Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія широко застосовується у різних сферах медицини. Найбільшої популярності цей метод здобув у естетичній галузі, однак, західні та вітчизняні клініки активно використовують його для лікування ряду неврологічних патологій, що супроводжуються спазмами м’язів.

Ботулінотерапія – це метод консервативної терапії, що передбачає введення лікарського препарату на основі ботулінічного токсину. Його дія полягає у локальному блокуванні нервово-м’язової передачі. З допомогою ботулінотерапії лікують спастичність, мігрень, полегшують стан після інсульту та при ДЦП тощо.

У сучасних клініках використовуються різні препарати, найбільш популярні з них: «Ботокс», «Диспорт», «Ксеомін» та ін. Вони демонструють чудові результати у терапії спастичних больових станів, підвищеної активності поперечносмугастої мускулатури та м’язів-сфінктерів.

Клініка МЕДИКАСАНО застосовує ботулінотерапію для лікування і реабілітації ряду неврологічних патологій та у складі комплексних планів терапії, в тому числі «SanoSpine» та «Легкі Рухи». Найкращі перевірені препарати, сучасне обладнання і висока кваліфікація лікарів гарантує безпечність і успішний результат процедури.

В яких випадках звертатися до лікаря

тривалі самовільні скорочення м’язів голови;
неконтрольоване скорочення м’язів обличчя;
спастичність рук і ніг;
неконтрольоване скорочення кругового м’яза ока;
спастична кривошия;
рухові розлади;
бруксизм;
підвищена пітливість різних ділянок тіла;
біль нейропатичної природи;
хронічний головний біль та мігрені;
тремор.

Як підготуватись до прийому лікаря

Записатися на прийом до лікаря. Перш ніж проводити процедуру, лікарі МЕДИКАСАНО повинні провести огляд, встановити діагноз та виключити наявність можливих протипоказань.
Пройти огляд і обстеження. Тільки маючи на руках повну інформацію про стан здоров’я лікар може призначити цю процедуру.
За добу треба відмовитись від алкогольних напоїв, а також призупинити прийом антибіотиків, препаратів кальцію та ряду інших медикаментів. Лікар видає точні рекомендації щодо ліків, яких необхідно дотримуватись.
Прийміть душ і вдягніться зручно. Заплануйте свій день так, щоб після процедури у вас була можливість відпочити та уникнути будь-яких фізичних навантажень.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу.

Перший етап терапії – це консультація невролога. Лікар буде питати про симптоми, що вас бентежать, у який час вони з’явилися, коли та за яких умов посилюються чи зникають.
2

Огляд.

Після опитування розпочинається огляд і пальпація, щоб визначити стан м’язів і ступінь неврологічних порушень.
3

Обстеження.

Для підтвердження діагнозу пацієнт здає аналізи та проходить обстеження на сучасному медичному обладнанні (МРТ, КТ, УЗД та ін.)
4

Складається план лікування.

На цьому етапі лікар може залучити інших вузькопрофільних фахівців для складання оптимального комплексного плану терапії та відновлення.
Запишіться на прийом!

  Як діє ботулінотерапія?

  Ботулінотерапія успішно практикується у більш ніж 60 передових державах світу. Цей метод став дуже популярним, адже препарати не здійснюють загального негативного впливу на здоров’я, як міорелаксанти, та добре переносяться пацієнтами. Нейротоксин локально блокує передачу імпульсу від нервового волокна до м’яза.

  До переваг цієї процедури відносять:

  • високу переносність препарату;
  • безпечність;
  • не має побічних ефектів;
  • довгий строк дії.

  Залежно від типу патологічного процесу дія препарату стає помітною через 2 – 3 дні після введення медикаменту, а повністю реалізується через 7 – 12 діб.

  Ефект зберігається на період від 3 місяців до 1 року. Позитивний результат спостерігається у понад 90% пацієнтів.

  Як діє ботулінотерапія?

  Діагностика

  Діагностика – це дуже важливий етап, адже від її точності залежить ефективність лікування та відсутність негативних побічних ефектів. У клініці Медикасано діагностика проводиться за трьома базовими напрямками:

  Клінічний. Включає огляд, пальпацію, перевірку безумовних рефлексів, зору, слуху. Також проводяться додаткові обстеження: клінічні аналізи, УЗД, КТ, МРТ та ін.
  Розгорнути

  Захворювання:

  Фокальні дистонії
  Геміфаціальний спазм
  Спастичність ніг чи рук
  Блефароспазм
  Цервікальна дистонія
  Бруксизм
  Рухові розлади
  Гіпергідроз
  Міофасциальні та м’язово-тонічні синдроми
  Нейропатичний біль
  Мігрень
  Тики
  Тремор голови

  Запишіться на прийом!

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МЕДИКАСАНО пропонує інноваційні провідні методики лікування, які допомагають повернути рухливість і здоров’я суглоба, жити повним життям без болю навіть у похилому віці.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна терапія. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний комплексний план лікування для швидкого та всебічного одужання.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Клініка приймає на лікування пацієнтів у будь-якому стані, навіть якщо вони ще перебувають на госпіталізації (з дозволу лікаря), або під час загострення хвороби. Людина під час перебування в клініці постійно знаходиться під наглядом кваліфікованого медичного персоналу.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Власні методики профілактики і відновлення, що довели свою клінічну ефективність в лікуванні і реабілітації: ЛегкіРухи, SanoSpine.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Медичне обладнання і тренажери останнього покоління. Дозволяють проводити діагностику і лікування максимально точно та ефективно.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Часті запитання

    Чи є протипоказання до ботулінотерапії?

    Чи є побічні ефекти від процедури ботулінотерапія?

    Скільки триває ефект від ботулінотерапії?

    Як ботулінотерапія застосовується в неврології?