Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Дарсонваль

Дарсонвалізація – це фізіотерапевтична процедура, що передбачає лікувальний вплив на організм імпульсним перемінним електричним струмом високої частоти та напруги за допомогою спеціального апарату під назвою Дарсонваль. Дія мікротоків сприяє розширенню судин, активізації кровообігу, що призводить до покращення харчування тканин та стимуляції регенеративних процесів.

Ця процедура допомагає:

 • покращити рухливість суглобів;
 • зняти набряк;
 • покращити кровообіг;
 • зняти больовий синдром;
 • зниження частоти загострень;
 • покращити стабільність та опороздатність кінцівки та ін.

У складі комплексної терапії дарсонвалізація підвищує продуктивність і силу просочування у тканини кремів і мазей медичного призначення.

Процедури Дарсональ можуть призначатися окремо, або в складі комплексних програм лікування та реабілітації клініки МедикаСано: SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex.

В яких випадках звертатися до лікаря

розтяжіння і спазм зв’язок
запалення та біль у суглобах
біль у спині
обмеження рухливості
неврологічні симптоми
слабкість м’язів

Як підготуватись до прийому лікаря

Прийти на консультацію до лікаря. Будь-які фізіологічні процедури можна проводити виключно за призначення лікаря, адже вони здійснюють потужний вплив і мають певні протипоказання. Тому перший крок – це консультація з лікарем.
Пройти огляд і обстеження. Лікар проводить опитування, огляд, пальпацію та апаратні обстеження для з’ясування клінічної картини.
Прийміть душ – для проведення процедури тіло має бути чистим.
Зніміть всі металеві речі (годинник, прикраси, гаджети тощо). Під час процедури вони можуть нагрітися або зламатися через потрапляння струму.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікар розпитує про симптоми, що турбують пацієнта, вивчає історію хвороби, сімейний анамнез.
2

Огляд

Лікар проводить візуальний огляд, пальпацію, а також може попросити виконати прості рухи чи вправи для визначення фізичної спроможності та рухових можливостей пацієнта.
3

Обстеження

Пацієнт здає аналізи та проходить діагностику на рентгенографії, КТ, УЗД і т.п. для встановлення точної клінічної картини.
4

Індивідуальний план лікування

Отримавши всі результати, лікар складає персональний план лікування для пацієнта, що може включати медикаментозну терапію, фізіотерапевтичні процедури, ЛФК тощо.
Запишіться на прийом!

  Як діє процедура

  Процедура має потужний терапевтичний ефект завдяки електромагнітним коливанням під шкірою, що відбувається через заряд електричного току, направленого на поверхню шкіри. В ході маніпуляції відбувається посилення у роботі системи кровообігу – прискорюється відтік венозної крові та приплив артеріальної.

  Це сприяє прискоренню обмінних процесів, підвищенню м’язового тонусу, еластичності венозних стінок, насичення клітин киснем та активізація регенеративних процесів.

  Також процедура дає бактерицидний ефект завдяки утворенню озону між шкірою та апаратним електродом.

  Як діє процедура

  Діагностика

  Діагностика відіграє ключове значення у лікуванні, адже неможливо призначити ефективне лікування не маючи на руках повної та точної клінічної картини. Тому в клініці МедикаСано цьому етапу приділяють особливу увагу. Висока кваліфікація та великий досвід лікарів, а також сучасне обладнання забезпечують точність діагностики для кожного пацієнта.

  Обстеження проводиться за наступними напрямками:

  Клінічний: аналізи крові і сечі, огляд, пальпація, апаратне обстеження (КТ, УЗД, рентгенографія, ангіографія тощо);
  Розгорнути

  Як проходить процедура в клініці МедикаСано
  МедикаСано

  Проведення процедури

  Процедура проводиться з допомогою спеціального апарату, що має велику кількість вакуумних трубок різної форми. Пацієнт приймає положення сидячи чи лежачи. Тривалість сеансу та інтенсивність впливу встановлюється індивідуально залежно від чутливості пацієнта. Стандартна процедура може тривати від 2 до 20 хвилин. Курс процедур може включати від 3 до 30 процедур.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Остеохондроз
   Ревматоїдний артрит
   Спондильоз
   Міалгія
   Міозит
   Розгорнути

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   Дарсонвалізація
   240 грн 2160 грн 10 процедур

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка має чудову репутацію, адже успішно проводить лікування та реабілітацію пацієнтів з патологіями опорно-рухового апарату, після операцій, поранень і травм (в тому числі бойових). Клініка приймає на лікування пацієнтів навіть у важкому стані і надає ефективну допомогу завдяки унікальним сучасним методикам і уважному ставленні до кожного пацієнта.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексний підхід. Для пацієнта складається комплексний план терапії, що включає різні процедури і вправи. Такий підхід забезпечує швидкий та стійкий результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Пацієнти можуть розпочати лікування і реабілітацію навіть перебуваючи на госпіталізації. Умови денного стаціонару забезпечують їм цілодобовий медичний догляд та можливість для лікарів одразу відстежувати динаміку.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Сучасне обладнання. Клініка має інноваційне медичне обладнання останнього покоління, що дозволяє проводити обстеження і процедури максимально точно.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Власні методики лікування. Клініка стала широко відомою завдяки своїм унікальним методикам лікування і реабілітації: SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex. Вони дають доведений клінічний ефект та дозволяють досягти чималого прогресу навіть для важких хворих.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Чи є протипоказання до дарсонвалізації?

    Чи боляче робити процедуру Дарсонваль?

    Як діє процедура Дарсонваль?