Українська
 • Русский
 • Українська
 • Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний
  Українська
 • Русский
 • Українська
 • Реабілітація після акубаротравми, контузії головного мозку

  Акубаротравма – це травма внаслідок дії акустичної вибухової хвилі. Вона поєднує ознаки акустичної травми та травми внаслідок тиску. В народі вона більш відома як «контузія», а за міжнародною класифікацією має назву «черепно-мозкова травма від дії мінно-вибухової хвилі».

  Головною небезпекою акубаротравми є її наслідки. Деякі виникають одразу, а інші можуть проявитися з часом, навіть через декілька років і нести незворотні порушення. Тому дуже важливо щоб постраждалі вчасно пройшли комплексне лікування і реабілітацію.

  Контузія може призвести до порушення кровообігу в мозку, посилення внутрішньочерепного тиску, втрати пам’яті, формування рубців в мозку (що впливає на працездатність тієї чи іншої системи організму), підвищеної чутливості до нервових подразників, втрати координації, слуху, зору тощо.

  Клініка Медикасано надає допомогу у реабілітації після акубаротравми надаючи вичерпний перелік послуг комплексного консервативного лікування у тому числі реабілітації за унікальними комплексними методиками: SanoSpine та Легкі Рухи.

  Військовослужбовці, ветерани та цивільні, що постраждали через бойові дії можуть отримати допомогу безоплатно за соціальним проєктом «Сила Справжніх», або за пільговими знижками програми «Поваги для військовослужбовців ЗСУ, Сил оборони, ветеранів та цивільних слабо захищених категорій»

  Реабілітація після акубаротравми, контузії головного мозку

  В яких випадках звертатися до лікаря

  втрата свідомості
  розпираючий головний біль
  повторювані запаморочення
  нудота чи блювання
  втрата пам’яті
  підвищений артеріальний тиск
  погіршення чи втрата зору та слуху
  неврологічні симптоми
  дезорієнтація в просторі
  втрата рівноваги
  розлади психоемоційного стану та інші

  Як підготуватись до прийому лікаря

  Отримати направлення від лікаря, військового лікаря, військового шпиталю, медичної частини, або записатись на консультацію у клініку Медикасано.
  Взяти з собою історію хвороби, результати аналізів і обстежень, дані про попередні травми та операції, якщо вони були.
  Підготуватись до огляду і опитування. Лікар буде детально розпитувати про обставини травми, симптоми, проведе всебічний огляд, функціональні тести, апаратне обстеження.
  Вдягніться зручно, щоб під час огляду і обстеження вам було комфортно. Якщо наслідки акубаротравми є значними і пацієнт знаходиться у важкому стані бажано, щоб його супроводжувала довірена особа.

  Як проходить консультація в клініці
  МЕДИКАСАНО

  1

  1 етап – збір анамнезу.

  Лікар повинен отримати всю інформацію що у вас є щодо стану організму, хвороби, травми, проведені операції, призначене раніше лікування.
  2

  2 етап – огляд.

  Лікар проводить огляд, визначає стан тканин, проводить функціональні тести для визначення фізичної і рухливої спроможності.
  3

  3 етап – обстеження.

  Для підтвердження діагнозу проводиться рентгенографія, МРТ, КТ, УЗД та інші обстеження за допомогою сучасного медичного обладнання, Лабораторний скринінг.
  4

  4 етап – складається персональний план реабілітації.

  Маючи на руках повну інформацію лікарі Медикасано складають індивідуальний комплексний план лікування і реабілітації пацієнта.
  Запишіться на прийом!

   Особливості акубаротравми (контузії)

   Акубаротравма – це найпоширеніша травма на війні, що виникає через різкий механічний вплив повітряної, звукової чи водяної хвилі, удару об землю через вибух тощо. Вона полягає в ураженні головного мозку чи інших частин тіла без механічних пошкоджень органів та тканин. Тіло потрапляє в зону високого тиску, що швидко змінюється на низький тиск. Це призводить до значного струсу, порушень циркуляції рідини і організмі, ураження нейронів і кровоносних судин.

   При акубаротравмі відбувається пошкодження внутрішнього вуха через надмірний тиск і потужну звукову хвилю. Також розповсюдженою є хлистова травма шиї, через яку зміщуються кістки хребта, затискаючи нервові закінчення та судини.

   Акубаротравма не смертельна сама по собі, але її наслідки можуть призводити до серйозних порушень в організмі, впливати на працездатність та дієздатність людини, її соціалізацію, тому важливо, щоб лікування і реабілітація проходили під контролем і наглядом досвідчених лікарів які мають весь необхідний арсенал методів та засобів для ефективного і дієвого лікування.

