Українська
 • Русский
 • Українська
 • Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний
  Українська
 • Русский
 • Українська
 • Реабілітація військових в Миколаєві

  У ці непрості часи, коли наша країна стикається з безпрецедентними викликами, ми, більше ніж будь-коли, зобов’язані надавати підтримку та допомогу тим, хто захищав нас на передовій. Наша клініка спеціалізується на комплексній реабілітації військовослужбовців, які повернулися з зони бойових дій, з метою їхнього найшвидшого відновлення та адаптації до мирного життя.

  Наші послуги:

  • Фізична реабілітація: Застосування сучасних методик та обладнання для відновлення фізичного здоров’я, включаючи фізіотерапію та кінезіотерапію

  Наша місія: Ми віримо, що кожен військовий заслуговує на повагу, підтримку та якісну допомогу у відновленні. Наша мета – забезпечити всебічну реабілітацію наших героїв, допомогти їм відновити фізичне здоров’я та психологічний баланс, а також сприяти їх успішній інтеграції у суспільство.

  Зверніться до нас, якщо ви або ваш близький потребує допомоги: Наша клініка відкрита для всіх військовослужбовців, які потребують реабілітації. Ми працюємо без вихідних, щоб забезпечити необхідну допомогу якнайшвидше. Для запису на консультацію або отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами через форму на нашому сайті.

  Реабілітація військових в Миколаєві

  В яких випадках звертатися до лікаря

  біль у суглобі;
  обмеженість рухливості суглоба;
  набряк у суглобі;
  почервоніння шкіри в області суглоба;
  травма суглоба.
  кульова травма

  Як підготуватись до прийому лікаря

  Підготуйтесь до консультації з лікарем. Згадайте коли з’явилися перші симптоми, коли біль посилюється, який характер має.
  Підготуйте медичну картку, візьміть результати всіх попередніх обстежень, дані про призначене раніше лікування. Це допоможе скласти точну клінічну картину.
  Будьте готові відповісти на всі запитання щодо стану здоров’я, наявність алергій, попередніх травм, хронічних патологій, медикаментів, що ви приймаєте регулярно та ін.
  Оберіть зручний одяг, адже під час обстеження вам повинно бути легко роздягнутися та одягнутися. Якщо не буде протипоказань, після консультації лікаря, вам запропонують пробне заняття з реабілітологом, або в окремих випадках процедуру, безкоштовно.

  Як проходить консультація в клініці
  МЕДИКАСАНО

  1

  Збір анамнезу (історії хвороби)

  Лікар детально дізнається про історію хвороби, збирає дані про травми, операції, запитує про тип, локалізацію і характер симптомів.
  2

  Огляд

  Проводиться загальний огляд і пальпація для визначення стану суглоба та навколишніх тканин. Також фахівець просить виконати певні рухи чи вправи для виявлення рухливої спроможності.
  3

  Обстеження

  Людина здає клінічні аналізи, проходить апаратне обстеження (ультразвукову діагностику, рентгенографію, КТ, плантографію, артроскопію тощо).
  4

  Складається план лікування

  Отримавши повну інформацію лікар визначає діагноз та складає персональний план терапії. До лікування залучається невролог та інші вузькопрофільні спеціалісти.
  Запишіться на прийом!

   Реабілітація військових в Миколаєві - фото 2
   Клінічний. Під час огляду лікар визначає локалізацію, інтенсивність та характер болю. Пацієнт здає аналізи і проходить апаратне обстеження.
   Розгорнути

   Консервативне лікування болю в суглобах в клініці МЕДИКАСАНО
   МедикаСано

   Медикаментозна терапія

   Препарати допомагають зняти біль, запалення, набряк. У деяких ситуаціях застосовується медикаментозна блокада.
   Розгорнути

   Запишіться на прийом!

    Захворювання

    Артрит
    Артроз
    Ревматоїдний артрит
    Бурсит
    Гонартроз
    Розгорнути

    Наші лікарі

    Величко Клавдія Володимирівна
    Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
    Докладніше
    Шуткін Юрій Петрович
    Ортопед-травматолог
    Докладніше
    Короткова Надія Олександрівна
    Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
    Докладніше
    Бурдіян Анатолій Миколайович
    Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
    Докладніше

    Запишіться на прийом!

     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
     Комплексна терапія. Для всіх пацієнтів складається комплексний план лікування, що включає різні методики та процедури. Це дозволяє отримати швидкий, потужний та стабільний терапевтичний ефект.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
     Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити терапію у денному стаціонарі, що гарантує повноцінний цілодобовий догляд та швидку реабілітацію. Клініка приймає пацієнтів навіть у важкому стані який не потребує обов’язкової госпіталізації.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
     Інноваційне медичне обладнання та тренажери. Інноваційне устаткування дає можливість проводити діагностику і лікування точно та максимально ефективно.
     Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
     Власні методики лікування і реабілітації. Клініка багато років успішно застосовує власні унікальні методики, що не мають аналогів в країні. Вони довели клінічну ефективність та допомогли тисячам пацієнтів досягти стійкого покращення.

     Відгуки пацієнтів про наші клініки

     Ухін Олександр
     Вік: 65
     Я звернувся вперше, і так як мене тут зустріли, я не очікував такої насолоди. З першої хвилини на консультації я зрозумів, що тут працюють професіонали. Відносини до пацієнта на найвищому рівні.
     Додано 4 Червня 2024 17:39
     Тараруєв Е.
     Вік: 41
     Звернувся до клініки для проходження реабілітації кінцівки. Дуже чудове ставлення персоналу, дбайливій підхід та чудовий результат. Військові проходять першочергове та безкоштовне лікування. Дякую всьому персоналу!!!!
     Додано 30 Травня 2024 20:51
     Валентина Тараруева
     Вік: 35
     Доброго дня! Хочу подякувати всьому персоналу клініки за чудове ставлення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта який звернувся до вас. Так сталося що і моєму чоловіку потрібно було звернутися до вашої клініки, ми дуже задоволені результатом. Ви найкращі!
     Додано 30 Травня 2024 20:43
     Іващенко Олександр
     Вік: 32
     Гарний мед,заклад,ввічливий персонал,лікував спину,допомогло)
     Додано 18 Квітня 2024 10:42
     Сергiй
     Вік: 30
     Проходив реабілітацію по спині, ввічливий персонал, чиста клініка, військових лікують безкоштовно, дякую
     Додано 29 Березня 2024 17:35
     Шиятий Андрій
     Вік: 38
     Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
     Додано 14 Березня 2024 17:31