Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Програма Рівна Постава

Рівна Постава – комплексна програма профілактики та лікування порушень постави у дітей віком від 5 до 16 років!

Програма профілактики та лікування порушення постави базується на двох унікальних авторських методиках комплексного консервативного лікування від провідного лікаря клініки МЕДИКАСАНО досвідченого терапевта, вертебролога і терапевта фізичної та реабілітаційної медицини Клавдії ВЕЛИЧКО:

 • SanoSpine – безопераційне лікування та профілактики захворювань хребта, а також пов’язаних неврологічних патологій
 • Легкі Рухи – безопераційне відновлення рухливості, лікування та профілактика захворювань суглобів, захворювань кістково-м’язової системи, пов’язаних судинних патологій, відновлення після операцій і травм, корекція та профілактика деформацій кінцівок.

Оптимальний набір медичних процедур, занять з реабілітологами та лікувальних масажів за унікальними методиками комплексного консервативного лікування захворювань хребта SanoSpine, захворювань суглобів та відновлення рухливості Легкі Рухи дозволяє швидко досягати стійких результатів!

Рівна Постава – профілактика та лікування порушень постави

Рівна Постава це – Індивідуально підібраний комплекс вправ на спеціальних тренажерах, занять з реабілітологами, процедур апаратної фізіотерапії, заходів з контролю та нагляду досвідчених лікарів і реабілітологів за динамікою ходу лікування, у тому числі діагностики, дозволяє швидко досягати позитивних результатів у лікуванні та реабілітації дітей.

3 основні етапи індивідуального курсу занять МЕДИКАСАНО:

 • Медикаментозне та фізіотерапевтичне зупинення запальних процесів, активізація відновних процесів, зняття гострого болю
 • Контроль фізичного стану і динаміки одужання пацієнта на всіх етапах
 • Стабілізація досягнень і результату силовими вправами
Рівна Постава - профілактика та лікування порушень постави

Виправлення плоскостопості у МЕДИКАСАНО

Однією з ознак порушень постави є деформації стоп, а також порушення прикусу зубів! У 90% дітей з порушеннями постави спостерігаються деформації кінцівок та стоп – плоскостопість, косолапість.

Індивідуальні ортопедичні устілки рекомендовані до носіння у період проходження курсу лікування за програмою Рівна Постава та поміж лікувальними курсами.

 

Виправлення плоскостопості у МЕДИКАСАНО

Для кого підходить програма Рівна Постава?

Сотні дітей щороку підтримують на належному рівні фізичне здоров’я та значно покращують свій стан завдяки Рівній Поставі, програма підходить для лікування, реабілітації і профілактики:

 • Дітей від 5 до 16 років
 • Порушення постави
 • Кіфоз, лордоз, сколіоз 1 ступеню
 • Деформації кінцівок, косолапість, плоскостопість, дисплазія
 • Синдром Морфана, хвороба Осгуда Шляттера
 • ДЦП, парези нижніх кінцівок
 • Відновлення після травм, у тому числі спортивних
 • Реабілітація після оперативного втручання
Для кого підходить програма Рівна Постава?

Переваги програми Рівна Постава

В рамках програми Рівна Постава, клініка Медикасано сформувала дуже привабливі пакетні пропозицій:

 • Рівна постава дитячий
 • Рівна постава профілактичний
 • Легкі Рухи дитячий

Кожна з пакетних пропозицій містить необхідний комплекс заходів у відповідності до діагнозу дитини, антропогенних факторів та задач.

На додачу до своєї високої ефективності і результативності, програма Рівна Постава суттєво економить сімейний бюджет та мотивує до самостійних занять, самоконтролю і турботи про власне здоров‘я:

 • Знижки на лікування і реабілітацію
 • Безоплатні заняття для 1 з батьків разом з дитиною
 • Мотивація та заохочення для дітей;
 • Позитив Медикасано
 • Навчання батьків і дітей контролю за станом постави
 • Індивідуальний комплекс вправ і рекомендацій для виконання вдома
 • Курс складається з 24 – 32 занять і триває 1-2 місяці.
 • Протягом року зазвичай потрібно 1-2 курси.

Рівна Постава це індивідуальний підхід у всьому!

 • Від індивідуально підібраних вправ та процедур до взаємодії між батьками і дітьми.
 • Сотні родин щороку обирають клініку Медикасано та Рівну Поставу для лікування і профілактики порушень постави, сколіозу та деформацій кінцівок.

Річний Check-Up пакет Діагностичний

Це оптимальне рішення для родин які мають намір суттєво заощадити на консультаціях лікарів, діагностиках та лікуванні протягом року.

 

Переваги програми Рівна Постава

Запишіться на прийом!

  Наші лікарі

  Величко Клавдія Володимирівна
  Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
  Докладніше
  Шуткін Юрій Петрович
  Ортопед-травматолог
  Докладніше
  Короткова Надія Олександрівна
  Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
  Докладніше
  Бурдіян Анатолій Миколайович
  Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
  Докладніше

  Запишіться на прийом!

   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
   Комплексна терапія. Для всіх пацієнтів складається комплексний план лікування, що включає різні методики та процедури. Це дозволяє отримати швидкий, потужний та стабільний терапевтичний ефект.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
   Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити терапію у денному стаціонарі, що гарантує повноцінний цілодобовий догляд та швидку реабілітацію. Клініка приймає пацієнтів навіть у важкому стані який не потребує обов’язкової госпіталізації.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
   Інноваційне медичне обладнання та тренажери. Інноваційне устаткування дає можливість проводити діагностику і лікування точно та максимально ефективно.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
   Власні методики лікування і реабілітації. Клініка багато років успішно застосовує власні унікальні методики, що не мають аналогів в країні. Вони довели клінічну ефективність та допомогли тисячам пацієнтів досягти стійкого покращення.

   Відгуки пацієнтів про наші клініки

   Виталий Вознюк
   Вік: 29
   Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
   Додано 22 Липня 2023 12:21
   Катерина Богомолець
   Вік: 23
   Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
   Додано 6 Липня 2023 15:10
   Деркцен Михайло
   Вік: 34
   Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
   Додано 1 Вересня 2023 14:32
   Іваненко Степан
   Вік: 36
   Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
   Додано 31 Липня 2023 2:55
   Кроль І.
   Вік: 31
   Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
   Додано 25 Серпня 2023 11:33
   Кусько Д
   Вік: 33
   Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
   Додано 15 Серпня 2023 15:35