Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Мікрохірург в Миколаєві

Мікрохірург – це лікар, що має відповідну кваліфікацію для виконання високоточних оперативних втручань високої складності за допомогою спеціальних оптичних пристроїв і інструментів Це не спеціальність, а методика, яка використовується у різних областях хірургії.

Мікрохірурги спеціалізуються переважно на реконструкції малих анатомічних структур, мікротравм та інших патологій, що не можуть бути усунуті без використання спеціальної апаратури.

Що лікує мікрохірург?

Пошкодження периферичних нервів;
Наслідки пошкодження нервів
Тунельні синдроми;
Виразки та дефекти тканин, які не вилікуванні традиційними методами;
Захворювання кисті, які потребують оперативного лікування;
Пошкодження зв’язок кисті.
Реплантація частин кінцівки при травматичній ампутації

Коли треба отримати консультацію мікрохірурга?

Направлення до мікрохірурга клініки Медикасано видає лікар за наявності показань до проведення операції. Це може бути невролог, ортопед, вертебролог, невролог, терапевт та інші фахівці.

Мікрохірургія широко застосовується у лікуванні складних патологій та наслідків травм опорно-рухового апарату, адже дозволяє проводити високоточні і ефективні операції з мінімальним пошкодженням тканин і структур, що значно прискорює реабілітацію пацієнта.

В ортопедії Медикксано мікрохірургія використовується як для лікування наслідків важких травм, так і після лікування онкологічних патологій кісткової чи м’язової тканин.

Мікрохірургія допомагає у випадках важких переламів, коли кістки значно зруйновані, відсутні м’які тканини, ускладнений потік крові. Широко застосовуються мікрохірургічні операції при травмах чи патологіях кисті, а також аутотрансплантації пальців. За допомогою високотехнологічної операції відновлюються рухи кінцівки, насамперед руки, що були втрачені внаслідок травми чи невдалого лікування.

У судинній хірургії мікрохірургія застосовується при лікуванні багатьох захворювань, у тому числі ішемії нижніх кінцівок та інших.

Мікрохірургія активно застосовується у різних сферах медицини!

Коли треба отримати консультацію мікрохірурга?

Як мікрохірург Медикасано проводить операції?

Мікрохірург працює як і звичайний хірург. Робота з пацієнтом починається з огляду і вивчення анамнезу, ретельної діагностики. Далі фахівець складає протокол лікування та призначає оптимальну операцію для усунення проблеми.

Крім того, в обов’язки лікаря входить постопераційний нагляд, складання плану лікування і процедур для ефективної реабілітації за унікальнимою методикамою Легкі Рухи клініки Медикасано.

Особливістю роботи мікрохірурга є використання спеціального медичного обладнання, що дозволяє проводити втручання під великим збільшенням з мінімальним ураженням тканин. Він проводить операцію з ювелірною точністю та виправляє мінімальні порушення тканин і структур організму.

Робота мікрохірурга вимагає великого досвіду та дуже високої кваліфікації. В Миколаєві послуги одного з найдосвідченіших мікрохірургів міста Ви можете отримати у клініці Медикасано.

Як мікрохірург Медикасано проводить операції?

Запишіться на прийом!

  Ціни

  Консультація лікаря до 30 хвилин
  530 грн

  Наші лікарі

  Величко Клавдія Володимирівна
  Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
  Докладніше
  Шуткін Юрій Петрович
  Ортопед-травматолог
  Докладніше
  Короткова Надія Олександрівна
  Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
  Докладніше
  Бурдіян Анатолій Миколайович
  Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
  Докладніше

  Запишіться на прийом!

   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
   Комплексна терапія. Для всіх пацієнтів складається комплексний план лікування, що включає різні методики та процедури. Це дозволяє отримати швидкий, потужний та стабільний терапевтичний ефект.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
   Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити терапію у денному стаціонарі, що гарантує повноцінний цілодобовий догляд та швидку реабілітацію. Клініка приймає пацієнтів навіть у важкому стані який не потребує обов’язкової госпіталізації.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
   Інноваційне медичне обладнання та тренажери. Інноваційне устаткування дає можливість проводити діагностику і лікування точно та максимально ефективно.
   Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
   Власні методики лікування і реабілітації. Клініка багато років успішно застосовує власні унікальні методики, що не мають аналогів в країні. Вони довели клінічну ефективність та допомогли тисячам пацієнтів досягти стійкого покращення.

   Відгуки пацієнтів про наші клініки

   Виталий Вознюк
   Вік: 29
   Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
   Додано 22 Липня 2023 12:21
   Катерина Богомолець
   Вік: 23
   Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
   Додано 6 Липня 2023 15:10
   Деркцен Михайло
   Вік: 34
   Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
   Додано 1 Вересня 2023 14:32
   Іваненко Степан
   Вік: 36
   Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
   Додано 31 Липня 2023 2:55
   Кроль І.
   Вік: 31
   Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
   Додано 25 Серпня 2023 11:33
   Кусько Д
   Вік: 33
   Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
   Додано 15 Серпня 2023 15:35