   Реабілітація після акубаротравми, контузії головного мозку - фото 2

   Діагностика

   Детальна діагностика є запорукою успішного лікування та ефективної реабілітації тому в клініці Медикасано цьому етапу приділяють багато уваги. Над такими ураженнями, як акубаротравма працює команда різнопрофільних фахівців. Дослідження проводиться за всіма напрямками:

   Клінічні обстеження: збір анамнезу, огляд, пальпація, апаратні обстеження
   Розгорнути

   Ефективна реабілітація після акубаротравми в клініці Медикасано
   МедикаСано

   SanoSpine

   SanoSpine – методика консервативного лікування і профілактики захворювань і травм хребта. Вона заснована на комплексному впливі дозованого витягування хребта, спеціальних вправ, відновлювальної гімнастики SRgym, масажу, сучасних фізіотерапевтичних процедур, кінезіотерапії та ін.
   Розгорнути

   Соціальні програми клініки Медикасано для реабілітації військовослужбовців, ветеранів та цивільних осіб

   Клініка Медикасано працює з постраждалими від бойових дій з перших місяців війни. Спеціалісти клініки надають допомогу як бійцям, так і ветеранам, а також цивільним особам, що отримали травми внаслідок бойових дій.

   Постраждалі можуть отримати кваліфіковану медичну допомогу у лікуванні та реабілітації безоплатно в рамках соціального проєкту «Сила Справжніх». Пацієнти можуть пройти лікування і відновлення після:

   • мінно-вибухових травм
   • травм хребта і спини
   • кінцівок
   • політравм
   • захворювань хребта внаслідок носіння бронежилета
   • переломів, що довго не зрощуються;
   • неврологічних та судинних патологій тощо

   Крім того, з моменту заснування клініки Медикасано діє пільгова програма «Поваги для військовослужбовців ЗСУ, Сил оборони, ветеранів та цивільних слабозахищених категорій». В рамках цієї програми вищезазначені категорії пацієнтів можуть отримати суттєві знижки на лікування і процедури:

   • 20% знижки на лікування та 5% знижки на індивідуальні заняття за методиками SanoSpine, ScolioComplex та Легкі Рухи;
   • 10% знижки на лікувальні фізіотерапевтичні процедури і маніпуляційні послуги;
   • 5% знижки на масаж;
   • 5% знижки на товари.

   Клініка Медикасано щодня робить свій внесок у Перемогу, допомагаючи військовим і цивільним відновити свободу руху та повернутись до повноцінного життя навіть після важких травм і поранень.

   Реабілітація після акубаротравми, контузії головного мозку - фото 3

   Запишіться на прийом!

    Наші лікарі

    Величко Клавдія Володимирівна
    Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
    Докладніше
    Шуткін Юрій Петрович
    Ортопед-травматолог
    Докладніше
    Короткова Надія Олександрівна
    Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
    Докладніше
    Бурдіян Анатолій Миколайович
    Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
    Докладніше

    Запишіться на прийом!

     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

     Клініка МЕДИКАСАНО пропонує інноваційні провідні методики лікування, які допомагають повернути рухливість і здоров’я суглоба, жити повним життям без болю навіть у похилому віці.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
     Комплексна терапія. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний комплексний план лікування для швидкого та всебічного одужання.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
     Денний стаціонар. Клініка приймає на лікування пацієнтів у будь-якому стані, навіть якщо вони ще перебувають на госпіталізації (з дозволу лікаря), або під час загострення хвороби. Людина під час перебування в клініці постійно знаходиться під наглядом кваліфікованого медичного персоналу.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
     Власні методики профілактики і відновлення, що довели свою клінічну ефективність в лікуванні і реабілітації: ЛегкіРухи, SanoSpine.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
     Медичне обладнання і тренажери останнього покоління. Дозволяють проводити діагностику і лікування максимально точно та ефективно.

     Відгуки пацієнтів про наші клініки

     Ухін Олександр
     Вік: 65
     Я звернувся вперше, і так як мене тут зустріли, я не очікував такої насолоди. З першої хвилини на консультації я зрозумів, що тут працюють професіонали. Відносини до пацієнта на найвищому рівні.
     Додано 4 Червня 2024 17:39
     Тараруєв Е.
     Вік: 41
     Звернувся до клініки для проходження реабілітації кінцівки. Дуже чудове ставлення персоналу, дбайливій підхід та чудовий результат. Військові проходять першочергове та безкоштовне лікування. Дякую всьому персоналу!!!!
     Додано 30 Травня 2024 20:51
     Валентина Тараруева
     Вік: 35
     Доброго дня! Хочу подякувати всьому персоналу клініки за чудове ставлення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта який звернувся до вас. Так сталося що і моєму чоловіку потрібно було звернутися до вашої клініки, ми дуже задоволені результатом. Ви найкращі!
     Додано 30 Травня 2024 20:43
     Іващенко Олександр
     Вік: 32
     Гарний мед,заклад,ввічливий персонал,лікував спину,допомогло)
     Додано 18 Квітня 2024 10:42
     Сергiй
     Вік: 30
     Проходив реабілітацію по спині, ввічливий персонал, чиста клініка, військових лікують безкоштовно, дякую
     Додано 29 Березня 2024 17:35
     Шиятий Андрій
     Вік: 38
     Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
     Додано 14 Березня 2024 17:31

     Часті запитання

     Чим небезпечна акубаротравма?

     Коли необхідно пройти реабілітацію після акубаротравми?

     Як проводиться реабілітація після акубаротравми?