Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Спортивний лікар в Миколаєві

Професійний спорт завжди супроводжується травмами та надмірними навантаженнями на тіло. Навіть, якщо ви займаєтесь спортом на любительському рівні це може статися під час будь-якого тренування.

Спортивний лікар – це фахівець, що спеціалізується на реабілітації, лікуванні та профілактиці захворювань, травм і порушень функцій опорно-рухового апарату, має повну медичну освіту за спеціалізацією лікарська справа та спеціалізацію травматологія і ортопедія. Сфера знань спортивного лікаря включає також лікувальну фізкультуру, масажі, фізіотерапевтичні процедури та інші лікувальні заходи, що допомагають ефективно вилікувати патологію та відновити пацієнта після травми чи захворювання.

Для професійних спортсменів лікар також аналізує готовність спортсмена до спортивного та тренувального сезону.

Що лікує спортивний лікар?

бурсит;
синовіт;
невропатії;
епідкондиліт;
підошовний фасциїт;
тендиніт;
ARS- синдром;
артроз;
коксартроз;
розриви і надриви зв’язок та менісків;
тендинопатія сухожилля;
забій;
запалення у суглобах та ін.

Коли треба отримати консультацію спортивного лікаря?

Отримання консультації спортивного лікаря може бути корисним у різних ситуаціях, таких як:

 • Травма або біль: Якщо у вас виникла травма або ви відчуваєте біль, особливо при фізичній активності чи тренуванні, важливо звернутися до спортивного лікаря. Він може провести огляд, діагностику та надати рекомендації для поліпшення стану.
 • Підготовка до змагань чи тренувань: Якщо ви готуєтеся до інтенсивних тренувань або участі у змаганнях, консультація спортивного лікаря може допомогти вам розробити безпечний та ефективний план навантажень.
 • Профілактичні медичні огляди: Регулярні медичні огляди з спортивним лікарем можуть допомогти виявити потенційні проблеми та запобігти травмам чи іншим проблемам, пов’язаним з фізичною активністю.
 • Постійне покращення результатів: Якщо ви спрямовані на досягнення певних спортивних цілей чи поліпшення фізичної форми, спортивний лікар може допомогти вам розробити план, що враховує ваше здоров’я та індивідуальні особливості.
 • Проблеми з вагою чи харчуванням: Якщо у вас є питання або проблеми, пов’язані з вагою, харчуванням чи іншими аспектами фізичного здоров’я, спортивний лікар може надати професійні поради та підтримку.

Важливо слідкувати за своїм здоров’ям і, в разі потреби, звертатися до спеціалізованих фахівців, таких як спортивні лікарі, для отримання відповідної консультації та допомоги.

Коли треба отримати консультацію спортивного лікаря?

Які методи діагностики використовує спортивний лікар?

Лікар зі спортивної медицини використовує всі необхідні способи постановки діагнозу:

 • клінічні аналізи крові та сечі;
 • біохімічний аналіз крові;
 • кардіограму;
 • рентгенографію;
 • КТ та МРТ;
 • дуплексне сканування судин;
 • УЗД;
 • Денситометрію;
 • 3Д-Діагностику хребта;
 • артроскопію тощо.

Також спортивний лікар проводить функціональні тести, наприклад, проби із навантаженням, велоергометрію та ін.

Які методи діагностики використовує спортивний лікар?

Які методи лікування застосовує спортивний лікар у Миколаєві?

Для усунення патологій опорно-рухового апарату і травм, спортивний лікар використовує комплекс заходів, складаючи індивідуальну програму лікування та реабілітації для кожного пацієнта. Вона може включати:

 • Медикаментозну терапію. Лікарські препарати можуть застосовуватися для зняття больового синдрому, запалення, набряку та інших симптомів.
 • Фізіотерапевтичні процедури. Вони допомагають підвищити ефективність дії медикаментів, зняти запалення і набряк, підвищити еластичність м’язів, зв’язок і сухожиль, збільшити обсяг рухів тощо.
 • ЛФК. Спеціальні комплекси вправ відіграють значну роль у поверненні рухливості та сили. Вона сприяє швидкому одужанню і відновленню після травми.
 • Лікувальний масаж. Ці процедури посилюють кровообіг і лімфотік, сприяють швидкій регенерації тканин, допомагають зняти набряк та здійснюють загальнозміцнювальний ефект.

Також спортивний лікар контролює харчування і відпочинок пацієнта, адже вони відіграють значну роль у лікуванні та відновленні.

Лікар зі спортивної медицини в клініці Медикасано у Миколаєві проводить реабілітацію за унікальними програмами «Легкі Рухи» і SanoSpine, що довели свою високу клінічну ефективність.

Які методи лікування застосовує спортивний лікар у Миколаєві?

Запишіться на прийом!

  Ціни

  Консультація лікаря до 30 хвилин
  530 грн

  Наші лікарі

  Величко Клавдія Володимирівна
  Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
  Докладніше
  Шуткін Юрій Петрович
  Ортопед-травматолог
  Докладніше
  Короткова Надія Олександрівна
  Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
  Докладніше
  Бурдіян Анатолій Миколайович
  Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
  Докладніше

  Запишіться на прийом!

   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
   Комплексна терапія. Для всіх пацієнтів складається комплексний план лікування, що включає різні методики та процедури. Це дозволяє отримати швидкий, потужний та стабільний терапевтичний ефект.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
   Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити терапію у денному стаціонарі, що гарантує повноцінний цілодобовий догляд та швидку реабілітацію. Клініка приймає пацієнтів навіть у важкому стані який не потребує обов’язкової госпіталізації.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
   Інноваційне медичне обладнання та тренажери. Інноваційне устаткування дає можливість проводити діагностику і лікування точно та максимально ефективно.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
   Власні методики лікування і реабілітації. Клініка багато років успішно застосовує власні унікальні методики, що не мають аналогів в країні. Вони довели клінічну ефективність та допомогли тисячам пацієнтів досягти стійкого покращення.

   Відгуки пацієнтів про наші клініки

   Виталий Вознюк
   Вік: 29
   Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
   Додано 22 Липня 2023 12:21
   Катерина Богомолець
   Вік: 23
   Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
   Додано 6 Липня 2023 15:10
   Деркцен Михайло
   Вік: 34
   Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
   Додано 1 Вересня 2023 14:32
   Іваненко Степан
   Вік: 36
   Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
   Додано 31 Липня 2023 2:55
   Кроль І.
   Вік: 31
   Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
   Додано 25 Серпня 2023 11:33
   Кусько Д
   Вік: 33
   Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
   Додано 15 Серпня 2023 15:35