Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Лікування міжхребцевої грижі в Миколаєві

Міжхребцева грижа – це патологія, яка характеризується зміщенням міжхребцевого диска через пошкодження фіброзного кільця. Його м’яка центральна частина починає випинати диск, що призводить до защемлення коренів нервів та значного болю.

Збільшення розміру грижі супроводжується утворенням набряку в тканинах навколо та здавлюванням нервових вузлів. Це викликає сильні болі, оніміння і гіпотермію кінцівок тощо.

Ефективну терапію міжхребцевої грижі  в Миколаєві ви можете отримати у клініці «МЕДИКАСАНО». Лікарі використовують сучасне обладнання та провідні методики, що дозволяють усунути проблему і повернутися до повноцінного життя.

В яких випадках звертатися з грижею
до лікаря

Хронічний або різкий біль в поперековому відділі хребта;
Оніміння у паховій області та нижніх кінцівках;
Відчуття «мурашок» у попереку та ногах;
Ускладнення дихання, болі навколо серця;
Запаморочення, перепади артеріального тиску;
Головний біль;
Оніміння в руках;
Втрата сили в кінцівках.

Як підготуватись до прийому лікаря

Сформулюйте що вас бентежить. Загадайте про всі симптоми, як і коли вони проявляються, коли виникли вперше.
Підготуйте відповіді на можливі запитання лікаря. Під час опитування лікар буде цікавитись про всі ваші травми, операції, захворювання, чи є у вас алергія, які ліки ви приймаєте і як давно, чи є патології опорно-рухового апарату в вашій родині, який образ життя ви ведете тощо.
Візьміть результати попередніх обстежень. Якщо ви звертаєтесь до лікаря не вперше, візьміть знімки рентгену, МРТ, КТ, медичну картку з висновками лікарів та призначеним лікуванням.
Одягніться так, щоб вам було зручно роздягатись і одягатись.

Як проходить консультація в клініці
МедикаСано

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Лікар ставить загальні питання (вік, вага тощо), дізнається про всю вашу історію хвороби, які травми у вас були, чи робили вам операції та на що Вас турбує.
2

Огляд

Лікар проводить загальний огляд, оцінює стан кісткової та м’язової тканин, просить виконати прості рухи. Потім проводиться пальпація ділянки, яка викликає неприємні відчуття та виявлення прихованих патологій.
3

Обстеження

Для повноцінної діагностики призначаються стандартні лабораторні аналізи (крові, сечі). Також пацієнт повинен зробити рентген-знімок, обстеження на КТ або МРТ. захворювання.
4

Складається план лікування

Отримавши всі дані та склавши повну картину, лікар визначає діагноз та складає план лікування. За необхідності лікар залучає до лікування ревматолога та інших вузьких спеціалістів.
Запишіться на прийом!

  Де виникають міжхребцеві грижі?

  Грижі переважно виникають в поперековому та попереково-крижовому відділах, бо вони витримують найбільші навантаження. Але інколи діагностуються грижі у грудному та шийному відділах хребта. Переважно міжхребцеві грижі діагностуються у дисках L4 – L5 та L5 – S1. З відсутності своєчасного лікування грижа збільшується і може сягнути 7 – 14 мм. Якщо її розміри перевищують 15 мм, обов’язково проводиться операція з видалення. Хірургічна операція – це радикальний метод лікування, що стає необхідністю, якщо розмір грижі досяг 15 мм, але лікарі завжди намагаються цього уникнути, адже операції на хребті є дуже складними та небезпечними для пацієнта. Тому перевага віддається консервативному лікуванню.

   

  Для діагностики міжхребцевої грижі використовується:

  • рентгенографія;
  • комп’ютерна томографія (КТ);
  • спондилографія;
  • магнітно-резонансна томографія (МРТ);
  • лабораторні аналізи;
  • ультразвукове дослідження (УЗД).

   

  Де виникають міжхребцеві грижі?

  Діагностика

  В Клініці МЕДИКАСАНО діагностика проводиться на високому рівні, використовуючи сучасне обладнання та методики. Основні напрямки діагностики включають:

  1. Клінічні обстеження: Лікарі здійснюють детальний анамнез і фізичне обстеження, що допомагає визначити симптоми та ознаки захворювання.
  2. Функціональні тести: До них можна віднести тести на навантаження, які допомагають визначити фізичну спроможність та функціональний стан пацієнта.
  3. Консультації спеціалістів: В клініці працюють лікарі різних спеціальностей, що дозволяє проводити консультації та отримувати експертну думку в різних галузях медицини.
  Рентгенографія дозволяє визначати переломи кісток, в тому числі з ускладненнями (зсувами, осколкамия і ін.). Також лікар призначає це обстеження, якщо підозрює артроз, артрит та інші захворювання суглобів.
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці
  МедикаСано

  Медикаментозна терапія

  Включає в себе зняття болю та набряку, зупинення запальних процесів, лікування супутніх захворювань та станів викликаних ними (крапельниці, внутрішньовенні ін’єкції, внутрішньом’язові ін’єкції, лікарські блокади та ін’єкції);
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Міжхребцева грижа
   Спинномозкова грижа
   Протрузія
   Міжхребцева кила

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн
   Повторна консультація під час проходження курсу лікування в клініці
   250 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Переваги звернення до клініки MedicaSano

    Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та іх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в MedicaSano.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 1
    Комплексна консервативна терапія Лікарі складають комплексний план лікування, який дозволяє отримати швидкий та ефективний результат.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 2
    Лікування в умовах денного стаціонару Пацієнт може почати лікування і відновлення одразу після стабілізації стану і в умовах госпіталізації (з дозволу лікаря). Весь час перебування в клініці пацієнт знаходиться під наглядом кваліфікованого медичного персоналу під керівництвом лікаря.
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 3
    Власні методики фізичної реабілітації МЕДИКАСАНО проводить лікування і реабілітацію за власними методиками, що довели свою ефективність: SanoSpine, ScolioComplex, «ЛегкіРухи».
    Переваги звернення до клініки MedicaSano  - 4
    Найкраще обладнання Наша клініка має інноваційне обладнання і тренажери, з допомогою яких діагностика, лікування і реабілітація проводяться максимально точно та ефективно.

    Питання та відповіді про міжхребцеву грижу

    Чи треба готуватись до прийому у клініці?

    Хто лікує міжхребцеву грижу?

    Чи можна вилікувати міжхребцеву грижу без операції?

    Як записатись на прийом в МЕДИКАСАНО?