Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Слабкість у зв’язках лікування в Миколаєві

Зв’язки – це важливий елемент опорно-рухового апарату. Вони являють собою волокнисті нитки, які складаються з колагенових та еластичних волокон. Зв’язки розташовані навколо суглобів, допомагають їх стабілізувати, зміцнити та забезпечити їх рухливість.

Слабкість у зв’язках буває і у дітей, і у дорослих. Вони можуть розтягнутися або порватися під дією великих фізичних навантажень, якщо їх еластичності і міцності недостатньо. Це викликає значний біль і обмеженість в рухах.

Слабкість у зв’язках також небезпечна і тим, що призводить до травмування суглобів. Тому за наявності ознак слабкості чи розтягування зв’язок важливо одразу звернутись до лікаря.

В яких випадках звертатися зі слабкістю у зв’язках до лікаря

біль у зв’язках;
біль, набряк та почервоніння після тренування;
підвищена втомлюваність;
нестабільність суглоба;
гіпермобільність суглобів;
оніміння і поколювання в зоні суглоба;
схильність до вивихів.

Як підготуватись до прийому лікаря

Сформулюйте свої скарги. Згадайте всі симптоми та причини звернення до лікаря, коли вони з’явились, коли зникають, через що посилюються.
Візьміть із собою медичну картку та результати всіх попередніх обстежень. Якщо у вас були травми чи операції, візьміть знімки, висновки лікарів, призначене лікування.
Підготуйтесь до опитування. Якщо у вас була травма, лікар попросить детально описати ваші відчуття та що трапилось, також важливо згадати про попередню історію хвороби.
Вдягніться зручно, бо вам доведеться роздягатися та одягатися під час обстеження. За відсутності протипоказань, після консультації лікаря, Вам буде обов’язково запропоноване безкоштовне пробне заняття з реабілітологом!

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікар дізнається всю історію пацієнта та його дані для того, щоб скласти цілісну повну картину.
2

Огляд

Найчастіше слабкість та травми зв’язок, характер пошкодження можна виявити при огляді та пальпації ураженої ділянки.
3

Обстеження

За потреби лікар призначає інструментальне обстеження для підтвердження діагнозу.
4

План лікування

Маючи на руках повну інформацію лікар складає план лікування персонально для кожного пацієнта. До процесу можуть залучатись інші лікарі вузьких спеціалізацій. Пацієнти з гострим болем обслуговуються позачергово!
Запишіться на прийом!

  Де виникає слабкість у зв’язках

  Слабкість у зв’язках може виникати по всьому тілу (особливо, якщо причиною є захворювання), або в окремих суглобах. Найчастіше зустрічається слабкість зв’язок:

  • коліна;
  • плеча;
  • спини;
  • променево-зап’ясткового суглоба;
  • ліктьового суглоба;
  • плечового суглоба;
  • гомілковостопного;

  В залежності від зони де виникає слабкість у зв’язках відрізняються і симптоми. Наприклад, слабкість зв’язок спини призводить до болю у попереку, порушення постави і т.ін.

  Слабкість зв’язок у колінному, кульшовому або гомілковостопному суглобі призводить до розривів зв’язок або травма хряща, артрозу та запальних процесів, сильного болю, вивихів та порушення ходи.

  Слабкість зв’язок рук призводить до частих вивихів, розтягнень, епікондиліту тощо.

  Де виникає слабкість у зв’язках

  Діагностика

  Діагностика в клініці МЕДИКАСАНО проводиться дуже ретельно з використанням сучасного обладнання. Базові напрямки діагностики:

  Клінічний: збір анамнезу, пальпація, візуальне та інструментальне обстеження для виявлення всіх симптомів патологічного процесу.
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Медикаментозна терапія

  Дозволяє стабілізувати стан пацієнта, зменшити біль та набряк.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Слабкість зв’язок

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МЕДИКАСАНО – це провідний медичний заклад комплексного консервативного лікування і реабілітації захворювань опорно-рухового апарату. Індивідуальний підхід, впровадження власних методик, великий досвід і висока кваліфікація лікарів гідно оцінили тисячі пацієнтів, які щороку проходять спостереження профілактику та лікування в умовах денного стаціонару клініки.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна терапія. До лікування кожної патології і травми в клініці підходять всебічно, залучаючи мультидисциплінарну команду лікарів, використовуючи найкраще обладнання та новітні методики для досягнення швидкого і повного одужання.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Пацієнт може розпочати лікування і реабілітацію у будь-якому стані що дозволяє амбулаторне лікування, навіть під час госпіталізації (з дозволу лікаря), або в стані загострення хвороби. Лікування в клініці проходить під постійним наглядом лікарів та кваліфікованого медичного персоналу
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Власні методики профілактики і відновлення, що довели свою клінічну ефективність в лікуванні і реабілітації: ЛегкіРухи, SanoSpine.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне медичне обладнання і унікальні тренажери. Клініка укомплектована за останнім словом техніки, що робить діагностику і лікування максимально точними та результативними.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про слабкість у зв’язках

    Чому виникає слабкість у зв’язках?

    Як відрізнити забій від перелому?

    Коли треба звернутись до лікаря зі слабкістю зв’язок?

    Чому відбувається розрив зв’язок?

    Що вказує на розтяжіння чи розрив зв’язок?