Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Масаж посттравматичний

У складі відновлювальної терапії та посттравматичної реабілітації масаж є дуже важливим і ефективним терапевтичним методом, який застосовується при травмах опорно-рухового апарату, неврологічних патологіях та після ортопедичних операцій.

Посттравматичний масаж показаний для лікування та відновлення спортсменів, для реабілітації після травм і поранень, відновлення рухових функцій після інсульту. Масаж з ЛФК – це досить ефективний спосіб відновлення кісткової тканини, зняття набряку, розсмоктування інфільтратів, виведення продуктів метаболізму, розробки контрактур. Масаж може застосовуватися при переломах кінцівок на будь-якій стадії загоєння, особливо при уповільненому зрощенні кісток.

Регулярний посттравматичний масаж дозволяє швидше позбутись больового синдрому, зменшити набряк, прибрати дрібні розриви та крововиливи у тканини, прискорити відновлення м’язів, покращити їх функціональність.

Масаж з ЛФК масаж має місцеву і загальну нейро-рефлекторну дію. З його допомогою досягаються функціональні зміни ЦНС, дихальної системи, органів травлення, посилюється кровообіг і лімфоток, стимулюються процеси обміну речовин.

Посттравматичний масаж ефективно допомагає навіть у важких випадках травми коліна, кісток і сухожиль, відновлення рухливості кінцівок. Він є важливою складовою унікальних програм відновлення за методиками SanoSpine та Легкі Рухи.

В яких випадках звертатися до лікаря

травма кінцівок чи хребта
реабілітація після інсульту
виражений больовий синдром
сильний набряк
обмежена рухливість кінцівок
контрактура
занадто повільне загоєння переломів чи розривів зв’язок

Як підготуватись до прийому лікаря

прийняти душ – тіло повинно бути чистим;
обрати зручний одяг, який легко буде зняти та вдягти;
зняти прикраси, що можуть заважати діям масажиста;
не голити кінцівки до процедури;
максимально розслабитись та не чинити м’язового опору.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Лікар вивчає історію хвороби, історію травми, її причини та наслідки.
2

Огляд

Лікар проводить оцінку кісток та м’язів, зв’язок і сухожиль. Він може провести пальпацію та попросити виконати певні рухи.
3

Обстеження

Діагноз завжди підтверджується результатами апаратної діагностики (рентген, КТ, УЗД та ін.)
4

Складається план лікування

Призначаються терапевтичні процедури. Посттравматичний масаж проводиться виключно за призначенням лікаря.
Запишіться на прийом!

  Як працює посттравматичний масаж

  Посттравматичний масаж, або масаж з ЛФК спрямований  на усунення гіпертонусу спазмованих або гіпотонусу ослаблених м’язів, зменшення м’язової спастичності, поліпшення еластичності тканин, відновлення нормального рухового обсягу, лімфотоку і кровопостачання в ураженій ділянці, відновлення рухливості кінцівок та покращення функцій інших систем організму. Ця процедура також дає можливість позбутися набряку тканин, який часто виникає при переломах, через здавлення лімфатичних капілярів і судин. Важливим також є відновлення венозного кровотоку, який часто порушується при травмах кінцівок. Масаж допомагає усунути венозний стаз, капілярні застої, порушення обмінних процесів, гіпоксії і тканинного обміну.

  Посттравматичний масаж має відновити рухову здатність, зняти відчуття втоми, підготувати організм до фізичних навантажень та кінезітерапії.

  Також посттравматичний масаж призначають після інсульту.

  Посттравматичний масаж допомагає:

  • відновити рухову здатність та координацію рухів;
  • позбутись болю;
  • зменшити набряк;
  • усунути контрактури;
  • посилити кровообіг та циркуляцію крові;
  • запобігти утворенню пролежнів;
  • поліпшити живлення тканин;
  • прискорити відновні процеси в організмі;
  • позбутись тугорухливості в суглобах;
  • досягти функціональних зміни ЦНС;
  • покращити дихання та систему травлення;
  • прискорити зростання переломів при уповільненні зростання кісток.

   

  Як працює посттравматичний масаж

  Діагностика

  Діагностика відіграє значну роль у складанні оптимального ефективного плану лікування, тому в клініці МЕДИКАСАНО цьому етапу приділяють значну увагу.

  Діагностика проводиться за наступними напрямками:

  1. Клінічне обстеження: збір анамнезу та фізичний огляд, пальпація для визначення обсягів і типу ураження.
  2. Функціональні тести для визначення рухової активності і фізичної спроможності пацієнта.
  3. Консультації вузьких спеціалістів. Дуже часто травми призводять по комплексних порушень, тому лікар може попросити експертну думку спеціаліста іншого профілю.

  Для визначення діагностики після травми призначають наступні обстеження.

  Рентгенографія для визначення стану кісток, типу переламу, стану суглобів.

  Денситометрія дозволяє визначити стан кісткової тканини та прогресування змін для складання точного індивідуального плану лікування. Перед ендопротезуванням, денситометрія щільності кісткової тканини дозволяє визначити можливість такої операції та призначити своєчасне лікування і реабілітації у передопераційний та післяопераційний період. У післяопераційний період денситометрія дозволяє уникнути ускладнень, своєчасно скорегувати план реабілітації. Оцінка ризику переломів дуже важлива на всіх етапах лікування і реабілітації.

  Лабораторний скринінг надає лікарю інформацію щодо системних змін на макрорівні та мікрорівні для диференціації хвороб та станів.

  Ультразвукове обстеження проводиться для визначення стану суглобів, суглобової сумки і м’яких тканин.

  МРТ або Комп’ютерна томографія дає максимально чітке тримірне зображення стану всіх тканин і структур. КТ зазвичай її проводять у складних випадках або для підтвердження діагнозу.

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Медикаментозна терапія

  Препарати використовуються для зняття больового синдрому, набряку, запалення, а також лікування супутніх захворювань.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Перелом кінцівки
   Травми суглобів
   Радикуліт
   Інсульт
   Ішіас
   Розгорнути

   Ціни

   Лікувальний масаж (до 30 хвилин)
   500 грн
   Курс масаж “Лікувальний” 20 масажів
   7500 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МЕДИКАСАНО є одним з провідних медичних закладів в області лікування та відновлення опорно-рухового апарату. Індивідуальний підхід та увага до кожного пацієнта дозволяють отримувати чудові результати у лікуванні та відновлення навіть після дуже складних травм.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексний підхід Для кожного пацієнта складається комплексний план терапії і реабілітації, що дозволяє всебічно охопити порушення і усунути їх.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар Лікування у денному стаціонарі є більш ефективним. Пацієнт знаходиться під наглядом лікаря та медичного персоналу, що забезпечує йому необхідний догляд. Лікарі в свою чергу мають,можливість швидко реагувати на зміни у стані пацієнта та за потреби коригувати план терапії, що значно прискорює досягнення позитивного результату і одужання.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Сучасне медичне обладнання і тренажери Використовуються для діагностики і терапії, дозволяють проводити процедури максимально точно та ефективно.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Унікальні методики лікування і відновлення Лікарі клініки МЕДИКАСАНО розробили і активно застосовують унікальні методики реабілітації та відновлення опорно-рухового апарату SanoSpine і Легкі Рухи, які довели свою клінічну ефективність.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Для чого призначається посттравматичний масаж?

    Коли призначають посттравматичний масаж?

    Які є протипоказання до проведення посттравматичного масажу?