Українська
Пн-Пт 9-18 Сб 9-16 Нд - вихідний

Корекція постави у Миколаєві

Правильна постава – це не тільки естетична краса і впевненість у собі. Стан постави значно впливає на здоров’я опорно-рухового апарату і організму в цілому, а також на обсяг рухів, активність і загальне самопочуття людини.

Постава – це звичне положення тіла у стані спокою та під час руху. Воно регулюється несвідомо руховими стереотипами. Ідеальна постава має незначний вигин шийного відділу вперед, грудного відділу дещо назад, поперековий відділ – вперед і таз відхилений назад. Це так звані фізіологічний лордоз і кіфоз. Якщо відбуваються порушення постави, фізіологічні вигини хребта у сагітальній проєкції збільшуються, або зникають. До того ж внаслідок деформації стоп і суглобів нижніх кінцівок відбувається деформація структур тазу, викривлення попереку та хребта в бічному напрямку, у фронтальній проєкції.

Якщо ви помітили сутулість, або встановлено діагноз порушення постави, сколіоз – корекція постави в клініці Медикасано допоможе зміцнити м’язовий корсет, відновити анатомічне правильну форму хребта і тазу, довжину кінцівок, сформувати правильну поставу, позбутись дискомфорту і болю, зупинити або обернути в бік відновлення дегенеративні зміни у суглобах та хребті.

Клініка Медикасано пропонує лікування за власними унікальними методиками, що мають доведений клінічний ефект і допомагають позбутись більшості захворювань порушень постави та опорно-рухового апарату без медикаментів і операцій.

Коли необхідна корекція постави

сутулість
кіфоз
лордоз
сколіоз
округла спина
кругловигнута спина
пласка спина
пласковигнута спина
різна довжина кінцівок
косолапість
плоскостопість
вальгусна деформація стопи
дисплазія
синдром Морфана
артроз
остеохондроз

Як підготуватись до прийому лікаря

Запишіться на прийом у клініку. Опишіть проблему консультанту, щоб він направив вас до конкретного фахівця.
Візьміть із собою медичну картку. Особливо не необхідно у разі діагностованих захворювань опорно-рухового апарату, травм та операцій.
Підготуйтесь до діагностики. Лікар проведе огляд, пальпацію, зробить знімки біля спеціальної сітки, функціональні тести, та інші обстеження для визначення стану хребта.
Вдягніться комфортно, щоб під час обстеження і пробного заняття вам було зручно.

Як проходить консультація в клініці
МЕДИКАСАНО

1

Збір анамнезу

Лікар вивчає історію хвороби і проводить детальне опитування пацієнта.
2

Огляд і функціональні тести.

Лікар оцінює стан опорно-рухового апарату і тип викривлення.
3

Апаратне обстеження.

За наявності симптомів захворювань опорно-рухового апарату, призначається 3D-сканування хребта, УЗД діагностика, МРТ, КТ, Рентгенографія тощо
4

Лабораторний скринінг.

Надає лікарю інформацію щодо системних змін на макрорівні та мікрорівні для диференціації хвороб та станів.
5

Складається індивідуальний план лікування.

Для пацієнтів складаються індивідуальні програми у відповідності до встановленого діагнозу, стану, віку та інших факторів.
Запишіться на прийом!

  Через що виникають порушення постави та їх наслідки

  Через що виникають порушення постави та їх наслідки

  Слабкість м’язового апарату і відсутність навантажень часто призводять до формування неправильної постави у дітей та дорослих. У дітей часто діагностується сколіоз – залежно від його стадії окрім ЛФК і масажів призначається широкий спектр процедур. Травми і поранення.

  Неправильна постава також може бути наслідком генетичних хвороб, вроджених хвороб, ревматоїдного артриту, поліомієліту, рахіту, ДЦП, дисплазії тощо.

