Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Біль у шиї лікування в Миколаєві

Біль у шиї (цервікалгія) — це дуже розповсюджений симптом, з яким стикається протягом життя кожна людина. Шийний біль може виникати через різні причини: від гіподинамії до серйозних захворювань опорно-рухового апарату.

Біль у шиї може відчуватися зранку або ввечері, виникати раптово або бути хронічним, мати гострий характер або тупий, супроводжуватись іншими симптомами: онімінням, поколюванням, головними болями тощо.

Біль у шиї – це важливий симптом, який не можна ігнорувати. Незалежно від його типу та інтенсивності він свідчить про патологічні процеси у хребті або тканинах, що його оточують. Якщо біль не проходить протягом декількох днів, необхідно звернутись за допомогою до лікаря. Своєчасна діагностика та лікування дозволять зберегти здоров’я та час гроші.

В яких випадках звертатися до лікаря

біль у шийному відділі;
оніміння в зоні шиї та руках;
втрата чутливості у зоні болю;
хрускіт при повороті голови;
головний біль;
запаморочення;
погіршення зору;
шум та дзвін у вухах;
безконтрольні рухи;
нудота, нестача повітря;
нестабільний артеріальний тиск.
пульсуюча біль в голові

Як підготуватись до прийому лікаря

Чітко сформулюйте свої скарги, згадайте коли та при яких умовах вперше з’явився біль у шиї, коли та через що він посилюється, якими симптомами супроводжується.
Візьміть медичну картку та результати всіх обстежень, які ви проходили раніше. вони знадобляться під час збору анамнезу.
Підготуйтесь до опитування та огляду. Лікар буде ставити питання про все, в тому числі про ваші звички, фізичні навантаження, характер роботи, сімейний анамнез тощо.
Вдягніться зручно, щоб вам було легко роздягнутись та одягатися під час обстеження.За відсутності протипоказань, після консультації лікаря, Вам буде обов’язково запропоноване безкоштовне пробне заняття з реабілітологом!

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Встановлення анамнезу. Лікар дізнається про історію хвороби, проводить опитування та дізнається про всі симптоми, що Вас турбують.
2

Огляд

Лікар проводить огляд і пальпацію. Пацієнта можуть попросити виконати прості рухи.
3

Обстеження

Пацієнт здає клінічні аналізи, проходить обстеження на УЗД, КТ або МРТ, робить рентгенографію.
4

Складається план лікування

Отримавши всю інформацію лікар складає персональний план лікування. Також він може залучити інших вузькопрофільних фахівців.
Запишіться на прийом!

  Де виникає біль у шиї?

  Часті проблеми з шиєю напряму пов’язані з анатомічними та функціональними особливостями шийного відділу хребта. Він є найбільш рухливим, щоб забезпечувати максимальні повороти голови. Також шия забезпечує кровопостачання потиличних відділів головного мозку, у ній знаходяться багато судин, м’язів, зв’язок та інших структур.

  Людина може відчувати біль з лівого чи правого боку шиї, або по задній поверхні. Інколи біль іррадіює у верхні кінцівки або грудний відділ. Біль виникає через пошкодження хребців, а також тканин, що їх оточують.

  Найчастіше біль у шиї виникає через остеохондроз. Нервові корінці подразнюються відкладенням солей кальцію, а також самими хребцями через зміну висоти дисків. В такому випадку біль виникає після сну, а також при тривалому перебуванні у статичному незручному положенні.

  Також біль у шиї може виникати через зміщення хребців. Якщо хребці защемлюють нервові корінці, розвивається корінцевий синдром. В цьому випадку він супроводжується болем в плечі та всій руці, онімінням пальців, відчуттям повзання мурашок, головним болем, шумом у вухах, порушенням зору, нестабільністю тиску тощо.

  Ще одна причина – протрузія. Якщо відбувається випинання фіброзного кільця у шийному відділі, біль турбує пацієнта постійно та посилюється через рухи голови.

  Крім того, біль у шиї може виникати через запалення м’язів, яке може виникнути через перенапруження, переохолодження, міозиті.

  Біль у шиї також є симптомом захворювань сполучної тканини, наприклад, ревматоїдного артриту.

  Де виникає біль у шиї?

  Діагностика

  Діагностика – це найважливіший етап, від точності та своєчасності якого залежить ефективність лікування. Тому в клініці МЕДИКАСАНО їй приділяють особливу увагу. Діагностика проводиться у трьох напрямках:

  1. Клінічне обстеження з використанням сучасного медичного обладнання.
  2. Функціональні тести призначені виявити рухливість та фізичні можливості пацієнта.
  3. Консультації команди лікарів. Спільна робота вузькопрофільних фахівців дозволяє встановити діагноз швидко та максимально точно.
  Рентген. Знімки дозволяють оцінити стан кісткових структур.
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДИКАСАНО
  МедикаСано

  Медикаментозна терапія

  Дозволяє швидко зупинити запальні процеси, нормалізувати стан, позбавити болю, спазму та дискомфорту. Застосовується для лікування супутніх патологій. Ударно-хвильова терапія для потужного аналгетичного ефекту та активації відновлювальних процесів у хрящових структурах та зв’язках.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Міжхребцеві грижі
   Протрузії
   Сколіоз
   Невралгія трійчастого нерву
   Остеоартроз
   Розгорнути

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн
   Повторна консультація під час проходження курсу лікування в клініці
   250 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МЕДИКАСАНО заслужила відмінну репутацію завдяки комплексному підходу до лікування, дієвим методикам реабілітації та уважному ставленню до кожного пацієнта. Досвідчений висококваліфікований персонал надає повний комплекс послуг з лікування та профілактики захворювань опорно-рухового апарату.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексний підхід до лікування. Для кожного пацієнта складається індивідуальний комплексний план лікування і відновлення, який дає хороший і стабільний результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Можливість лікування у денному стаціонарі. Людина може розпочати реабілітацію чи лікування навіть перебуваючи на госпіталізації. В клініці він постійно знаходиться під наглядом медичного персоналу.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Власні методики реабілітації. Клініка МедикаСано пропонує лікування і відновлення за авторськими методиками, що добре зарекомендували себе на практиці.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне обладнання та унікальні тренажери. Для діагностики та лікування використовують інноваційні прилади.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про біль у шиї

    Чому виникає біль у шиї?

    Чому болить шия спереду?

    Чому болить шия зліва?

    Як зняти біль у шиї?

    Чому болить шия справа?

    Як записатись на прийом в МЕДИКАСАНО?