Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Лікування ішіасу в Миколаєві

Ішіас – це запалення сідничного нерва. Це патологічне явище, яке характеризується сильним болем по ходу стовбура і відгалужень сідничного нерва через компресію нервових корінців, які виходять із попереково-крижового відділу хребта. Біль може розповсюджуватись по всіх задній поверхні стегна аж до пальців ніг. Він значно обмежує рухову активність та знижує якість життя людини.

Клініка МЕДИКАСАНО пропонує ефективне консервативне лікування запалення сідничного нерва (ішіасу) в Миколаєві. В якості терапії використовуються провідні методи лікування та відновлення в умовах денного стаціонару, які дозволяють швидко та ефективно усунути проблему і повернутись до повноцінного життя.

В яких випадках звертатися до лікаря

колючий гострий біль у поперековому відділі хребта
слабкість м’язів ноги
зниження рухової активності
порушення чутливості
поколювання
оніміння ноги

Як підготуватись до прийому лікаря

Сформулюйте свої скарги, згадайте коли з’явились перші симптоми, коли вони посилюються.
Візьміть результати обстежень, знімки та медичну картку із зазначенням всіх діагнозів та лікування.
Підготуйтесь до розмови з лікарем. Він буде питати про образ життя, наявність алергії, хронічних захворювань, які ліки ви приймаєте тощо.
Вдягніть зручний одяг, який буде легко зняти та надягнути. За відсутності протипоказань, після консультації лікаря, Вам буде обов’язково запропоноване безкоштовне пробне заняття з реабілітологом!

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Це перший етап, на якому лікар проводить опитування та дізнається про всю необхідну інформацію для встановлення діагнозу.
2

Огляд

Лікар проводить огляд, пальпацію, може попросити виконати прості рухи.
3

Обстеження

Ви здаєте аналізи, робите МРТ, УЗД, КТ, рентген діагностику за призначенням лікаря МЕДИКАСАНО.
4

Складається план лікування

Маючи на руках повну інформацію про стан пацієнта та діагноз, лікар призначає відповідний курс лікування, на підставі якого складається індивідуальний план консервативного лікування. За необхідності лікар призначає консультації інших вузькопрофільних спеціалістів, або направляє до інших лікувальних закладів. Пацієнти з гострим болем обслуговуються поза чергою!
Запишіться на прийом!

  Де виникає ішіас?

  Ішіас виникає у попереково-крижовому відділі при защемленні сідничного нерва, больовий синдром розповсюджується на всю ногу.  

  Запалення сідничного нерва виникає внаслідок дегенеративних захворювань чи викривлення хребта, міжхребцевої грижі, остеохондрозу, подагри, синдрому грушоподібного м’яза та інших патологій.

  Де виникає ішіас?

  Діагностика

  Діагностика в клініці МЕДИКАСАНО проводиться з використанням сучасного обладнання. Цьому етапу приділяється багато уваги, адже від точності діагностики залежить ефективність лікування.

  Діагностика проводиться за наступними напрямками:

  1. МРТ поперекового відділу хребта, в окремих випадках рентген-діагностика або КТ.
  2. Клінічні обстеження: збирається детальний анамнез та проводиться фізичний огляд і обстеження.
  3. Функціональні тести. Допомагають визначити фізичні можливості людини та її функціональний стан.
  4. Призначення консультацій вузькопрофільних фахівців. Мультидисциплінарний підхід дає можливість отримати експертну думку з різних галузей та скласти оптимальний план лікування.

   

  • Рентгенографія дозволяє визначити стан кісток та суглобів
  • КТ та МРТ дає тримірний детальний пошаровий знімок ураженої ділянки, включаючи м’які тканини та судини
  • Лабораторні аналізи дають інформацію про загальний стан здоров’я та наявність запальних процесів
  Рентгенографія дозволяє визначати переломи кісток, в тому числі з ускладненнями (зсувами, осколкамия і ін.). Також лікар призначає це обстеження, якщо підозрює артроз, артрит та інші захворювання суглобів.
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Медикаментозна терапія

  Медикаментозна терапія спрямована на усунення больового синдрому та швидке зупинення запальних процесів. Для цього використовуються анальгетики, нестероїдні протизапальні препарати, міорелаксанти, вітаміни. Можуть застосовуватись лікарські блокади.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Ішіас
   Запалення сідничного нерва
   Остеохондроз
   Міжхребцева грижа
   Синдром грушоподібного м’яза

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн
   Повторна консультація під час проходження курсу лікування в клініці
   250 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки MedicaSano

    Тисячі пацієнтів щороку отримують ефективну медичну допомогу, лікування широкого спектру захворювань опорно-рухового апарату та пов’язаних неврологічних і судинних патологій, найкращу фізичну реабілітацію та відновлення свободи рухів у клініці МЕДИКАСАНО. Це найкраще свідчення наших переваг.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 1
    Комплексний підхід до лікування. Для кожного пацієнта складається індивідуальний комплексний план лікування і відновлення, який дає хороший і стабільний результат.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 2
    Можливість лікування у денному стаціонарі. Людина може розпочати реабілітацію чи лікування навіть перебуваючи на госпіталізації. В клініці він постійно знаходиться під наглядом медичного персоналу.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 3
    Власні методики реабілітації. Клініка МедикаСано пропонує лікування і відновлення за авторськими методиками, що добре зарекомендували себе на практиці.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 4
    Сучасне обладнання та унікальні тренажери. Для діагностики та лікування використовують інноваційні прилади.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про ішіас

    Що таке ішіас?

    Де проходить сідничний нерв?

    Чи необхідно звертатись до лікаря з ішіасом?

    Хто лікує ішіас?

    Як записатись на прийом в МЕДИКАСАНО?