Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Лікар терапевт в Миколаєві

Лікар терапевт – це перший фахівець до якого необхідно звернутися після виникнення симптомів захворювання. Він спеціалізується на загальній медицині і займається лікуванням широкого спектра захворювання.

Терапевт проводить первинний огляд і обстеження і за наявності показань направляє пацієнта на лікування до вузькопрофільних спеціалістів.

Від кваліфікації, уважності до пацієнта та професіоналізму терапевта залежить своєчасність та точність діагностики та весь процес лікування пацієнта. Терапевту необхідно постійно оновлювати і поглиблювати знання, адже це перший лікар, до якого звертається пацієнт.

Саме тому, в клініці Медиксано, Вас може проконсультувати і призначити необхідну терапію досвідчений терапевт.

Коли треба отримати консультацію лікаря терапевта?

підвищення температури тіла;
хронічна або швидка втомлюваність і слабкість;
біль у будь-якій частині тіла, у тому числі спині та суглобах;
важкість дихання, кашель, хрипи у грудях та інші проблеми із диханням;
біль у грудях, стрибки пульсу та тиску;
травми і ушкодження;
погіршення травлення, печія, запори, діарея і т.п.;
порушення сну та психоемоційного стану;
травми суглобів і спини, обмеження рухливості, набряки і т.ін.

Що лікує терапевт?

Терапевт займається діагностикою і лікуванням широкого спектра захворювань:

 • внутрішніх органів (ШКТ, печінки, нирок, сечостатевої системи);
 • гострих вірусних, інфекційних та запальних захворювань (ГРВІ, грипу, запалення легенів, гастроентерит тощо);
 • опорно-рухового апарату (артрити, артрози, остеохондроз, забій тощо);
 • моніторинг хронічних патологій (цукровий діабет, гіпертензія, хронічні патології серця та ін.)

Також терапевт надає поради і консультує щодо корекції способу життя, профілактики захворювань, вакцинації та ін. Цей лікар організовує і координує лікувальний процес, працює спільно з вузькопрофільними спеціалістами.

Що лікує терапевт?

Які методи діагностики використовує терапевт?

1

Збір анамнезу.

Лікар дізнається про симптоми, що турбують пацієнта, історію хвороби, наявність хронічних патологій, травми та операції, що були проведені раніше тощо.
2

Огляд

Лікар оглядає пацієнта.
3

Апаратне обстеження.

Для встановлення діагнозу обов’язково призначаються додаткове апаратне обстеження -ЕКГ, рентгенографія, УЗД, КТ, цілодобовий моніторинг стану серця та артеріального тиску та ін.
4

Лабораторні аналізи.

Для точної діагностики необхідно здати лабораторні аналізи.
Запишіться на прийом!

  Які методи лікування застосовує терапевт у Миколаєві?

  Терапевт може застосовувати всі методи консервативного лікування:

  • медикаментозна терапія;
  • фізіотерапія;
  • масаж;
  • ЛФК та ін.

  Якщо цих методів недостатньо він направляє пацієнта до вузькопрофільного спеціаліста, що має відповідну кваліфікацію для проведення хірургічних операцій.

  Кваліфікований лікар терапевт в Миколаєві гарантує уважний індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

  Які методи лікування застосовує терапевт у Миколаєві?

  Запишіться на прийом!

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна терапія. Для всіх пацієнтів складається комплексний план лікування, що включає різні методики та процедури. Це дозволяє отримати швидкий, потужний та стабільний терапевтичний ефект.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити терапію у денному стаціонарі, що гарантує повноцінний цілодобовий догляд та швидку реабілітацію. Клініка приймає пацієнтів навіть у важкому стані який не потребує обов’язкової госпіталізації.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Інноваційне медичне обладнання та тренажери. Інноваційне устаткування дає можливість проводити діагностику і лікування точно та максимально ефективно.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Власні методики лікування і реабілітації. Клініка багато років успішно застосовує власні унікальні методики, що не мають аналогів в країні. Вони довели клінічну ефективність та допомогли тисячам пацієнтів досягти стійкого покращення.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35