Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Реабілітація на дому

Реабілітація – це завершальний етап лікувального процесу. Вона спрямована на відновлювальну терапію патологій, профілактику хвороб опорно-рухового апарату, розширення функціональних можливостей, компенсацію функцій, що були порушені, та відновлення працездатності.

Опорно-руховий апарат людини – це складний комплекс, що включає скелетну основу, м’язи, сухожилля та зв’язки. Він постійно підлягає колосальним навантаження, а також може вийти з ладу через порушення у роботі інших систем організму. Лікування патологій опорно-рухового апарату не буде повноцінним та завершеним без професійної реабілітації, що допоможе повністю відновитися.

Клініка Медикасано пропонує три унікальні методики реабілітації: SanoSpine, Легкі Рухи та ScolioComplex, що включають комплекс різноманітних вправ і заходів: розтягування хребта, спеціальні вправи для зміцнення м’язового корсета, фізіотерапевтичні процедури та ін. Вони демонструють чудові клінічні результати, допомагаючи пацієнтам повернутися до активного повноцінного життя.

Фахівці клініки Медикасано проводять реабілітацію на дому. Це унікальна можливість для літніх і маломобільних людей, а також для пацієнтів після операції, важкої травми, інсульту тощо.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль у спині, шиї, суглобах
головний біль
обмеженість рухів
набряк та запалення
травми
постопераційний стан
переломи кісток
розтяжіння м’язів, зв’язок чи сухожиль
наслідки нейрохірургічних операцій
наслідки ортопедичних операцій травм
наслідки інсультів

Як підготуватись до прийому лікаря

Записатися на консультацію до лікаря або замовити послугу консультації лікаря на дому. План реабілітації прописується персонально для пацієнта після встановлення діагнозу та призначень лікаря клініки.
Залишити заявку на проведення процедур вдома. Це можна зробити на сайті або за телефоном.
Підготувати приміщення вдома для проведення процедур. Воно має мати достатньо вільного місця.
Зручно вдягнутися та очікувати на приїзд спеціаліста.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу.

Лікар дізнається про історію хвороби, симптоми, обставини травми (якщо вона була), проведені операції тощо.
2

Проводиться огляд і пальпація.

Лікар оцінює стан м’язів та інших структур. Також з цією метою він може попросити виконати певні рухи чи прості вправи.
3

Обстеження.

Пацієнт здає аналізи і проходить обстеження з використанням інноваційного медичного обладнання, що дає максимально точне зображення тканин і структур організму.
4

Складається план лікування і реабілітації.

Маючи на руках повну інформацію команда лікарів складає індивідуальний план процедур, тренувань та інших лікувальних заходів.
Запишіться на прийом!

  Як проходить реабілітація на дому?

  Пацієнт повинен зробити запис у клініці. У зазначений час до нього додому приїжджає реабілітолог з необхідним обладнанням і тренажерами для проведення вправ чи процедур.

  Реабілітація на дому може включати:

  • медикаментозну терапію;
  • фізіотерапевтичні процедури;
  • масаж;
  • ЛФК;
  • кінезіотерапію тощо.

  Комплекс вправ і процедур під наглядом кваліфікованого медичного працівника дозволяє швидко досягти позитивної динаміки та бажаного результату, максимально повернувши пацієнту рухові можливості і зміцнивши м’язовий корсет.

  Програми реабілітації Медикасано допомагають повернути функціональність опорно-рухового апарату навіть пацієнтам у дуже важкому стані, після інсульту чи тяжких бойових травм.

  Як проходить реабілітація на дому?

  Діагностика

  Діагностика – це важливий етап, адже від її точності залежить ефективність лікування та реабілітації. Тому у клініці Медикасано обстеження пацієнта проводять дуже ретельно за наступними напрямками:

  Клінічний: огляд, пальпація, здача аналізів, обстеження з використанням медичного обладнання (МРТ, КТ, УЗД та ін.)
  Розгорнути

  Чому варто проходити реабілітацію на дому?

  Чому варто проходити реабілітацію на дому?

  Послуга «Реабілітація на дому» має чималий попит у клініці Медикасано, адже вона має наступні переваги:

  1. Психологічний комфорт. Людина знаходиться у власному домі у знайомих обставинах, тому почуває себе спокійно і розслаблено.
  2. Зручність. Пацієнт може обрати зручний для себе день та час проведення реабілітаційних заходів.
  3. Економія часу. Пацієнт не змушений витрачати час на візит до клініки.
  4. Підтримка. З пацієнтом сам на сам працює реабілітолог, а також лікарі клініки завжди на зв’язку.  

  Для маломобільних пацієнтів і членів їх родини це оптимальний варіант проходження реабілітації, адже це значно спрощує їм життя і вони можуть використати всі свої сили на оздоровчі вправи та процедури.

  Захворювання:

  Сколіоз
  Остеохондроз
  Міжхребцева грижа
  Протрузії
  Травми
  Постопераційний стан
  Ішіас
  Невралгії
  Артрит
  Артроз
  Міозит
  Розтяжіння чи розрив зв’язок та сухожиль
  Інсульт

  Запишіться на прийом!

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка Медикасано має чудову репутацію як один з провідних медичних закладів. Що спеціалізуються на лікуванні та реабілітації патологій і травм опорно-рухового апарату.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексний підхід. Для реабілітації застосовується цілий комплекс процедур, вправ і заходів, що разом дозволяють всебічно розв’язати проблему і досягти швидкого оздоровлення.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар і послуги на дому. Пацієнти можуть проходити реабілітацію амбулаторно, в умовах денного стаціонару чи на дому залежно від стану та характеру патологічного процесу.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики реабілітації. Клініка пропонує унікальні методики для відновлення функцій опорно-рухового апарату, що довели високу ефективність і допомагають повернути рухливість кожному пацієнту.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Інноваційне медичне обладнання і тренажери. Для діагностики, терапії і реабілітації застосовується новітнє обладнання, що гарантує точність і ефективність заходів.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Часті запитання

    Що включає реабілітація на дому?

    Що таке реабілітація опорно-рухового апарату?

    Хто проводить реабілітацію на дому?