Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Грязелікування

Грязелікування – це процедура, що проводиться для лікування і профілактики широкого спектра захворювань, що передбачає використання мінерального бруду із цілющими властивостями. Ця процедура проводиться за унікальною методикою, з урахуванням кількості, тривалості і температури процедур.

Пелоїдотерапія чудово поєднується з фірмовими методиками лікування клініки Медикасано «ЛегкіРухи», SanoSpine та ScolioComplex, підсилюючи їх ефект. ця процедура дозволяє скоротити кількість використання дорогих медикаментів.

Грязелікування дає моментальний та пролонгований знеболювальний, протизапальний ефект та сприяє покращенню роботи суглобів.

В яких випадках звертатися до лікаря

обмеженість рухів
спазми
контрактури
біль у спині
біль у кінцівках
набряки
біль у суглобах
запалення

Як підготуватись до прийому лікаря

Записатися на прийом до лікаря. Грязелікування здійснює значний вплив на організм, тому процедура проводиться виключно за призначенням лікаря.
Пройти огляд і обстеження. Процедура має показання та протипоказання, тому важливо пройти повну діагностику до початку курсу процедур.
Прийняти душ – для проведення всіх процедур тіло має бути чистим.
Обрати зручний одяг, щоб вам було нескладно роздягнутися та вдягнутися.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу.

Будь-які лікувальні заходи не призначаються без обстеження у лікаря. Першим етапом стає детальний збір анамнезу: лікар дізнається історію хвороби, які симптоми вас турбують, їх характер, інтенсивність тощо.
2

Огляд.

Після опитування пацієнта лікар починає візуальний огляд і пальпацію для визначення стану м’язових, кісткових та інших структур. Також пацієнта можуть попросити виконати певні вправи чи рухи для визначення стану опорно-рухового апарату.
3

Обстеження.

Попередній діагноз повинен бути підтвердженим результатами апаратного обстеження (УЗД, КТ, рентгенографії та ін.) та аналізів.
4

Складається план лікування.

Отримавши всі дані лікар встановлює діагноз та складає комплексний план терапії та реабілітації окремо для кожного пацієнта.
Запишіться на прийом!

  Як діє грязелікування

  Для проведення процедури використовується мінеральний бруд Азовського моря із доведеними цілющими властивостями. Нова технологія сприяє зменшенню суглобового синдрому, вираженості запалення, нормалізації серцево-судинної системи, позитивній динаміці метаболітів з’єднувальної тканини та покращенню якості життя.

  Цілющі властивості мінерального бруду обумовлені здатністю іонів органічних та неорганічних сполук проникати у глибокі шари шкіри та насичувати їх корисними речовинами. Накопичуючись у тканинах біологічно активні речовини посилюють метаболізм, крім того, деякі з них сприяють швидкому виведенню токсинів, іонів важких металів, радіонуклідів. Гумінові кислоти та стероїдоподібні речовини бруку зменшують набряки тканин, запалення. Також вони мають десенсибілізаційну дію, допомагають нормалізувати гормональний фон і підвищують місцевий імунітет.

  Мікроелементи бруду впливають на організм людини як каталізатори, активізуючи роботу ферментних систем. Пелоїдотерапія мобілізує всі механізми організму, які проявляються у активізації дії різних кліткових структур, ферментів, гормонів, вітамінів та всіх видів обміну речовин.

  Ця процедура має активну пролонговану дію.

  Як діє грязелікування

  Діагностика

  Діагностика має ключове значення в ефективності та точності терапії, тому в клініці Medicasano обстеженню пацієнтів приділяють особливу увагу.

  Діагностика проводиться дуже ретельно за наступними напрямками:

  Клінічний. Включає огляд, пальпацію, апаратне обстеження, також людина здає аналізи для визначення точної клінічної картини.
  Розгорнути

  Як проходить процедура в клініці Медикасано

  Як проходить процедура в клініці Медикасано

  Під час першої процедури теплий бруд наносять на стопи ніг та вкривають целофановою плівкою, а теплою ковдрою. Цю аплікацію тримають не більше 10 хвилин і потім змивають бруд теплою водою. Ця процедура направлена на те, щоб познайомити тіло із брудом, адже він має дуже активну дію та глибоко проникає у тіло, змінюючи іонний склад крові, що впливає на роботу усіх внутрішніх органів.

  Наступні процедури включають обробку певний ділянок тіла (хребта, суглобів та ін.) згідно з показаннями та призначеннями лікаря.

  Стандартний курс лікування включає 10 – 12 процедур тривалістю 10 – 15 хвилин. Бруд підігрівається до 38 – 42С.

  Захворювання:

  Артроз
  Остеохондроз
  Спондильоз
  Ревматоїдний артрит
  Переломи суглобів та кісток
  Сколіоз
  Бурсит
  Міозит
  Контактури
  Ревматизм

  Запишіться на прийом!

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МЕДИКАСАНО пропонує інноваційні провідні методики лікування, які допомагають повернути рухливість і здоров’я суглоба, жити повним життям без болю навіть у похилому віці.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна терапія. Патології та травми опорно-рухового апарату вимагають комплексного підходу, що включає різні вправи, процедури, використання медичних препаратів тощо. Разом вони дають швидкий позитивний ефект.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Клініка проводить лікування в умовах денного стаціонару, що надзвичайно зручно для пацієнтів та більш ефективно ніж амбулаторне лікування. Завдяки цьому терапію чи реабілітацію можуть почати навіть пацієнти у дуже важкому стані.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики лікування. Клініка практикує три власні унікальні методики для терапії та відновлення, що демонструють чудовий клінічний результат та дозволяють домогтися надзвичайного прогресу у пацієнтів незалежно від їх стану.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Нове обладнання для діагностики та процедур. Клініка обладнана устаткуванням останнього покоління, що забезпечує точність і ефективність послуг.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Часті запитання

    Чи є протипоказання до грязелікування?

    Який ефект дає грязелікування?

    Скільки процедур грязелікування треба зробити?