Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Медикаментозна терапія

Медикаментозна терапія передбачає використання лікарських препаратів для оздоровлення та зняття симптомів.

Лікування патологій опорно-рухового апарату спрямоване, перш за все, на усунення причини захворювання: на нормалізацію мікроциркуляції крові, зняття м’язової напруги, нормалізація обмінних процесів і т.п. В рамках лікування можуть бути призначені протизапальні, протинабрякові препарати, анальгетики, хондропротектори, вітамінні комплекси, ферментні, загальнозміцнювальні ліки тощо.

Лікарі клініки Медикасано намагаються обмежити використання медикаментів для зменшення навантаження на організм та проводити терапію шляхом спеціальних тренувань, фізіотерапевтичних процедур тощо. Але медикаментозна терапія також може бути включена до плану лікування за наявності відповідних показань.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль у спині
біль у суглобах
біль у кінцівках
запалення суглобів
обмеженість рухів

Як підготуватись до прийому лікаря

Записатися на прийом до лікаря. Медикаменти можна приймати виключно за призначенням лікаря, тож першим кроком буде відвідування лікарні.
Пройти огляд і обстеження. Для призначення тих чи інших препаратів лікар має встановити точний діагноз, а також ознайомитись з історією хвороби та мати на руках повний анамнез.
Слідувати рекомендаціям лікаря. Деякі препарати мають обмеження (наприклад, під час прийому не можна вживати алкоголь), також деякі з них не можна вживати одночасно і т.п. Тому дуже важливо дотримуватись правил і графіку прийому препаратів, що складе для вас лікар.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу.

Лікування розпочинається з опитування про історію хвороби, ваші симптоми, їх характер та час виникнення, наявність алергії, хронічних патологій тощо.
2

Огляд.

Лікар оцінює стан всі структур тіла: хребта, м’язів, м’яких тканин. Потім проводиться пальпація. Також лікар може попросити виконати певні вправи чи рухи.
3

Обстеження.

Попередній діагноз необхідно підтвердити даними клінічних аналізів та результатами апаратного обстеження (УЗД, рентгенографія, КТ та ін.)
4

План лікування.

Лікар встановлює діагноз та розробляє персональний план терапії, що може включати використання деяких лікарських препаратів.
Запишіться на прийом!

  Як діє медикаментозна терапія

  Поняття медикаментозна терапія включає використання ліків у різних формах:

  • пероральних (пігулках, капсулах, суспензіях, сиропах, краплях тощо);
  •  нашкірних (гелях і мазях);
  • внутрішньовенних (уколи, крапельниці) та ін.

  Медикаментозне лікування патологій опорно-рухового апарату поділяють на три напрямки:

  1. Етіотропне. Його головна мета – усунення причини хвороби. До цієї групи відносять хондропротектори, імплантати синовіальної рідини, лікувальні блокади тощо
  2. Патогенетичне. Його головна мета – усунення механізмів розвитку патологічного процесу. До цієї групи відносять протизапальні, протинабрякові медикаменти, гормональні ліки, ферментні препарати, міорелаксанти, нестероїдні протизапальні препарати, глюкокортикостероїди, біогенні стимулятори, вітаміни, препарати, що покращують мікроциркуляцію крові.
  3. Симптоматичне. Його головна мета – усунення симптомів хвороби, що знижують якість життя людини. Перш за все, це знеболювальні препарати.

  Треба розуміти, що більшість із препаратів мають побічні ефекти та створюють високе навантаження на нирки, печінку та інші органи і системи організму. Тому їх використання обмежується виключно необхідними медикаментами під суворим контролем лікаря.

  Як діє медикаментозна терапія

  Діагностика

  Діагностика – це важливий етап лікування, адже від неї залежить ефективність терапії. У клініці Медикасано цьому етапу приділяють велику увагу. Діагностика проводиться за всіма базовими напрямками:

  Клінічний. Збір анамнезу, огляд, пальпація, клінічні аналізи, інструментальне та апаратне обстеження допомагають визначити ключові параметри і стан тіла.
  Розгорнути

  Як проходить процедура в клініці Медикасано

  Як проходить процедура в клініці Медикасано

  Залежно від типу і способу прийому медикаментів, а також умов лікування  пацієнта (амбулаторне чи у денному стаціонарі), процес прийому ліків відбувається по-різному.

  Якщо пацієнт лікується у денному стаціонарі, за дозуванням та графіком прийому ліків слідкує медичний персонал клініки. Пацієнт отримує повний спектр послуг, включаючи внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції та крапельниці.

  Клініка Медикасано має сучасний повністю обладнаний маніпуляційний кабінет, у якому пацієнти можуть зробити необхідні маніпуляції.

  Якщо пацієнт проходить лікування амбулаторно, він повинен стежити за графіком і дозуванням самостійно, чітко дотримуючись інструкцій лікаря.

  Захворювання:

  Остеохондроз
  Міжхребцева грижа
  Протрузія
  Травми
  Реабілітація після інсульту чи операції
  Артрит
  Артроз
  Міозит
  Розтяжіння зв’язок
  Забій

  Запишіться на прийом!

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МЕДИКАСАНО пропонує інноваційні провідні методики лікування, які допомагають повернути рухливість і здоров’я суглоба, жити повним життям без болю навіть у похилому віці.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексний підхід. Для лікування складається індивідуальний комплексний план, що включає різні процедури, тренування, медикаменти тощо. Всебічний вплив дозволяє отримати швидкий і стійкий позитивний результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Умови денного стаціонару дозволяють приймати на лікування пацієнтів у важкому стані, під час госпіталізації, та надавати їм повний комплекс послуг і постійне медичне спостереження.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики лікування. Лікарі клініки розробили унікальні методики для лікування і реабілітації патологій, що дозволяють досягти чудових клінічних результатів.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне медичне обладнання. Для діагностики, проведення процедур та тренувань використовується інноваційне медичне устаткування.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Часті запитання

    Що таке медикаментозна терапія?

    Які побічні ефекти має медикаментозна терапія?

    Які медикаменти використовують для лікування захворювань опорно-рухового апарату?