Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Лікування остеохондрозу (ДДЗХ) в Миколаєві

Остеохондроз (ДДЗХ) – це патологічний процес, при якому відбуваються дегенеративно-дистрофічні зміни в хрящових структурах хребтового стовпа. В основі цього захворювання полягають змінення у структурі та формі міжхребцевого диска. Він висихає, деформується, зміщується, що супроводжується розростанням кісткової тканини хребців. Розростання остеофітів поступово призводить до спайки хребців, що обмежує рухливість та викликає сильний больовий синдром.

Клініка МЕДИКАСАНО пропонує ефективні консервативні методи лікування остеохондрозу (ДДЗХ) в Миколаєві. Мультидисциплінарна команда кваліфікованих лікарів допоможе швидко покращити самопочуття, позбутись болю та зупинити дегенеративні зміни.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль у шиї, руках;
біль у тому чи іншому відділі спини;
обмеженість рухомості у різних відділах спини;
оніміння кінцівок чи частини хребта;
спазми м’язів;
пульсівний головний біль, запаморочення;
погіршення зору та слуху;
втрата тями.

Як підготуватись до прийому лікаря

Згадайте про всі симптоми, що Вас турбують, коли вони з’явилися вперше та як прогресують.
Візьміть результати обстежень, знімки та медичну картку із зазначенням всіх діагнозів та лікування.
Підготуйтесь до розмови з лікарем. Він буде питати про образ життя, наявність алергії, хронічних захворювань, які ліки ви приймаєте тощо.
Вдягніть зручний одяг, який буде легко зняти та надягнути. За відсутності протипоказань, після консультації лікаря, Вам буде обов’язково запропоноване безкоштовне пробне заняття з реабілітологом!

Як проходить консультація в клініці
МедикаСано

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Це перший етап, на якому лікар проводить опитування та дізнається про всю необхідну інформацію для встановлення діагнозу.
2

Огляд

Лікар проводить загальний огляд, оцінює поставу, особливості побудови тулуба, розташування лопаток, плечей, лінії остистих відростків. Також він може попросити виконати легкі вправи, проводить пальпацію та необхідні маніпуляції для встановлення діагнозу.
3

Обстеження

Пацієнт здає лабораторні аналізи, а також робить знімок на рентген-апараті, КТ чи МРТ.
4

Складається план лікування

Маючи на руках всю інформацію лікар складає план лікування індивідуально для кожного пацієнта. За необхідності він залучає інших спеціалістів.Пацієнти з гострим болем обслуговуються поза чергою!
Запишіться на прийом!

  Де виникає остеохондроз?

  Остеохондроз може розвиватись у всіх відділах хребта. В 50% випадків його діагностують в поперековому відділі, в 30% випадків – у шийному відділі, у 10 – 15% зустрічається розповсюджена форма цього захворювання.

  Розрізняють декілька форм остеохондрозу:

  • фізичний;
  • суглобовий;
  • поза суглобовий.

  Остеохондроз – це дуже розповсюджене захворювання, від нього страждає 50 – 85% населення. Зазвичай розвиток починається після 30 років, однак в останні роки зустрічаються зовсім молоді пацієнти, що страждають на це  захворювання.

  Де виникає остеохондроз?

  Діагностика

  В клініці МЕДИКАСАНО діагностиці приділяється велика увага, адже це запорука правильного та ефективного лікування.

  Основні напрямки обстеження включають:

  1. Клінічне обстеження: збір анамнезу, огляд, лабораторні аналізи.
  2. Функціональні тести (наприклад, тест на навантаження, який дозволяє визначити фізичний стан людини).
  3. Консультації спеціалістів. В МЕДИКАСАНО з кожним пацієнтом працює команда різнопрофільних фахівців для надання всебічної та ефективної допомоги.

   

  • Рентгенографія дає можливість визначити стан кісток, патологічні процеси у суглобах тощо.
  • КТ чи МРТ дають об’ємний пошаровий знімок, який точно відображає стан м’яких тканин, суглобів тощо.
  • Ультразвукова доплерографія допомагає визначити стан кровотоку в судинах хребта.
  • Денситометрія дозволяє визначити стан кісткової тканини та прогресування змін для складання точного індивідуального плану лікування.
  • Лабораторні аналізи допомагають визначити наявність запальних процесів та загальний стан організму.
  Рентгенографія дозволяє визначати переломи кісток, в тому числі з ускладненнями (зсувами, осколкамия і ін.). Також лікар призначає це обстеження, якщо підозрює артроз, артрит та інші захворювання суглобів.
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Медикаментозна терапія

  Медикаментозна терапія включає використання анальгетиків, міорелаксантів, нестероїдних протизапальних засобів, препаратів для покращення кровотоку та ін.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Остеохондроз
   Протрузії

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн
   Повторна консультація під час проходження курсу лікування в клініці
   250 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки MedicaSano

    Професійність і досвід лікарів, уважне ставлення до кожного пацієнта роблять лікування в клініці МЕДИКАСАНО найкращим варіантом позбутись болю і хвороб опорно-рухового апарату. Команда МЕДИКАСАНО заслужила чудову репутацію у своїх пацієнтів, тисячі яких щороку проходять лікування, реабілітацію або консультування в клініці.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 1
    Комплексний підхід до лікування. Для кожного пацієнта складається індивідуальний комплексний план лікування і відновлення, який дає хороший і стабільний результат.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 2
    Можливість лікування у денному стаціонарі. Людина може розпочати реабілітацію чи лікування навіть перебуваючи на госпіталізації. В клініці він постійно знаходиться під наглядом медичного персоналу.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 3
    Власні методики реабілітації. Клініка МедикаСано пропонує лікування і відновлення за авторськими методиками, що добре зарекомендували себе на практиці.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 4
    Сучасне обладнання та унікальні тренажери. Для діагностики та лікування використовують інноваційні прилади.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про остеохондроз

    Як зрозуміти що у мене остеохондроз?

    Чи можна вилікувати остеохондроз?

    Які наслідки можуть бути від остеохондрозу?

    Хто лікує остеохондроз?

    Чи можна займатися спортом з остеохондрозом?

    Як записатись на прийом в МЕДИКАСАНО?