Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Профілактика захворювань спини в Миколаєві

Проблеми з опорно-руховим апаратом дуже розповсюджені. Вони можуть виникнути як у дитини, так і у дорослої людини через різні причини. Розповсюдженість цих патологій зросла, особливо в останні роки, через малорухомий спосіб життя, стреси та інші фактори. Тому за наявності проблем з опорно-руховим апаратом у минулому та найменших симптомів зараз людині варто пройти обстеження і здійснювати профілактику захворювань спини, адже попередження хвороби є значно ефективнішим і легшим за її лікування.

Біль у спині є однією з найчастіших причин звернення до лікаря. Головний біль, біль у шиї, спині та попереку може виникнути як у дітей, так і у дорослих та мати різний характер: від незначного м’язового болю до гострого і пекучого. Часто біль іррадіює у ногу або руку, посилюється під час зміни положення тіла (обертання, ходьби, згинання тощо). Симптом болю є ознакою наявності дегенеративно дистрофічних змін, інших захворювань опорно-рухового апарату і вимагає комплексного консервативного лікування.

Згідно статистики проблеми з опорно-руховим апаратом і, зокрема, спини та хребта, виникають майже у кожної людини після 25 років. У дітей за даними МОЗ України цей показник складає 65%. Тому, за наявності ознак порушень постави і симптомів болю, варто пройти звернутись до досвідчених лікарів клініки Медикасано, пройти діагностику, лікування і профілактику під наглядом і контролем досвідчених лікарів.

Клініка Медикасано пропонує ефективні програми комплексного консервативного лікування і профілактики захворювань спини, хребта і суглобів в Миколаєві. Унікальні методики SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex дозволяють позбутись болю та інших неприємних симптомів, зупинити запальні процеси, усунути причину їх появи, а також попередити розвиток хвороб і дегенеративно дистрофічних змін, пов’язаних з порушень постави.

В яких випадках необхідна профілактика захворювань спини

біль у спині будь-якого типу (тупий, гострий, хронічний або періодичний)
печіння між лопаток
судоми в грудному відділі, животі, кінцівках
головний біль
тимчасові порушення зору і слуху
біль у шиї та плечах
слабкість, швидка втомлюваність
обмеженість рухів
порушення постави
деформації кінцівок
плоскостопість

Як підготуватись до прийому лікаря

Запишіться на прийом у клініку. Зазначте які симптоми вас турбують.
Підготуйте медичну картку, особливо, якщо в минулому у вас були проблеми із опорно-руховим апаратом, травми чи операції.
Підготуйтесь до опитування лікаря. Згадайте всі симптоми, які вас турбують, коли вони виникають, за яких умов посилюються.
Вдягніться зручно і налаштуйтеся на продуктивну роботу.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Для призначення оптимальної програми профілактики лікар має вивчити історію хвороби, дізнатися про ваші симптоми і скарги.
2

Огляд, пальпація, функціональні тести.

Ці процедури дозволяють отримати інформацію щодо стану вашого опорно-рухового апарату.
3

Апаратне обстеження.

За наявності ознак захворювання, лікар може призначити Рентгенографію, 3D-сканування хребта, МРТ, КТ, УЗД діагностику та інші обстеження
4

Лабораторний скринінг

Надає лікарю інформацію щодо системних змін на макрорівні та мікрорівні для диференціації хвороб та станів.
5

Складання програми профілактики.

Для кожного пацієнта комплекс вправ і процедур складається індивідуально згідно з результатами діагностики.
Запишіться на прийом!

