Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Лікування сколіозу в Миколаєві

Сколіоз – це найбільш розповсюджена патологія кістково-суглобової системи, яка характеризується викривленням хребетного стовпа у боковій площині з розворотом хребців навколо своєї осі. Від сколіозу страждає велика кількість дітей та підлітків. Без своєчасного лікування це захворювання призводить до серйозних наслідків: формування горба, дистрофії м’язів, порушень роботи внутрішніх органів.

Клініка МЕДИКАСАНО пропонує ефективне безопераційне лікування за унікальними методиками, що дозволяє швидко позбутися сколіозу навіть у важких випадках.

В яких випадках звертатися до лікаря
зі сколеозом

Лопатки розташовані на різному рівні
Одне плече вище за інше
Перекошений таз
При нахилі помітне неприродне викривлення хребта
Відстань від руки до талії з одного боку більша за протилежну
Оніміння кінцівок
Болі у різних відділах хребта
Малорухливість хребта

Як підготуватись до прийому лікаря

Підготуйте повний перелік скарг. Згадайте про ознаки захворювання та симптоми, які вас бентежать.
Візьміть результати попередніх обстежень, якщо вони у вас є (рентген-знімки, КТ, МРТ) та медичну картку з висновками лікарів і лікуванням.
Підготуйте дитину психологічно до обстеження. Вона має бути готова до певних маніпуляцій та процедур.
За відсутності протипоказань, після консультації лікаря, Вам буде обов’язково запропоноване безкоштовне пробне заняття з реабілітологом!

Як проходить консультація в клініці
МедикаСано

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Лікар ставить загальні питання, дізнається про історію хвороби, травми тощо. Ви розповідаєте про причину звернення.
2

Огляд

Лікар проводить загальний стан в стані стоячи та сидячи, оцінює стан м’язового корсета, хребта, просить виконати прості рухи, вимірює довжину кінцівок, оцінює рухомість суглобів та хребта у різних відділах, проводить огляд грудної клітки, живота, таза та попереку.
3

Обстеження

Золотим стандартом у діагностиці сколіозу є рентгенологічне обстеження з вимірюванням кута Кобба. Для діагностики наслідків викликаних сколіозом та супутніх патологій, застосовуються загальні аналізи, а також комп’ютерна томографія, МРТ, УЗД діагностика та плантографія стоп. Для виявлення порушень постави і сколіозу на ранніх стадіях та для відстеження динаміки лікування між рентгенологічними обстеженнями, успішно застосовуються 3D-діагностика хребта.
4

Складається план лікування

Маючи на руках повну інформацію про стан пацієнта, лікар складає індивідуальний курс лікування: медикаментозної терапії, фізіопроцедур, занять з реабілітологами, сколіомасажів тощо. В разі показань до оперативного втручання, або відсутності динаміки в лікуванні наприкінці першого курсу, лікар обов’язково направить пацієнта до інших відповідних лікувальних закладів.
Запишіться на прийом!

  Де виникає сколіоз?

  Найчастіше сколіоз розвивається у грудному та поперековому відділах хребта. Зазвичай сколіоз розвивається у дітей в період 4 – 6 років та 12 – 14 років, коли відбувається активний ріст організму. Розвиток м’язів може не встигати за ростом скелета, що призводить до їх слабкості та нерівномірного розташування хребта відносно до опорно-рухового апарату. Також до основних причин розвитку відносять: гіподинамію, неправильну поставу, метаболічні розлади, великий вертикальний тиск на хребет та ін.

  Розрізняють чотири стадії сколіозу:

  • I ступінь – куб Коба до 10°;
  •  II ступінь – куб Коба 25°;
  • III ступінь – кут Коба до 40°;
  • IV ступінь – кут Коба понад 40°.
  Де виникає сколіоз?

  Діагностика

  В МЕДИКАСАНО діагностика проводиться з використанням інноваційного обладнання та методик. Що дозволяють отримати повну картину.

  Основні напрямки діагностики:

  • клінічний – збір детального анамнезу, огляд та фізичні обстеження;
  • рентгенографія;
  • 3D-Діагностика на ранніх стадіях та для відстеження динаміки лікування між рентгенологічними обстеженнями;
  • функціональні тести;
  • консультації інших спеціалістів: за необхідно лікар призначає консультації вузькопрофільних фахівців. Колективна експертна думка дає можливість скласти оптимальний персональний план лікування.

  Діагностика включає повне дослідження хребта та опорно-рухового апарату:

  • рентгенологічне дослідження з визначенням кута Кобба;
  • лазерне вимірювання викривлення хребта;
  • 3D-діагностика хребта
  • плантографія стоп.
  Рентгенографія дозволяє визначати переломи кісток, в тому числі з ускладненнями (зсувами, осколкамия і ін.). Також лікар призначає це обстеження, якщо підозрює артроз, артрит та інші захворювання суглобів.
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці Медикасано

  Головна мета лікування сколіозу – зупинити процес викривлення, покращення статики та укріплення м’язів – стабілізаторів, що забезпечують роботу хребта як єдиної структури. До 3 ступеню включно, лікування хвороби можливе із застосуванням консервативних методів лікування та корсетування, без застосування оперативного втручання.

  Консервативне лікування включає:

  • лікувальні сколіомасажі, що дозволяють зняти гіпертонус з одних груп м’язів та привести в тонус інші групи м’язів;
  • природне витяжіння хребта одночасно у трьох проекціях за допомогою вертеброгенних тренажерів та пристрою ScolioComplex. Заняття допомагають виправити поставу та вирівняти хребетний стовп;
  • гімнастичні вправи ScolioComplex – лікувальні гімнастичні вправи направлені на формування правильної постави та виправлення стереотипу рухів;
  • кінезітерапію –  яка дозволяє ефективно зміцнити м’язовий корсет та остаточно сформувати правильний стереотип рухів.

  Методики лікування опорно-рухового апарату в клініці
  МедикаСано

  Медикаментозна терапія

  Включає в себе зняття болю та набряку, зупинення запальних процесів, лікування супутніх захворювань та станів викликаних ними (крапельниці, внутрішньовенні ін’єкції, внутрішньом’язові ін’єкції, лікарські блокади та ін’єкції);
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Сколіоз
   Викривлення спини
   Триплощинна деформація хребта

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн
   Повторна консультація під час проходження курсу лікування в клініці
   250 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Переваги звернення до клініки MedicaSano

    Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та іх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в MedicaSano.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 1
    Комплексний підхід до лікування. Для кожного пацієнта складається індивідуальний план лікування, що гарантує швидкий та ефективний результат.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 2
    Лікування в умовах денного стаціонару. Людина може почати реабілітацію та лікування навіть перебуваючи на госпіталізації (з дозволу лікаря), або одразу після неї. В МедикаСано пацієнт знаходиться під постійним наглядом кваліфікованого медичного персоналу.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 3
    Власні методики фізичної реабілітації. Власні методики та унікальні тренажери клініки дозволяють проводити лікування і відновлення дуже швидко та ефективно. SanoSpine, ScolioComplex, «ЛегкіРухи» демонструють чудові результати на різних стадіях захворювання.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 4
    Для діагностики і лікування використовуються найновіші медичні прилади, а реабілітація проводиться з використанням тренажерів останнього покоління.

    Питання та відповіді про сколіоз

    Що таке сколіоз?

    Як зрозуміти, що у людини сколіоз?

    Що буде, якщо не лікувати сколіоз?

    Коли необхідна операція для лікування сколіозу?

    Як записатись на прийом в МЕДИКАСАНО?