
    Докладніше
    Шуткін Юрій Петрович
    Ортопед-травматолог
    Докладніше
    Короткова Надія Олександрівна
    Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
    Докладніше
    Бурдіян Анатолій Миколайович
    Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
    Докладніше

    Запишіться на прийом!

     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

     Клініка МЕДИКАСАНО має дуже високі рейтинги завдяки професійності лікарів, комплексному підходу і власним методикам, що забезпечують ефективне лікування пацієнтів навіть у дуже важкому стані.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
     Індивідуальне комплексне лікування. Лікування кожного пацієнта здійснюється індивідуально, що забезпечує відмінну ефективність нашої терапії і реабілітації.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
     Денний стаціонар. У клініці створено умови для лікування пацієнтів навіть одразу після госпіталізації. Вони можуть отримати повний комплекс медичних послуг.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
     Унікальні методики Медикасано. Головною перевагою клініки є унікальні методики комплексного консервативного лікування, які за багато років довели свою ефективність та дають стабільні чудові клінічні результати.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
     Сучасне обладнання і тренажери. Інноваційне оснащення клініки дозволяє проводити діагностику і лікування максимально швидко та ефективно.

     Відгуки пацієнтів про наші клініки

     Ухін Олександр
     Вік: 65
     Я звернувся вперше, і так як мене тут зустріли, я не очікував такої насолоди. З першої хвилини на консультації я зрозумів, що тут працюють професіонали. Відносини до пацієнта на найвищому рівні.
     Додано 4 Червня 2024 17:39
     Тараруєв Е.
     Вік: 41
     Звернувся до клініки для проходження реабілітації кінцівки. Дуже чудове ставлення персоналу, дбайливій підхід та чудовий результат. Військові проходять першочергове та безкоштовне лікування. Дякую всьому персоналу!!!!
     Додано 30 Травня 2024 20:51
     Валентина Тараруева
     Вік: 35
     Доброго дня! Хочу подякувати всьому персоналу клініки за чудове ставлення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта який звернувся до вас. Так сталося що і моєму чоловіку потрібно було звернутися до вашої клініки, ми дуже задоволені результатом. Ви найкращі!
     Додано 30 Травня 2024 20:43
     Іващенко Олександр
     Вік: 32
     Гарний мед,заклад,ввічливий персонал,лікував спину,допомогло)
     Додано 18 Квітня 2024 10:42
     Сергiй
     Вік: 30
     Проходив реабілітацію по спині, ввічливий персонал, чиста клініка, військових лікують безкоштовно, дякую
     Додано 29 Березня 2024 17:35
     Шиятий Андрій
     Вік: 38
     Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
     Додано 14 Березня 2024 17:31

     Питання та відповіді про біль у суглобах

     Чому виникає біль у суглобах?

     Коли треба звернутися до лікаря через біль у суглобах?

     У кого частіше виникає біль у суглобах?

     Чи можна попередити біль у суглобах?