  До розповсюджених причин також відносять:

  • плоскостопість та інші деформації стоп
  • малорухливий образ життя
  • травми хребта

  Якщо вчасно не приділити увагу формуванню правильної постави, у людини поступово виникає дисфункція опорно-рухового апарату, відбувається викривлення хребта, дегенеративно дистрофічні зміни, внаслідок яких виникає дискомфорт і хронічний біль. Поступово зміщуються внутрішні органи, що призводить до порушень у їх роботі. В першу чергу страждають органи шлунково-кишкового тракту, легені, серце, судинна система, периферична нервова система.

  Правильна постава відіграє значну роль у психологічному стані людини, формуванні самооцінки, самореалізації, покращенні якості життя.

  Діагностика

  Для підготовки ефективного плану корекції постави важливо не тільки визначити стан опорно-рухового апарату на цей час, а й встановити причину його формування. Тому у клініці Медикасано проводиться всебічна діагностика:

  Клінічний: збір анамнезу, огляд, пальпація
  Розгорнути

  Запишіться на прийом!

   Корекція постави у клініці Медикасано

   Корекція постави у клініці Медикасано

   Ефективна корекція постави в клініці Медикасано проводиться з допомогою комплексної програми, що складається індивідуально для кожного пацієнта. Способи і перелік процедур залежать від типу захворювання, клінічної картини, стану пацієнта, його віку та інших факторів.

   Клініка має три власні унікальні методики:

   • SanoSpine – для лікування та профілактики хвороб хребта
   • ScolioComplex – для корекції постави і лікування сколіозу
   • Легкі Рухи – для відновлення рухливості, реабілітації після травм, посттравматичної і нейрореабілітації

   В рамках цих методик пацієнту можуть бути призначені:

   • міофасціальний реліз
   • SRgym – відновлювальна та дихальна гімнастика
   • постізометрична релаксація
   • фізичні вправи на спеціальних тренажерах
   • відновлювальна кінезітерапія
   • масаж
   • апаратна фізіотерапія
   • грязелікування
   • природне дозоване витяжіння хребта на вертеброгенному тренажері-профілакторі
   • вертикальне витяжіння шийного відділу хребта на пристрої ScolioComplex

   Комплексний підхід дозволяє виправити поставу і домогтись стійкого результату.

   Захворювання

   Сколіоз
   Кіфоз
   Лордоз
   Порушення постави
   Плоскостопість
   Розгорнути

   Наші лікарі

   Величко Клавдія Володимирівна
   Лікар Терапевт, Лікар Терапевт фізичної і реабілітаційної медицини Вищої категорії, Вертебролог
   Докладніше
   Шуткін Юрій Петрович
   Ортопед-травматолог
   Докладніше
   Короткова Надія Олександрівна
   Лікар судинний хірург Вищої категорії, мікрохірург, рентгенендоваскулярний хірург, Флеболог, Вертебролог
   Докладніше
   Бурдіян Анатолій Миколайович
   Лікар ортопед-травматолог, Спортивний лікар, Вертебролог
   Докладніше

   Запишіться на прийом!

    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО

    Клініка Медикасано – це передовий приватний медичний заклад, який спеціалізується на лікуванні і реабілітації пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату, неврологічної та судинної систем. Досвідчений висококваліфікований персонал і унікальні методики щороку повертають здоров’я та повноцінне життя тисячам пацієнтів.
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 1
    Індивідуальний підхід. Робота із кожним пацієнтом проводиться індивідуально, що забезпечує ефективність терапії і стійкий результат
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 2
    Денний стаціонар. Клініка приймає на лікування пацієнтів у будь-якому стані і надає повний комплекс медичних послуг
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 3
    Унікальні методики корекції постави. Клініка має власні унікальні методики, що довели свою клінічну ефективність
    Переваги звернення до клініки МЕДИКАСАНО  - 4
    Сучасне обладнання для проведення діагностики, процедур і тренувань.
    Сучасне обладнання і унікальні тренажери. Клініка має сучасне устаткування для проведення обстеження, тренувань і процедур

