Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Лікар ангіолог, судинний хірург

Ангіолог – це лікар, який займається діагностикою і лікуванням захворювань судин (артерій та вен), а також лімфатичних проток. Допомоги лікаря ангіолога потребує 50% населення планети.

Захворювання опорно-рухового апарату тісно пов’язані з судинними патологіями. Болі в кінцівках, оніміння, слабкість, особливо в нижніх кінцівках, можуть викликати підозру на захворювання суглобів або неврологію, але дуже часто причиною таких симптомів можуть бути судинні патології, наприклад атеросклероз. Сучасний малорухомий спосіб життя, харчування, зловживання нікотином та алкоголем, призводить до того що захворювання опорно-рухового апарату, неврологічні та судинні патології крокують поряд. Саме тому для пацієнта важливо мати можливість своєчасно отримати кваліфіковану всебічну допомогу і консультації лікарів мультидисциплінарної команди МЕДИКАСАНО та лікаря ангіолога- судинного хірурга.

На додачу до комплексного підходу в діагностиці та лікуванні захворювань опорно-рухового апарату та пов’язаних патологій, лікар судинний хірург, в умовах Денного Стаціонару клініки надає послуги ботулінотерапії, склеротерапії, паравертебральних знеболюючих ін’єкцій.

В клініці МЕДИКАСАНО ви можете отримати консультацію і лікування у досвідченого судинного хірурга, ангіолога. Комплексний підхід та індивідуальні програми лікування гарантують швидкий ефект та стабільний результат.

Коли звертатися до ангіолога- судинного хірурга?

болі кінцівках та хребті
набряклість рук чи ніг
оніміння рук і ніг
судоми кінцівок
слабкість в кінцівках
спазми м’язів
підвищений артеріальний тиск
зміна кольору шкіри
судинна сітка
варикоз
атеросклероз
реабілітація після травми, операції, інсульту
переломи, що не зростаються.

Як підготуватись до прийому лікаря

Чітко сформулюйте що вас бентежить, згадайте про початок і розвиток симптомів, їх характер, час і причину загострення.
Підготуйте і візьміть із собою результати обстежень, призначене лікування, історію хвороби.
Підготуйтесь до опитування і огляду. Лікар може ставити питання про сімейний анамнез, перенесені травми та операції тощо.
Вдягніться комфортно для огляду. Одяг повинен бути таким, щоб ви могли легко і швидко одягатися і роздягатися під час діагностики. Якщо не буде протипоказань, після консультації з лікарем, Вам можуть запропонувати безкоштовне перше заняття з реабілітологом.

Як проходить консультація ангіолога-судинного хірурга в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу (історії хвороби)

Лікар знайомиться із історією хвороби, вислуховує скарги пацієнта.
2

Огляд

Судинний хірург проводить пальпацію, оцінює стан шкіри, наявність набряків та виразок, вираженість судин.
3

Обстеження

Для підтвердження діагнозу лікар призначає обстеження УЗД, КТ, МРТ, Рентген тощо.
4

План лікування

Після визначення діагнозу лікар складає персональний план лікування. Також до процесу можуть залучатися інші фахівці. Пацієнти з гострим болем обслуговуються позачергово!
Запишіться на прийом!

  Що лікує ангіолог- судинний хірург ?

  До лікаря ангіолога- судинного хірурга звертаються переважно через варикоз, тромбоз та інші патології судин, що супроводжуються наступними симптомами:

  • біль у стопах;
  • слабкість в кінцівках;
  • болі у м’язах кінцівок;
  • хронічна втома;
  • переломи які не зростаються;
  • зміну кольору шкіри;
  • судинна сітка;
  • варикоз;
  • спазми в паховій, сідничній зоні, області грудної клітки, спини чи живота.

  Лікар ангіолог- судинний хірург клініки МЕДИКАСАНО має всі необхідні кваліфікації та досвід для комплексного консервативного лікування захворювань опорно-рухового апарату, а також є учасником Мультидисциплінарної команди в лікуванні складних захворювань опорно-рухового апарату ускладнених судинними і неврологічними патологіями.

  Що лікує ангіолог- судинний хірург ?

  Діагностика

  Діагностика в клініці МЕДИКАСАНО проводиться дуже ретельно і з застосуванням сучасного медичного обладнання. 

  Для уточнення діагнозу можуть бути призначені наступні обстеження:

  • УЗД, КТ, МРТ, Рентген;
  • Денситометрія та оцінка ризику переломів;
  • загальний і біохімічний аналізи сечі та крові;
  • коагулограма;
  • ліпідограма;
  • електрокардіограму;
  • доплерівське дослідження судин;
  • ангіографія – контрастне рентген-дослідження;
  • електронейроміографія;
  • лабораторний скринінг, який надає лікарю інформацію щодо системних змін на макрорівні та мікрорівні для диференціації хвороб та станів.

   

  Клінічне обстеження: збір анамнезу та огляд, під час яких визначаються основні симптоми патології
  Розгорнути

  Консервативне лікування опорно-рухового апарату в клініці
  МЕДИКАСАНО

  Медикаментозна терапія

  Для зняття запалення, больового синдрому, лікування супутніх патологій.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Артроз
   Атеросклеротичні порушення
   Васкуліт
   Емболія
   Аневризма
   Розгорнути

   Ціни

   Консультації та обстеження
   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   3D Діагностика хребта з Консультацією лікаря + Пробне заняття SanoSpine до 30 хвилин
   720 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    МЕДИКАСАНО надає професійні комплексні послуги у лікуванні і реабілітації патологій опорно-рухового апарату, висока кваліфікація і багаторічний досвід лікарів, унікальні методики і сучасне обладнання та умови Денного Стаціонару роблять лікування ефективним навіть для пацієнтів у дуже важкому стані.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексний план лікування. Робота з кожним пацієнтом проводиться комплексно з урахуванням індивідуальних особливостей людини.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Лікування у Денному Стаціонарі. Ви можете розпочати лікування, перебуваючи на госпіталізації (з дозволу лікаря) чи одразу після неї, навіть в стані загострення хвороби, який не передбачає обов’язкової госпіталізації і допускає амбулаторне лікування, до того ж пацієнти з гострим болем приймаються позачергово. Пацієнт постійно знаходиться під наглядом медичного персоналу та лікаря. Завдяки застосуванню комплексного підходу до лікування в умовах Денного стаціонару, контролю процесів і динаміки з боку мультидисциплінарної команди лікарів, значно прискорюється нормалізація стану пацієнта, швидше відбувається перехід до активних реабілітаційних вправ, що значно скорочує період лікування і реабілітації та суттєво підвищує результативність.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні власні методики клініки дають чудові результати. Ви можете отримати швидку та дієву допомогу з доведеним клінічним ефектом.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне обладнання і унікальні тренажери дозволяють максимально точно і ефективно проводити кожну процедуру. Клініка МЕДИКАСАНО має у своєму розпорядженні найбільший асортимент високотехнологічних методів апаратної фізіотерапії, які у поєднанні з медикаментозною терапією дозволяють досягати швидкого покращення фізичного стану, усунення больового синдрому, інших симптомів і запальних процесів викликаних основним та супутніми захворюваннями, швидкого відновлення та одужання.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Хто такий лікар ангіолог- судинний хірург ?

    Коли треба звернутися до ангіолога- судинного хірурга ?

    Чи треба готуватись до прийому в ангіолога?

    Як записатись на прийом до ангіолога?