Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Програма “Поваги для військовослужбовців ЗСУ, Сил оборони, ветеранів та цивільних слабозахищених категорій”

З моменту заснування та відкриття, клініка МЕДИКАСАНО здійснює соціальний вплив за кількома напрямками. Один з них – доступність якісних послуг консервативного лікування, профілактики і реабілітації за нашими унікальними методиками для певних категорій населення з метою покращення стану здоров’я та якості життя.

За програмою «Поваги для військовослужбовців ЗСУ, Сил оборони, ветеранів та цивільних слабо захищених категорій» пацієнти можуть отримати:

 • 20% знижка на лікування та 5% на індивідуальні заняття за методиками:

SanoSpine – Комплексна методика консервативного, безопераційного лікування та профілактики захворювань хребта

Легкі Рухи – Комплексна методика консервативного, безопераційного лікування та профілактики захворювань суглобів, кістково-м’язової системи, відновлення рухливості

ScolioComplex – Методика консервативного безопераційного лікування порушень постави та виправлення хребта при дитячих сколіозах І-ІІІ ступеню, а також профілактика сколіозу

 • 10% знижка на лікувальні фізіопроцедури та маніпуляційні послуги.

Переваги звернення в клініку “Медикасано”

Переваги звернення в клініку

Найбільший в Миколаєві арсенал методів фізіотерапевтичного впливу та обладнання.

Суглобові ін’єкції, блокади, PRP-плазмотерапія та малоінвазивні операції у виконанні найкращих лікарів міста.

 • 5% знижка на всі виду масажу
 • 5% знижка на товари

Щомісяця до 50 військовослужбовців, а також цивільних осіб та дітей з важкими захворюваннями, проходять лікування і відновлення за програмами клініки Медикасано.

Мультидисциплінарна команда найкращих в місті лікарів Вищої категорії, 12 лікарських спеціальностей, має у своєму розпорядженні найбільший арсенал ефективних методів медикаментозного лікування, фізіотерапевтичного впливу, лікування і реабілітації для ефективної допомоги у самих складних випадках.

Особливо великий науковий і практичний досвід клініка Медикасано здобула у лікуванні і реабілітації військовослужбовців та постраждалих від міновибухових травм цивільних, починаючи з квітня 2022 року. Під час щоденних обстрілів міста, наш приватний медичний заклад був єдиним в місті де військовослужбовці та цивільні могли отримати комплексне консервативне лікування і реабілітацію в амбулаторних умовах.

736 пацієнтів, станом на 1 січня 2024 року, отримали безоплатне і пільгове лікування, а також якісну медичну допомогу і сервіс в клініці Медикасано!

Хто може отримати послуги за програмою ?

До переліку відносять наступні категорії:

 • Військовослужбовці ЗСУ та Сил оборони
 • Ветерани
 • Дорослі і діти з інвалідністю
 • Інші представники соціально-незахищених категорій населення

За умови надання підтверджуючих документів, обгрунтування та підстав, за прийняття остаточного рішення про участь у даній програмі Адміністраціє клініки!

Хто може отримати послуги за програмою ?

Як отримати послуги за програмою?

Запишіться на консультацію

 • Або зателефонуйте до клініки Медикасано
 • +380670090600
 • +380990299600
 • Або завітайте до клініки за адресою
 • м.Миколаїв вул. Даля, 2

Надайте підтверджуючі документи, обгрунтування та підстави для прийняття Адміністрацією клініки остаточного рішення про участь у даній програмі.

Військовосжлужбовців ЗСУ та пацієнтів з гострим болем приймаємо поза чергою!

 

Як отримати послуги за програмою?

Запишіться на прийом!

  Наші лікарі

  Величко Клавдія Володимирівна
  Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
  Докладніше
  Шуткін Юрій Петрович
  Ортопед-травматолог
  Докладніше
  Короткова Надія Олександрівна
  Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
  Докладніше
  Бурдіян Анатолій Миколайович
  Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
  Докладніше

  Запишіться на прийом!

   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
   Комплексна терапія. Для всіх пацієнтів складається комплексний план лікування, що включає різні методики та процедури. Це дозволяє отримати швидкий, потужний та стабільний терапевтичний ефект.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
   Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити терапію у денному стаціонарі, що гарантує повноцінний цілодобовий догляд та швидку реабілітацію. Клініка приймає пацієнтів навіть у важкому стані який не потребує обов’язкової госпіталізації.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
   Інноваційне медичне обладнання та тренажери. Інноваційне устаткування дає можливість проводити діагностику і лікування точно та максимально ефективно.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
   Власні методики лікування і реабілітації. Клініка багато років успішно застосовує власні унікальні методики, що не мають аналогів в країні. Вони довели клінічну ефективність та допомогли тисячам пацієнтів досягти стійкого покращення.

   Відгуки пацієнтів про наші клініки

   Виталий Вознюк
   Вік: 29
   Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
   Додано 22 Липня 2023 12:21
   Катерина Богомолець
   Вік: 23
   Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
   Додано 6 Липня 2023 15:10
   Деркцен Михайло
   Вік: 34
   Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
   Додано 1 Вересня 2023 14:32
   Іваненко Степан
   Вік: 36
   Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
   Додано 31 Липня 2023 2:55
   Кроль І.
   Вік: 31
   Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
   Додано 25 Серпня 2023 11:33
   Кусько Д
   Вік: 33
   Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
   Додано 15 Серпня 2023 15:35