Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Лікар флеболог в Миколаєві

Лікар флеболог – це вузький спеціаліст, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою патологій вен. Якщо ангіохірурги вивчають судинну систему організму в цілому, то флебологи концентруються тільки на венах.

Консультація флеболога необхідна за наявності певних симптомів патології вен, а також для профілактики особливо жінкам у період вагітності, людям із надмірною вагою, людям, що ведуть малорухливий спосіб життя, або навпаки багато часу проводять стоячи та спортсменам.

В Миколаєві Ви можете отримати консультацію висококваліфікованого флеболога саме у клініці Медикасано.

Коли треба отримати консультацію лікаря флеболога?

набряклість ніг;
наявність варикозних вен;
зміна кольору шкіри гомілок;
важкість в ногах;
нічні судоми в литках
виразки на гомілках;
судинні зірочки;
свербіж шкіри гомілки над венами.

Що лікує флеболог?

Лікар флеболог займається лікуванням і профілактикою наступних захворювань:

 • варикозна хвороба нижніх кінцівок;
 • тромбоз глибоких вен;
 • тромбофлебіт поверхневих вен;
 • хронічна венозна недостатність;
 • венозні трофічні виразки;
 • лімфонабряк;
Що лікує флеболог?

Які методи діагностики використовує флеболог?

1

Збір анамнезу.

Лікар дізнається про симптоми, що турбують пацієнта, історію хвороби, наявність хронічних патологій, травми та операції, що були проведені раніше тощо.
2

Огляд і пальпація ураженої зони.

Лікар оглядає пацієнта у вертикальному та горизонтальному стані, здійснює функціональні проби для перевірки стану венозних клапанів.
3

Апаратне обстеження.

Для встановлення діагнозу обов’язково призначаються, , дуплексне сканування вен, в складних випадках КТ венозної системи з контрастуванням, рідше флебографія.
4

Складається індивідуальний план лікування.

Флеболог у Миколаєві не тільки прописує медикаментозне лікування і процедури. Обов’язково коригується харчування пацієнта та його спосіб життя.
Запишіться на прийом!

  Які методи лікування застосовує флеболог у Миколаєві?

  Захворювання вен важко вилікувати швидко та остаточно, проте методики сучасної медицини дозволяють зупинити прогрес хвороби, запобігти появі ускладнень та усунути симптоми, що погіршують якість життя.

  На початкових стадіях флеболог призначає консервативне лікування з використанням медикаментів та компресійної білизни а також вправи та процедури за індивідуальними програмами запатентованої методики комплексного консервативного лікування Легкі Рухи. Вони підвищують тонус судин, покращують кровотік та усувають неприємні симптоми.

  Якщо хвороба перейшла у важкі стадії, призначається хірургічне лікування. Сучасні лікарні переважно використовують малоінвазивні процедури, що дозволяють досягти максимального ефекту з мінімальним пошкодженням тканин. Залежно від типу патології і стану пацієнта можуть бути проведені наступні операції:

  • ендоваскулярна лазерна коагуляція;
  • склеротерапія;
  • мініфлебектомія та інші

  На пізніх стадіях та за наявності серйозних ускладнень можуть бути призначені складніші операції з подальшою реабілітацією за методикою Легкі Рухи. 

  Які методи лікування застосовує флеболог у Миколаєві?

  Запишіться на прийом!

   Ціни

   Консультація лікаря до 30 хвилин
   530 грн

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Комплексна терапія. Для всіх пацієнтів складається комплексний план лікування, що включає різні методики та процедури. Це дозволяє отримати швидкий, потужний та стабільний терапевтичний ефект.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Пацієнти можуть проходити терапію у денному стаціонарі, що гарантує повноцінний цілодобовий догляд та швидку реабілітацію. Клініка приймає пацієнтів навіть у важкому стані який не потребує обов’язкової госпіталізації.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Інноваційне медичне обладнання та тренажери. Інноваційне устаткування дає можливість проводити діагностику і лікування точно та максимально ефективно.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Власні методики лікування і реабілітації. Клініка багато років успішно застосовує власні унікальні методики, що не мають аналогів в країні. Вони довели клінічну ефективність та допомогли тисячам пацієнтів досягти стійкого покращення.

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35