Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Відновлювальна КВЧ-терапія

КВЧ-терапія – це фізіотерапевтична процедура, яка передбачає здійснення впливу на тіло електромагнітними коливаннями низької інтенсивності. Особливістю є довжина хвиль у міліметровому діапазоні, що дозволяють впливати на клітини, але не торкатися внутрішніх органів.

Ці процедури здійснюють вплив на тіло на клітинному рівні та дозволяють «налаштувати» тіло на швидке оздоровлення. Вкрай частотна терапія здійснює комплексний вплив на організм:

 • імуномодулюючий;
 • нейростимулюючий;
 • знімає біль;
 • знімає запалення;
 • знімає набряк.

Відновлювальну КВЧ-терапію часто поєднують з іншими фізіотерапевтичними процедурами (зокрема, з лазерною терапією), що суттєво посилює терапевтичний ефект і прискорює одужання.

КВЧ-терапію часто включають до комплексних програм лікування клініки МедикаСано: SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex. Вона полегшує стан, прискорює одужання та дозволяє суттєво зменшити кількість медикаментозних препаратів. Перевагою цієї процедури є і можливість її проведення пацієнтам, у яких є протипоказання до інших фізіотерапевтичних методів.

В яких випадках звертатися до лікаря

больовий синдром різної інтенсивності та природи
набряк
запальні процеси
обмеженість рухів
контрактури
відновлення після операції або травми

Як підготуватись до прийому лікаря

Огляд у лікаря. Будь-яке лікування розпочинається з консультації та огляду. Лікар повинен встановити діагноз, виявити наявність показань та протипоказань для проведення процедури.
Пройти обстеження. Для підтвердження діагнозу проводиться апаратне обстеження: рентгенографія, МРТ, УЗД та ін.
Прийняти душ, вдягти зручний одяг. Тіло повинно бути чистим, а одяг таким, щоб вам було легко його зняти та одягти.
Правильно заплануйте день. Після КВЧ-терапії людина може одразу повернутися до звичних справ, але лікарі не рекомендують інтенсивних фізичних навантажень та стресів.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Консультація у лікаря розпочинається з опитування, визначення всіх симптомів, вивчення історії хвороби та сімейного анамнезу.
2

Огляд і пальпація

Лікар визначає функціональну спроможність та рухову можливість пацієнта, стан його кісток і м’язів.
3

Апаратне обстеження

Для підтвердження діагнозу пацієнт здає аналізи та проходить обстеження на сучасному медичному обладнанні.
4

Індивідуальний план лікування

Лікар складає персональний план терапії, що може включати окремі сеанси КВЧ-терапії, або в поєднанні з іншими фізіотерапевтичними процедурами. Пацієнти з гострим болем обслуговуються позачергово!
Запишіться на прийом!

  Як діє процедура КВЧ-терапії

  КВЧ-хвилі дуже м’яко але дієво впливають на болючі зони через шкіру, тонічну активність нервових закінчень, волокон і активацію шкірно-вісцелярних рефлексів. Цей локальний вплив призводить до змінення роботи ендокринної та нервової систем.  

  Після процедур в організмі людини відбуваються наступні зміни на клітинному рівні:

  • синхронізується робота клітин;
  • прискорюються біохімічні реакції;
  • прискорюється виведення пошкоджених та уражених клітин;
  • прискорюються регенеративні процеси в організмі.

  До переваг цієї процедури відносять абсолютну безпечність та безболісність. Вона дозволяє суттєво посилити та прискорити терапевтичний ефект, знизити вірогідність ускладнень.

  Як діє процедура КВЧ-терапії

  Діагностика

  Діагностика відіграє першочергове значення у лікуванні, адже тільки правильно встановлений діагноз дозволить лікареві призначити коректну та ефективну терапію. Тому в клініці МедикаСано діагностику проводять ретельно і всебічно з використанням сучасної медичної апаратури.

  Діагностика проводиться за трьома напрямками:

  Клінічний: збір анамнезу, огляд, здача аналізів, інструментальне обстеження.
  Розгорнути

  Як проходить процедура КВЧ-терапії в клініці МедикаСано
  МедикаСано

  Діагностика

  Пацієнт проходить консультацію із лікарем, огляд та діагностику для встановлення показань до проведення процедури.
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Захворювання

   Неврит
   Остеохондроз хребта
   Радикуліт
   Міжхребцева грижа
   Синовіт
   Розгорнути

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн
   Відновлювальна КВЧ-терапія
   до 30+60 хв 450 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка МедикаСано – провідний медичний заклад у лікуванні травм і патологій опорно-рухового апарату. Найкращі фахівці вдало ставлять на ноги навіть пацієнтів у дуже важкому стані.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексне лікування. Для кожного пацієнта розробляється комплексний індивідуальний план терапії, що дає швидкий та стійкий результат.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Пацієнт може розпочати лікування в МедикаСано навіть перебуваючи на госпіталізації та у дуже важкому стані. Умови денного стаціонару забезпечують цілодобовий медичний нагляд та постійний контроль за динамікою пацієнта.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Власні унікальні методики лікування. МедикаСано практикує три власні методики (SanoSpine, Легкі Рухи і ScolioComplex), що довели високу клінічну ефективність.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне обладнання. Клініка укомплектована інноваційним обладнанням і тренажерами, що забезпечують точність і ефективність діагностики та проведення процедур.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді

    Чи є побічні реакції від КВЧ-терапії?

    Чи є протипоказання до проведення КВЧ-терапії?

    Скільки курсів КВЧ-терапії треба зробити?