Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Міозит лікування в Миколаєві

Міозит – це загальне поняття, що включає захворювання, пов’язані з прогресуючим запаленням м’язів. Це досить рідкісна патологія, як супроводжується болючістю, слабкістю м’язів, підвищеною втомлюваністю, обмеженістю рухів, та іншими симптомами.

Міозит може виникати в одному м’язі або в групі м’язів, часто супроводжується їх спазмом.

За відсутності лікування міозит призводить до атрофії м’язової тканини та втрати працездатності.

Клініка МЕДИКАСАНО пропонує ефективну комплексну консервативну терапію міозиту, що поверне вам рухливість, силу і подарує повноцінне життя без болю.

В яких випадках звертатися з міозитом до лікаря

біль у м’язах;
біль у спині;
виникнення ущільнення в м’язі або утворення щільних вузликів;
обмеженість рухів у запаленому м’язі;
слабкість та дистрофія м’яза;
підвищена температура;
висипання на шкірі;
загальна слабкість організму.

Як підготуватись до прийому лікаря

Сформулюйте скарги. Згадайте коли з’явились перші ознаки патології, за яких умов вони посилюються, коли зникають.
Візьміть із собою історію хвороби (медичну картку), а також результати всіх обстежень, знімки, висновки лікарів, призначене лікування.
Підготуйтесь до опитування. Лікар питатиме як давно з’явився біль, чи були перенесені інфекційні або неінфекційні захворювання, чи були травми, рід діяльності тощо.
Одягніться комфортно, щоб вам було легко знімати і одягати одяг під час обстеження. За відсутності протипоказань, після консультації лікаря, Вам буде обов’язково запропоноване безкоштовне пробне заняття з реабілітологом!

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікар проводить опитування, дізнається про історію хвороби, захворювання та травми у минулому, які могли б стати причиною розвитку запалення.
2

Огляд

Лікар оцінює стан тіла, його функціональні можливості, проводить пальпацію ураженої ділянки.
3

Обстеження

Для уточнення діагнозу пацієнту призначаються аналізи і обстеження УЗД, МРТ, рентген діагностика або КТ.
4

План лікування

Маючи на руках повну інформацію лікар складає план лікування персонально для кожного пацієнта. До процесу можуть залучатись інші лікарі вузьких спеціалізацій. Пацієнти з гострим болем обслуговуються позачергово!
Запишіться на прийом!

  Де виникає міозит?

  Міозит може виникнути у будь-якій ділянці тіла. Найчастіше зустрічається запалення:

  • м’язи шиї (супроводжується болем, що віддає в руку, головним болем, запамороченням);
  • м’язи рук і ніг (переважно в зоні литкових м’язів);
  • плечові м’язи (супроводжується болем у суглобі та обмеженістю рухів);
  • м’язи грудної клітини (розвивається в міжреберних м’язах, супроводжується ускладненням дихання);
  • м’язи попереку (супроводжується сильним болем, який посилюється у положенні стоячи та нахилах).
  Де виникає міозит?

  Діагностика

  Клініка МЕДИКАСАНО приділяє дуже ретельну увагу діагностиці, адже від ї коректності і своєчасності залежить точність і ефективність плану лікування. В МЕДИКАСАНО діагностика проводиться за трьома основними напрямками:

  Клінічний. Збір анамнезу, фізичне обстеження для виявлення всіх ознак і симптомів патології.
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Медикаментозне лікування

  Спрямоване насамперед на зупинення запальних процесів та знеболення. В залежності від від причини запалення призначаються анальгетики, протизапальні препарати, а також інші медикаменти (антибактеріальні, протипаразитні, стероїдні тощо).
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Міозит

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка комплексного амбулаторного консервативного лікування захворювань опорно-рухового апарату та пов’язаних неврологічних і ангіологічних патологій МЕДИКАСАНО користується чудовою репутацією завдяки професійності та уважному ставленню до кожного пацієнта. Висока результативність лікування і реабілітації пацієнтів – найкраще підтвердження вибору саме нашої клініки тисячами пацієнтів щороку.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна терапія. До лікування кожної патології і травми в клініці підходять всебічно, залучаючи мультидисциплінарну команду лікарів, використовуючи найкраще обладнання та новітні методики для досягнення швидкого і повного одужання.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Пацієнт може розпочати лікування і реабілітацію у будь-якому стані що дозволяє амбулаторне лікування, навіть під час госпіталізації (з дозволу лікаря), або в стані загострення хвороби. Лікування в клініці проходить під постійним наглядом лікарів та кваліфікованого медичного персоналу.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Власні методики профілактики і відновлення, що довели свою клінічну ефективність в лікуванні і реабілітації: ЛегкіРухи, SanoSpine.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне медичне обладнання і унікальні тренажери. Клініка укомплектована за останнім словом техніки, що робить діагностику і лікування максимально точними та результативними.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про міозит

    Через що розвивається міозит?

    Як зрозуміти, що у вас міозит?

    Який лікар лікує міозит?