    Відгуки пацієнтів про наші клініки

    Виталий Вознюк
    Вік: 29
    Доброго вам дня. Були болі в спині після довгої ходьби і вже після 10 занять відчуваю помітне полегшення. Порадили родичі, які водили доньку в цей центр, вона ходила більше на шкарпетках і після курсу лікування ця проблема пішла. Персонал ввічливий, особливо медсестра Інна, завжди уважна та якісно робить процедури. Раджу цей центр
    Додано 22 Липня 2023 12:21
    Катерина Богомолець
    Вік: 23
    Моє перебування в Клініці МЕДИКАСАНО з масажем було неймовірним досвідом. Професіоналізм їхньої команди вразив мене з першого дня. Масаж у поєднанні з їхніми власними методиками реабілітації дав вражаючий результат. Спина тепер не болить!
    Додано 6 Липня 2023 15:10
    Деркцен Михайло
    Вік: 34
    Заклинило поперек, від болю не міг ворухнутись та самостійно пересуватись, всю ніч і ранок на знеболюючих. Десь після обіду в суботу дружина зателефонувала до цієї клініки, щойно вони почули про мій стан, лікар і весь персонал зголосились подовжити робочий день і дочекатись нас. За годину ми вже були на місці, лікар одразу мене оглянула та зробила блокаду. Мені нарешті стало легше. Потім виписали направлення на МРТ та записали на безкоштовну повторну консультацію. Тепер проходжу курс лікування і реабілітації. Виявляється ця клініка приймає пацієнтів з гострим болем поза чергою, або як в моєму випадку навіть затримує персонал після завершення робочого дня. Щиро дякую лікарю Надії Коротковій та персоналу клініки.
    Додано 1 Вересня 2023 14:32
    Іваненко Степан
    Вік: 36
    Для мене Клініка МЕДИКАСАНО стала справжнім відкриттям у моєму шляху до відновлення здоров’я. Вони знають, як віднайти ключ до кожної проблеми та створити індивідуальну програму реабілітації. Їхні власні методики вражають результативністю, і завдяки їхньому професіоналізму я почуваю себе краще кожен день.
    Додано 31 Липня 2023 2:55
    Кроль І.
    Вік: 31
    Військовослужбовець, після поранення кілька місяців лікувався в Дніпрі, Одесі та Миколаєві, біль не пройшла, права рука майже не піднімалась, ще й страшні рубці. На черговому огляді лікар виписав направлення до приватної клініки. На моє здивування тут військових лікують безкоштовно, а мене ще й прийняли поза чергою, виявляється в них такий порядок для військових та пацієнтів з гострим болем. Доречі, навіть за уколи та крапельниці грошей не беруть, а ліки мені видали у шпиталі. Проходжу вже третій курс за їх проєктом Сила Справжніх – біль повністю пройшла, рубці суттєво зменшились, рука ще трохи і буде в нормі. Щиро дякую за такий проєкт власнику клініки, а персоналу за турботу і професіоналізм. Окрема подяк масажисту Олені Савченко за розробку руки – Ви найкраща!
    Додано 25 Серпня 2023 11:33
    Кусько Д
    Вік: 33
    Мені хотілося б поділитися своїми враженнями про масаж в Клініці МЕДИКАСАНО. Тут мене зустріли так, ніби я – їхній особливий гість. Я відчував, що мені надається індивідуальна увага та догляд. Масаж, поєднаний з їхніми особливими методиками, дійсно допоміг мені відчути полегшення. Ця команда знає, як зробити все так, аби пацієнт відчував себе добре. Дякую їм за професіоналізм!
    Додано 15 Серпня 2023 15:35

    Питання та відповіді про групові заняття

    Коли потрібна корекція постави?

    Чому необхідно проводити корекцію постави?

    Як проводиться корекція постави в клініці Медикасано?