Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Контрактура лікування в Миколаєві

Контрактура – це стан, під час якого уражується шкіра, м’язи, сухожилля, зв’язки, що оточують суглоб, внаслідок чого він не може повноцінно виконувати свої функції, а кінцівка перебуває у вимушено скутому стані.

Одним з найбільш розповсюджених типів контактур є контрактура Дюпюітрена – долонний фіброматоз, деформація кисті, що розвивається протягом багатьох років. Ця хвороба вражає шар тканин, що знаходяться під шкірою долоні, при цьому утворюються вузли тканини, що згинають один чи декілька пальців. Ці пальці людина не може випрямити, що впливає на здатність виконувати прості повсякденні справи, наприклад, потиснути руку чи надягти рукавиці.

Контрактури можуть виникати на різних кінцівках і мати серйозні наслідки: через контрактури гомілковостопного суглоба може виникнути деформація ноги, а в разі ураження ліктя контрактури роблять руку практично нерухомою.

Найбільш часто контрактури виникають після переломів і травм кінцівок, внаслідок тривалої гіпсової іммобілізації. Якщо процес перетікає у важкій формі, і людина не займається лікуванням, контрактура може призвести до обмеження працездатності і неможливості самостійно себе обслуговувати.

Клініка Медикасано пропонує унікальну методику комплексного консервативного лікування Легкі Рухи, яка дозволяє вилікувати контрактуру, повернути функціональність кінцівки без хірургічних операцій та надмірного вживання медикаментів.

В яких випадках звертатися до лікаря

тугорухливість
набряки в зоні ураженого суглоба
біль
порушення опорної функції
стан вимушеної скутості кінцівки

Як підготуватись до прийому лікаря

Запишіться на прийом до лікаря клініки. Опишіть симптоми що вас турбують консультанту.
Сформулюйте свої скарги. Згадайте коли вперше з’явились симптоми, за яких умов вони посилюються чи зникають.
Підготуйте медичні документи, історію хвороби, всі дані попередніх обстежень і призначеного лікування, операцій, травм тощо.
Вдягніться зручно і підготуйтесь до всебічного обстеження.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікар вивчає історію хвороби, детально розпитує пацієнта щодо симптомів, дізнається про наявність травм, супутніх захворювань.
2

Огляд і пальпація.

Лікар вивчає стан тканин, суглоба, рухові можливості пацієнта. Також він просить виконати прості рухи чи вправи.
3

Обстеження.

В залежності від стану пацієнта і анамнезу можуть бути призначені УЗД, МРТ, КТ, ЕНМГ або Рентген діагностика.
4

Лабораторний скринінг.

Надає лікарю інформацію щодо системних змін на макрорівні та мікрорівні для диференціації хвороб та станів.
5

Складання плану лікування.

Встановлення точних причин хвороби, її характеру і локалізації дозволяє призначити ефективний комплекс заходів консервативного лікування і реабілітації персонально для кожного пацієнта.
Запишіться на прийом!

  Чому виникають контрактури?

  До найбільш розповсюджених причин виникнення контрактур відносять:

  • травми, переломи і опіки
  • дистрофія м’язів
  • дитячий церебральний параліч ДЦП
  • захворювання опорно-рухового апарату (сколіоз, остеоартрит тощо)
  • захворювання центральної нервової системи ЦНС (поліомієліт, інсульт, розсіяний склероз, ревматоїдний артрит)
  • пошкодження локальних нервових закінчень
  • запальні захворювання (ревматоїдний артрит тощо)
  Чому виникають контрактури?

  Діагностика

  Діагностика має вирішальне значення для ефективності призначеної терапії, тому у клініці Медикасано до цього етапу лікування підходять дуже серйозно. Обстеження проводиться за такими базовими напрямками:

  Клінічний. Включає збір анамнезу, лабораторний скринінг, інструментальне обстеження, пальпацію. Лікар отримує максимальну інформацію про стан організму.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Консервативне лікування контрактур в клініці Медикасано

   Консервативне лікування контрактур в клініці Медикасано

   У класичному варіанті контрактури лікують медикаментозно або з допомогою хірургічних операцій, однак клініка Медикасано пропонує більш ефективні методи комплексного лікування контрактури в рамках методики Легкі Рухи.

   Унікальна методика Легкі Рухи, розроблена досвідченим терапевтом фізичної і реабілітаційної медицини, терапевтом, фізіотерапевтом та вертебрологом Клавдією ВЕЛИЧКО, багаторазово довела свою клінічну ефективність і результативність. Тисячі пацієнтів повернули рухливість, у тому числі в дуже важких станах.

   Програма лікування контрактури може включати:

   • медикаментозне лікування
   • ботулінотерапія при ДЦП
   • апаратна фізіотерапія
   • ударно-хвильова терапія
   • лікувальний масаж з ЛФК
   • міофасціальний реліз
   • відновлювальна та дихальна гімнастика SRgym
   • грязелікування тощо

   План лікування розробляється для кожного пацієнта індивідуально в залежності від причини виникнення контрактури і поточного стану пацієнта.

   Захворювання

   Контрактура
   Контрактура Дюпюїтрена
   Перелом
   Травма
   Артрит
   Розгорнути

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка Медикасано – це передовий приватний медичний заклад, який спеціалізується на лікуванні і реабілітації пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату, неврологічної та судинної систем. Досвідчений висококваліфікований персонал і унікальні методики щороку повертають здоров’я та повноцінне життя тисячам пацієнтів.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Індивідуальний план лікування. Унікальна методика комплексного консервативного лікування, індивідуальний підхід дозволяють швидко досягати значного прогресу без операцій і зайвого медикаментозного навантаження.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. В клініці створено всі умови для надання повного комплексу медичних послуг і лікування пацієнтів одразу після госпіталізації.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики лікування. Команда кваліфікованих фахівців під керівництвом провідного лікаря клініки Клавдії ВЕЛИЧКО розробила і запатентувала унікальну методику, яка не має аналогів в країні, але багаторазово довела свою клінічну ефективність і результативність.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне устаткування. Клініка має сучасне діагностичне обладнання, а також унікальні тренажери швидкого відновлення і одужання.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про контактури

    Як зрозуміти що у тебе контрактура?

    Чи можна вилікувати контрактуру без операції?

    Чому виникають контрактури?