Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Реабілітація військових в Миколаєві

У ці непрості часи, коли наша країна стикається з безпрецедентними викликами, ми, більше ніж будь-коли, зобов’язані надавати підтримку та допомогу тим, хто захищав нас на передовій. Наша клініка спеціалізується на комплексній реабілітації військовослужбовців, які повернулися з зони бойових дій, з метою їхнього найшвидшого відновлення та адаптації до мирного життя.

Наші послуги:

 • Фізична реабілітація: Застосування сучасних методик та обладнання для відновлення фізичного здоров’я, включаючи фізіотерапію та кінезіотерапію

Наша місія: Ми віримо, що кожен військовий заслуговує на повагу, підтримку та якісну допомогу у відновленні. Наша мета – забезпечити всебічну реабілітацію наших героїв, допомогти їм відновити фізичне здоров’я та психологічний баланс, а також сприяти їх успішній інтеграції у суспільство.

Зверніться до нас, якщо ви або ваш близький потребує допомоги: Наша клініка відкрита для всіх військовослужбовців, які потребують реабілітації. Ми працюємо без вихідних, щоб забезпечити необхідну допомогу якнайшвидше. Для запису на консультацію або отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами через форму на нашому сайті.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль у суглобі;
обмеженість рухливості суглоба;
набряк у суглобі;
почервоніння шкіри в області суглоба;
травма суглоба.
кульова травма

Як підготуватись до прийому лікаря

Підготуйтесь до консультації з лікарем. Згадайте коли з’явилися перші симптоми, коли біль посилюється, який характер має.
Підготуйте медичну картку, візьміть результати всіх попередніх обстежень, дані про призначене раніше лікування. Це допоможе скласти точну клінічну картину.
Будьте готові відповісти на всі запитання щодо стану здоров’я, наявність алергій, попередніх травм, хронічних патологій, медикаментів, що ви приймаєте регулярно та ін.
Оберіть зручний одяг, адже під час обстеження вам повинно бути легко роздягнутися та одягнутися. Якщо не буде протипоказань, після консультації лікаря, вам запропонують пробне заняття з реабілітологом, або в окремих випадках процедуру, безкоштовно.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Лікар детально дізнається про історію хвороби, збирає дані про травми, операції, запитує про тип, локалізацію і характер симптомів.
2

Огляд

Проводиться загальний огляд і пальпація для визначення стану суглоба та навколишніх тканин. Також фахівець просить виконати певні рухи чи вправи для виявлення рухливої спроможності.
3

Обстеження

Людина здає клінічні аналізи, проходить апаратне обстеження (ультразвукову діагностику, рентгенографію, КТ, плантографію, артроскопію тощо).
4

Складається план лікування

Отримавши повну інформацію лікар визначає діагноз та складає персональний план терапії. До лікування залучається невролог та інші вузькопрофільні спеціалісти.
Запишіться на прийом!

  Клінічний. Під час огляду лікар визначає локалізацію, інтенсивність та характер болю. Пацієнт здає аналізи і проходить апаратне обстеження.
  Розгорнути

  Консервативне лікування болю в суглобах в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Медикаментозна терапія

  Препарати допомагають зняти біль, запалення, набряк. У деяких ситуаціях застосовується медикаментозна блокада.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Артрит
   Артроз
   Ревматоїдний артрит
   Бурсит
   Гонартроз
   Розгорнути

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна терапія. Для всіх пацієнтів складається комплексний план лікування, що включає різні методики та процедури. Це дозволяє отримати швидкий, потужний та стабільний терапевтичний ефект.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити терапію у денному стаціонарі, що гарантує повноцінний цілодобовий догляд та швидку реабілітацію. Клініка приймає пацієнтів навіть у важкому стані який не потребує обов’язкової госпіталізації.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Інноваційне медичне обладнання та тренажери. Інноваційне устаткування дає можливість проводити діагностику і лікування точно та максимально ефективно.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Власні методики лікування і реабілітації. Клініка багато років успішно застосовує власні унікальні методики, що не мають аналогів в країні. Вони довели клінічну ефективність та допомогли тисячам пацієнтів досягти стійкого покращення.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35