  Важливість профілактики захворювань спини

  Ігнорування проблем зі спиною, суглобами, м’язами і зв’язкам апаратом, часто призводить до розвитку захворювань, які мають серйозні наслідки і можуть, навіть, призвести до інвалідізації. Найбільш розповсюдженими наслідками несвоєчасного звернення до лікаря є:

  1. Розтяжіння м’язів і зв’язок. виникає через травму або надмірне навантаження, що часто трапляється, якщо вони недостатньо сильні та еластичні.
  2. Випинання чи розрив дисків (грижа). Це захворювання доставляє чималий біль у суттєво обмежує фізичні можливості людини, тому важливо попередити його появу.
  3. Артрит. Запальне захворювання суглобів суттєво обмежує рухливість і стає хронічним.
  4. Артроз. Дегенеративні зміни у суглобах які призводять до зносу структур суглоба і обмеження рухів.
  5. Остеопороз. Поступовий процес руйнування кісткової тканини в організмі є хронічним і призводить до частих переломів, сильного болю і обмеження рухових можливостей.
  6. Сколіоз. Часто діагностується у дітей в період активного росту. За відсутності кваліфікованого лікування і спостереження відбувається значна деформація хребта, що негативно впливає на роботу всього організму і може призвести до інвалідізації.
  Важливість профілактики захворювань спини

  Діагностика

  Діагностика є важливим етапом як лікування, так і профілактики захворювань спини. Кожен організм індивідуальний, тому важливо отримати точну інформацію щодо його стану на цей момент. В процесі діагностики може виявитися, що захворювання прогресувало і необхідно проводити лікування, тому цей етап не можна пропускати, навіть, якщо симптоми здаються незначними. У клініці Медикасано діагностика проводиться за наступними напрямками:

  Клінічний. Збір анамнезу, огляд, пальпація.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Профілактика захворювань спини у клініці Медикасано

   Профілактика захворювань спини у клініці Медикасано

   Професійна профілактика захворювань спини допоможе упередити розвиток захворювань і уникнути ускладнень у майбутньому. Клініка Медикасано пропонує ефективні унікальні методики, що включають ряд занять і процедур:

   • природнє витяжіння хребта на спеціальних вертеброгенних тренажерах
   • відновалювальна та дихальна гімнастика SRgym
   • міофасціальний реліз
   • кінезітерапія
   • лікувальний масаж
   • фізіотерапевтичні процедури
   • електронейростимуляція
   • ударно-хвильова терапія
   • магнітоіндукційна терапія
   • грязелікування

   Програма профілактики і лікування порушень постави складається індивідуально для кожного пацієнта за результатами огляду лікаря і діагностик, з урахуванням віку, симптомів, стану опорно-рухового апарату на момент призначень. В середньому курс лікування і профілактики складає 3 – 5 тижнів, але як правило потребує повторних курсів та дотримання індивідуальних рекомендацій поміж ними, зокрема:

   • регулярні нормовані фізичні навантаження
   • здорове харчування
   • правильний режим відпочинку
   • за можливості уникнення стресів
   • нетривале перебування в одному положенні тощо

   Дотримання рекомендацій лікарів, регулярне спостереження і періодичні заняття за їх призначеннями, допоможуть підтримати здоровий стан спини і всього опорно-рухового апарату протягом багатьох років.

   Захворювання

   Порушення постави
   Сколіоз
   Артроз
   Остеохондроз
   Кіфоз
   Розгорнути

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка Медикасано – це передовий приватний медичний заклад, який спеціалізується на лікуванні і реабілітації пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату, неврологічної та судинної систем. Досвідчений висококваліфікований персонал і унікальні методики щороку повертають здоров’я та повноцінне життя тисячам пацієнтів.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Індивідуальна робота з кожним пацієнтом. Такий підхід дозволяє складати максимально ефективну програму профілактики персонально для кожної людини.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Клініка має умови для надання повного комплексу медичних послуг.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики лікування і профілактики. Лікарі розробили ефективні методики, що не мають аналогів в Україні.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасні тренажери і обладнання. Для занять, обстеження, проведення процедур використовується обладнання останнього покоління.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про профілактику захворювань спини

    Навіщо потрібна профілактика захворювань спини?

    У якому віці необхідна профілактика захворювань спини?

    Що включає профілактика захворювань спини?