Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Лікування протрузії в Миколаєві

Протрузія – це випинання міжхребцевого диска в канал хребта, але фіброзне кільце залишається цілим. Цей процес відбувається через зневоднення ядра міжхребцевого диска. Через те, що він втрачає еластичність, фіброзне кільце розтягується і розшаровується і диск починає випинатися. Протрузія може бути локальною або відбуватися по всьому периметру.

В яких випадках звертатися до лікаря

болі в спині;
оніміння кінцівок;
скутість рухів;
зниження артеріального тиску;
пульсівний головний біль, запаморочення;
шум у вухах.

Як підготуватись до прийому лікаря

Сформулюйте свої скарги, згадайте коли з’явились перші симптоми, коли вони посилюються.
Візьміть результати обстежень, знімки та медичну картку із зазначенням всіх діагнозів та лікування.
Підготуйтесь до розмови з лікарем. Він буде питати про образ життя, наявність алергії, хронічних захворювань, які ліки ви приймаєте тощо.
Вдягніть зручний одяг, який буде легко зняти та надягнути. За відсутності протипоказань, після консультації лікаря, Вам буде обов’язково запропоноване безкоштовне пробне заняття з реабілітологом!

Як проходить консультація в клініці
МедикаСано

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Це перший етап, на якому лікар проводить опитування та дізнається про всю необхідну інформацію для встановлення діагнозу.
2

Огляд

Лікар проводить огляд, пальпацію, може попросити виконати прості рухи.
3

Обстеження

Ви здаєте аналізи, робите МРТ, УЗД, КТ, рентген діагностику за призначенням лікаря МЕДИКАСАНО.
4

Складається план лікування

Маючи на руках всю інформацію лікар складає план лікування індивідуально для кожного пацієнта. За необхідності він залучає інших спеціалістів. Пацієнти з гострим болем обслуговуються поза чергою!
Запишіться на прийом!

  Де виникають протрузії?

  Протрузія може виникнути в будь-якому відділі хребта:

  • шийному;
  • грудному;
  • поперековому;
  • крижовому.

  Зазвичай від цієї патології страждає поперековий відділ, бо на нього припадає найбільше навантаження.

  В медицині виділяють три стадії розвитку протрузії:

  1 – випинання на 0,1 – 1 мм;

  2 – випинання до 3 мм;

  3 – випинання на 3 – 6 мм.

  Без належного лікування протрузія може швидко перетворитись на міжхребцеву грижу, що викликає сильний біль і є небезпечним для здоров’я.

  Де виникають протрузії?

  Діагностика

  Діагностика в клініці МЕДИКАСАНО здійснюється з використанням інноваційного обладнання та сучасних методів. Основні напрямки:

  1. Клінічне обстеження. Лікаря збирають анамнез, проводять огляд. Визначаючи головні симптоми та ознаки патологічного процесу.
  2. Функціональні тести, наприклад, тести на навантаження.
  3. Консультації лікарів та мультидисциплінарною командою МЕДИКАСАНО, для складання оптимального, всебічного та ефективного плану лікування.

   

  •  Рентгенографія допомагає визначити стан кісток.
  •  Ультразвукове дослідження дає картину стану м’яких тканин.
  •  КТ та МРТ дають тримірне об’ємне чітке зображення стану всіх тканин хребта.
  • Лабораторні аналізи проводяться для визначення наявності запальних процесів та загального стану організму.
  Рентгенографія дозволяє визначати переломи кісток, в тому числі з ускладненнями (зсувами, осколкамия і ін.). Також лікар призначає це обстеження, якщо підозрює артроз, артрит та інші захворювання суглобів.
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Медикаментозна терапія

  Медикаментозна терапія: міорелаксанти, нестероїдні протизапальні препарати, анальгетики. Використовується для зняття запалення, больового синдрому, лікування супутніх захворювань.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Протрузії

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн
   Повторна консультація під час проходження курсу лікування в клініці
   250 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки MedicaSano

    Наші унікальні методики лікування і реабілітації заслужили чудову репутацію в Україні і Миколаєві – тисячі пацієнтів щороку повертають своє здоров’я після лікування в МЕДИККСАНО. Досвідчені лікарі, найкращі фахівці міста, допомагають швидко і ефективно позбутись проблем з опорно-руховим апаратом шляхом консервативного безопераційного лікування за нашими методиками.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 1
    Комплексний підхід до лікування. Для кожного пацієнта складається індивідуальний комплексний план лікування і відновлення, який дає хороший і стабільний результат.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 2
    Можливість лікування у денному стаціонарі. Людина може розпочати реабілітацію чи лікування навіть перебуваючи на госпіталізації. В клініці він постійно знаходиться під наглядом медичного персоналу.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 3
    Власні методики реабілітації. Клініка МедикаСано пропонує лікування і відновлення за авторськими методиками, що добре зарекомендували себе на практиці.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 4
    Сучасне обладнання та унікальні тренажери. Для діагностики та лікування використовують інноваційні прилади.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Загальні запитання

    Що таке протрузія?

    Через що виникає протрузія?

    Які основні симптоми протрузії?

    Чим небезпечна протрузія?

    Як записатись на прийом в МЕДИКАСАНО?